Головна » 2017 » Березень » 17

Сьогодні, 17 березня, голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь в урочистому заході з нагоди професійного свята  - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

– Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків, як галузь житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення., підкреслив Іван Юрійович у своєму виступі. – Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності селища та населених пунктів району.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі! І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

Голова районної ради Іван Шкіндюк та голова райдержадміністрації Олег Лютий відзначили працівників комбінату комунальних підприємств району спільними грамотами.

Переглядів: 340 | Додав: vrr | Дата: 17.03.2017

Сьогодні, 17 березня 2017 року, відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань: освіти, культури, молодіжної політики, спорту, національного і духовного розвитку та засобів масової інформації. В засіданні постійної комісії  районної ради взяв участь заступник голови районної ради Іван Маківничук.

На засіданні  постійної комісії розглянуто:

- лист районної державної адміністрації від 28.02.2017 року                     № 431/01-12/21 - пропозиції щодо збереження фактичної мережі навчальних закладів та перспективи розвитку освіти району в умовах проведення децентралізації органів влади та адміністративної реформи;

- протокол засідання тимчасової  комісії районної ради з контролю за додержанням законодавства про працю та підготовки матеріалів для розгляду районною радою від 16 березня 2017 року;

- інформацію про фінансування витрат на одного учня в розрізі навчальних закладів району;

- звернення Верховинського спортивно-технічного клубу ТСО України від 16.03.2017 року №5 щодо можливої співпраці з загальноосвітніми навчальними  закладами для здобуття робітничих професій, зокрема: трактористів, слюсарів, зварювальників.

Особливу увагу члени комісії акцентовали на пропозицію начальника Верховинського спортивно-технічного клубу ТСО України щодо співпраці з загальноосвітніми навчальними  закладами для здобуття робітничих професій, зокрема: трактористів, слюсарів, зварювальників.

Після детального обговорення розглянутих питань депутатами запропоновано  і підготовлено відповідні висновки і рекомендації.

Переглядів: 335 | Додав: vrr | Дата: 17.03.2017

16 березня  2017 року відбулося чергове засідання тимчасової  комісії районної ради з контролю за додержанням законодавства про працю та підготовки матеріалів для розгляду районною радою.

На засіданні  тимчасової комісії розглянуто  наступні питання:

- організація харчування в  загальноосвітніх навчальних закладах району;

- робота гуртків ЦДЮТ та ДЮСШ;

- аналіз фінансування та використання коштів за 2016 рік в загальноосвітніх навчальних закладах району.

З метою детального розгляду запланованих питань, проведено виїзд тимчасової  комісії районної ради з контролю за додержанням законодавства про працю та підготовки матеріалів для розгляду районною радою у Криворівнянську ЗОШ І- ІІІ ступенів.

В ході перевірки проведено анкетування з учнями з питань організації харчування в школі.

Виявлено відсутність кошторису видатків на утримання загальноосвітнього навчального закладу в 2017 році.

Взято до уваги потребу у виділенні додаткових коштів для проведення першочергових робіт щодо покращення матеріально-технічної бази загальноосвітнього навчального закладу.

Комісія рекомендувала направити протокол засідання тимчасової  комісії районної ради з контролю за додержанням законодавства про працю та підготовки матеріалів для розгляду районною радою  для розгляду на засіданнях постійних комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків  і з гуманітарних питань: освіти, культури, молодіжної політики, спорту, національного і духовного розвитку та засобів масової інформації.

Переглядів: 369 | Додав: vrr | Дата: 17.03.2017

«  Березень 2017  »