Головна » 2017 » Червень » 07

Шостого червня 2017 року заступник голови районної ради Іван  Маківничук взяв участь у заходах, які проходили у селах Буковець та Черетів, зі вшанування загиблих воїнів УПА та освячення новозбудованої криївки,

У заходах взяли участь: Буковецький сільський голова Мирослав Матаржук,  священик церкви Вознесіння Ісуса Христа УПЦ КП с. Буковець  Петро Соколовський, голова Верховинського районної станиці Братства вояків УПА Карпатського краю Дмитро Сливчук, голова районної організації Союзу Українок Лариса Вахновська, вчителі та учні Верховинської, Буковецької та Бистрецької загальноосвітніх шкіл. У національно-патріотичній акції взяли також участь представники сусідніх Косівського, Коломийського та Вижницького районів. З Косівської сторони – отець УГКЦ Михайло Драгомирецький, чоловічий народний вокальний ансамбль «Кришталь» депутати районної ради, учні і вчителі шкіл; з Вижниччини – чоловічий хор села Іспас, керівник Сергій Глушківський; з Коломийського району – кореспондент інтернет-видання, учасник українсько-російської війни Андрій Флоря.

На Буковецькому перевалі Іван Маківничук привітав гостей та всіх учасників заходу, який об’єднав патріотів рідного краю, Гуцульщини та всієї України, подякував за участь у патріотичній акції, побажав успіхів у національно-патріотичній справі. При цьому поінформував присутніх, що на проведення необхідних робіт з організації відкриття криївки у районному бюджеті на 2017 рік передбачено 10 тисяч гривень.

На місці загибелі Миколи Марусяка, псевдо «Богдана», біля пам’ятного хреста бійцю «Вишні» – Рибенчуку Василю Лук’яновичу священики відправили поминальну панахиду. Після духовні отці провели освячення криївки, яка була відтворена з ініціативи жителів села Буковець Миколи Данилюка, Василя Данилюка, Івана Текинюка та інших сельчан. Посильну допомогу надали і члени ГО «Патріоти Гуцульщини». До будівництва криївки долучився  власною працею та фінансово колишній депутат районної ради Василь Соколовський, який сьогодні в інших світах – у Райському саду, під покровом Господа.

Після освячення криївки до присутніх звернулися священики, житель с. Бистрець Іван Потяк, учасник будівництва криївки, який розповів про її спорудження у горах.

Голова районної станиці Братства вояків УПА Дмитро Сливчук поділився спогадами про героїчний чин вояків УПА в Карпатах.

Заходи завершилися святковою концертною програмою музичних гуртів та дитячих колективів.

Переглядів: 327 | Додав: vrr | Дата: 07.06.2017

Сьогодні проведено   засідання   комісії з   питань надання одноразових грошових допомог громадянам, які проживають у Верховинському районі, на 2017 рік.

Засідання    провів заступник голови районної ради Іван Маківничук  .

На засіданні комісії розглянуто 47 заяв громадян Верховинського району . Комісія  вирішила  надати допомоги всім заявникам на лікування ,  ліквідації пожежі та покращення житлово- побутових умов.

Переглядів: 321 | Додав: vrr | Дата: 07.06.2017

Відповідно до розпорядження  голови районної ради Івана Шкіндюка від 16 травня 2016 року №41-р, 6 червня 2017 року в районній раді проведено засідання організаційного комітету щодо реалізації духовного проекту «Даруємо дітям любов до читання книг».

Очолив організаційний комітет заступник голови районної ради Іван Маківничук, заступник голови комітету – отець Дмитро Михавків, декан УПЦ КП.

Іван Михайлович зазначив, що реалізація духовного проекту проводиться з метою подальшого широкого залучення дітей середнього шкільного віку до читання духовної літератури,  підвищення рівня особистого розвитку дітей, виховання духовно та національно багатої особистості на засадах християнства.

Для реалізації духовного проекту рекомендовано відділу освіти райдержадміністрації (В. Гуцуляк) створити в загальноосвітніх школах району організаційні комітети та провести відповідну роботу щодо підготовки та реалізації даного заходу.

Переглядів: 403 | Додав: vrr | Дата: 07.06.2017

«  Червень 2017  »