Головна » 2017 » Лютий » 02

У вівторок, 31 січня 2017 року, в приміщенні Довгопільського Будинку культури відбувся схід селян за участю голови районної ради Івана Шкіндюка, начальника відділу освіти Василя Гуцуляка, сільського голови Дмитра Джуряка, директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Василя Кіцнака, педагогічного колективу освітнього закладу, батьківської громадськості, опікунської ради школи, громади сіл Довгополе, Полянки та Кохан.

Тривожною для сільських жителів, батьків та педагогічного колективу навчального закладу стала інформація про утворення освітніх округів та опорних шкіл у Верховинському районі, прийнятий наказ відділу освіти райдержадміністрації «Про проведення районного конкурсу на кращий проект загальноосвітнього навчального закладу» без обговорення і погодження з педагогічним колективом та громадою. Люди не погоджуються з такими кроками реформування загальноосвітніх шкіл, в тому числі і своєї рідної Довгопільської школи.

На сході селян виступив голова районної ради Іван Шкіндюк, який не згідний з таким підходом до реформування освітніх закладів у районі та висловив невдоволення з приводу прийняття надзвичайно важливих рішень у галузі освіти району без обговорення депутатами районної ради та широких кіл громадськості.

Після завершення сходу селян голова районної ради Іван Шкіндюк відвідав шкільний музей історії села Довгооле.

Переглядів: 443 | Додав: vrr | Дата: 02.02.2017

Висловлюю щиру вдячність батькам та родинам: МАРТИЩУКА Юрія з с. Зелене, СТЕФУРАКА Петра з с. Кривопілля та ЛУПУЛЯКА Івана з с. Замагора - за те, що не перевелись ще патріоти на Верховинщині, які стали на захист нашої Держави – УКРАЇНИ та її громадян. Вони вклали контракт про проходження військової служби в Збройних Силах України в січні 2017 року.

Україна пишається, що її діти справжні патріоти, виявили бажання виконувати свій конституційний і людський обов’язок перед державою і народом України. Нашу націю ніхто не переможе поки живуть такі її діти. Це зразковий приклад для всіх громадян нашого краю.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА! СЛАВА!»

Нагадаю текст ВІЙСЬКОВОЇ ПРИСЯГИ, тим, хто забув та тим хто не знав.

Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаю на військову службу і урочисто присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно додержуватися Конституції України та законів України, зберігати державну таємницю.

Присягаю виконувати свої обов'язки в інтересах співвітчизників.

Присягаю ніколи не зрадити Українському народові!

Тож, шановні краяни, Верховинський військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом! Потрібно захищати своє та боротися за своїх рідних і за свою землю. Держава та Збройні Сили України потребують Вашої допомоги!

Військовий комісар

Верховинського районного військового комісаріату

майор                                        Р.Т. КОЧМАРСЬКИЙ

Переглядів: 382 | Додав: Tall_Admin | Дата: 02.02.2017

Сьогодні, 2 лютого 2017 року, голова районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови Іван Маківничук та заступник керуючого справами Василь Нагірняк взяли участь у відкритті виставки "Живописні краєвиди Верховинщини" жителя села Верхній Ясенів Миколи Максим'юка, яке відбулося у приміщенні історико-краєзнавчого музею "Гуцульщина".

У своєму вітльному слові Іван Шкіндюк підкреслив, що Гуцульщина багата талантами, а виставка Миколи Миколайовича - чудовий цьому приклад. Картини, які ми бачимо тут, це картини нашого з Вами повсякденного життя, тільки ми часом на них не звертаємо уваги, це для нас буденність, а Микола Максим"юк чудово висвітлив це на полотні.

Іван Юрійович подякував організоторам виставки Роману Бортейчуку, завідуючому історико-краєзнавчого музею "Гуцульщина" Володимиру Ілійчуку та всім присутнім, поціновувачам культури та мистецтва нашого району за підготовлений захід та відкриття персональної виставки художника-живописця..

Виставка "Живописні краєвиди Верховинщини" буде тривати до середини травня.

Переглядів: 441 | Додав: vrr | Дата: 02.02.2017

«  Лютий 2017  »