Головна » 2017 » Червень » 08

07 червня 2017 року в залі засідань районної ради  відбулася нарада з участю голови районної ради Івана Шкіндюка, першого заступника голови районної державної адміністрації Ярослава Скуматчука, начальника відділу освіти райдержадміністрації Василя Гуцуляка, членів постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів і податків, з гуманітарних питань: освіти, культури,  молодіжної   політики,  спорту,  національного  і  духовного  розвитку  та засобів масової інформації з директорами та головами профспілок загальноосвітніх шкіл району.

На порядок денний  винесено питання фінансування закладів освіти району.

Всі присутні взяли активну участь в обговоренні даного питання.  Розмова пройшла  в конструктивному напрямку.

Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Іван Шкіндюк повідомив, що у 2017 році фінансування галузі освіти здійснюється згідно нової методики. Органам місцевого самоврядування делеговано повноваження щодо забезпечення належного фінансування освітянської галузі. Якщо взяти райони з розвиненою економікою, потужними промисловими підприємствами, великим бізнесом, від діяльності яких надходять до бюджету податки, то наш гірський район зі скрутним фінансовим становищем, без істотних засобів наповнення бюджету не може забезпечити належне фінансування в бюджетній сфері.

Іван Юрійович акцентував увагу присутніх на тому, що районна рада вживає  всіх можливих заходів щодо недопущення заборгованості з виплати заробітної плати  працівникам закладів освіти і вбачає в цьому велику проблему.

Так, з метою забезпечення місцевого бюджету фінансовим ресурсом  та проведення видатків  на виплату заробітної плати працівникам освіти, поточне утримання закладів освіти  районна рада надіслала звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Кабінету Міністрів України,  Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України, депутата Верховної Ради України Миколи Княжицького , голови Івано-Франківської обласної ради  Олександра Сича і голови Івано-Франківської обласної адміністрації Олега Гончарука щодо виділення додаткових освітньої субвенції та дотації для виплати заробітної плати працівникам освіти району. Крім того, на черговій сесії районної ради будуть перерозподілені затверджені кошторисні призначення з господарських видатків на заробітну плату та перевиконання районного бюджету за І півріччя поточного року буде спрямоване на виплату заробітної плати працівникам освіти, які обслуговують навчальний процес.

І тільки в тісній співпраці районної ради, районної державної адміністрації, відділу освіти РДА, адміністрацій закладів освіти будуть створені сприятливі комфортні, естетичні умови для проведення навчально-виховного процесу та позаурочної діяльності. Буде збережено мережу загальноосвітніх закладів для забезпечення якості освіти і рівного доступу дітей району для отримання   повної загальної середньої освіти, забезпечено розвиток дошкільної  та позашкільної освіти, значно поліпшено фінансування освітньої галузі в цілому.

Переглядів: 33 | Додав: vrr | Дата: 08.06.2017

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 25.09.2017 року №82-р «Про скликання позачергової дванадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 вересня 2017 року відбудеться дванадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

«  Червень 2017  »