ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » 2017 » Червень » 01

       

          Питання розвитку культури і мистецтва України стало предметом обговорення голови районної ради Івана Шкіндюка та ректора Київського університету культури, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого діяча мистецтв України Поплавського Михайла Михайловича.

          Іван Юрійович акцентував увагу Михайла Михайловича на питанні збереження і розвитку матеріальної і духовної культури гуцулів, зокрема мистецької автентики Гуцульського краю.

          Михайло Поплавський наголосив на необхідності популяризації культурно-мистецької скарбниці Гуцульського краю, бо вона є невід’ємною і важливою складовою української національної культури.

Переглядів: 68 | Додав: vrr | Дата: 01.06.2017

Голова районної ради Іван Шкіндюк провів зустріч із заступником міністра фінансів України Марченком Сергієм Михайловичем та директором департаменту видатків бюджету гуманітарної сфери Єрмоличевим Романом Володимировичем.

Під час зустрічі з високопосадовцями Міністерства фінансів України обговорено проблеми фінансування заробітної плати працівників бюджетної сфери гірських населених пунктів, зокрема галузей освіти та охорони здоров’я Верховинського району. 

Сергій Михайлович та Роман Володимирович з розумінням поставились до проблемних витань у виплаті заробітної плати бюджетників гірського регіону – освітян, медиків й пообіцяли посприяти у вирішенню даної проблеми для горян.

 

 

Переглядів: 100 | Додав: vrr | Дата: 01.06.2017

Як відомо, на початку року Генеральний штаб ЗСУ анонсував запровадження призову офіцерів запасу віком до 43 років, які закінчили військові кафедри, на військову службу за призовом терміном на 18 місяців. Відповідний призов передбачений пунктом 5 ст. 11 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та проводиться за наказом Міністра оборони України у разі потреби. Крім того до законодавства були внесені зміни щодо гарантування призваним офіцерам збереження місця роботи, посади і середнього заробітку. Планується надалі проводити такий призов щоквартально. При цьому, передбачається комплектування в першу чергу посад у бойових частинах.

Не зважаючи на те, що Міністерством оборони ще не виданий наказ безпосередньо на призов, до військових комісаріатів вже доведено розпорядження Генерального штабу про проведення підготовчих заходів з метою призову офіцерів запасу, в тому числі медичних комісій, а також орієнтовне планове завдання.

Порядок призову, а також подальшої служби офіцерами призваними на «строкову службу» регламентується розділом Х Інструкції, що затверджена наказом МОУ від 10.04.2009 № 170, що видана у розвиток Положення про проходження військової служби громадянами України (Указ Президента України від 10.12.2008 № 1153/2008).

Як зазначає пункт 10.1. Інструкції:

Громадяни України, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити, мають вищу освіту за освітнім ступенем не нижче бакалавра та яким присвоєно відповідне первинне військове звання офіцера запасу, відповідно до Закону України у разі потреби наказом Міністра оборони України можуть бути призвані на військову службу за призовом осіб офіцерського складу. У разі неявки офіцера запасу без поважних причин за викликом військового комісаріату він несе відповідальність у порядку, встановленому законом. Під час проходження військової служби вони виконують обов'язки і користуються правами, пільгами і видами забезпечення, передбаченими для осіб офіцерського складу, які проходять військову службу за контрактом.

Призову не підлягають офіцери запасу, які проходили військову службу.

Від призову на військову службу осіб офіцерського складу в мирний час звільняються громадяни України:

які до дня початку військової служби досягли 43-річного віку;

які виконали обов’язки служби у військовому резерві протягом двох контрактів;

батько або мати, рідний брат або сестра яких загинули, померли або стали інвалідами під час проходження військової служби або зборів військовозобов'язаних;

які до набуття громадянства України пройшли військову службу в інших державах;

які були засуджені за вчинення злочину до позбавлення волі;

які визнані за станом здоров'я непридатними до військової служби в мирний час.

Також, офіцерам може надаватися відстрочка від призову на військову службу, за рішенням атестаційної комісії обласного військового комісаріату, на підставах, визначених статтею 17 Закону України.

Тільки після подання всіх необхідних документів про сімейний стан, освіту, роботу та інше буде розглядатись питання про надання відстрочки.

Офіцери запасу, яким надано відстрочку від призову на військову службу, зобов'язані щороку до 1 жовтня подавати у районний військовий комісаріат документи, що підтверджують їх право на відстрочку.

Призвані із запасу особи офіцерського складу, які позитивно атестуються, за наявності потреби Збройних Сил України в офіцерах відповідної військово-облікової спеціальності після закінчення строків служби за їх бажанням можуть продовжити військову службу за контрактом.

 

 

З повагою

 

Військовий комісар

Верховинського районного військового комісаріату

майор                                        Р.Т. КОЧМАРСЬКИЙ

Переглядів: 36 | Додав: vrr | Дата: 01.06.2017

                                                 Дорогі діти ! Шановні батьки!

                              Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом –

                                              Міжнародним Днем захисту дітей!

          Першого червня кожного року ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Це свято дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу. Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави, яке формується сьогоденні. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги, торує дорогу у доросле життя.

      Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

      Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість спілкування. Ми впевнені, що об’єднавши зусилля, зробимо все для того, аби захистити наших дітей, вберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

          Районна рада та районна державна адміністрація щиросердно бажають вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

 

Голова районної ради                                                        Іван Шкіндюк

Голова райдержадміністрації                                           Олег Лютий

Переглядів: 50 | Додав: vrr | Дата: 01.06.2017

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 10.05.2018 року №45-р «Про скликання дев’ятнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  24 травня 2018 року відбудеться дев’ятнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода