Головна » 2017 » Червень » 13

Сьогодні проведено   засідання   комісії з  підтримки учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередньо участь в  антитерористичній операції в районах її проведення, воїнів ОУН-УПА та учасників бойових дій на території інших держав  , яку провів заступник голови районної ради Іван Маківничук  . На засіданні комісії розглянуто 16 заяв громадян Верховинського району учасників АТО.

Переглядів: 18 | Додав: vrr | Дата: 13.06.2017

12 червня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та пенсійного забезпечення, яку очолює Галина Кікінчук. Комісія розглянула та погодила питання, які пропонується розглянути на одинадцятій сесії районної ради сьомого демократичного скликання.

Переглядів: 17 | Додав: vrr | Дата: 13.06.2017

12 червня 2017 року в Верхньоясенівській ЗОШ І – ІІІст. фахівцем із соціальної роботи в с. Верхній Ясенів Мартищук Марією Фоківною було проведено зустріч із дітьми воїнів АТО, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, які перебувають у таборі відпочинку. З дітьми проведено бесіди на теми: «Діти наше майбутнє», «Як ми проводимо літні канікули», « Навколишній світ очима дітей», «Як ми бачимо своє майбутнє», а також було проведено тренінги, ігри, вікторини.

Переглядів: 22 | Додав: vrr | Дата: 13.06.2017

В червні 2017 року учні села Кривопілля, Верховинського району, здійснили паломницький похід до каплиці, яка побудована високо в горах, на території полонини «Діл».

Похід очолив настоятель Храму Святого Пророка Іллі ієрей Петро Якіб'юк разом із вчителями Кривопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів та фахівцем соціальної роботи Верховинського РЦСССДМ Вережак Г. В.
Перед початком подорожі  у Храмі було проведено  Молебень.

Метою походу є пізнавальна діяльність учнівської молоді, поглиблення знань учнів з господарської культури, набуття вмінь виготовляти сир та бринзу, працювати з тваринництвом та виховувати бережливе ставлення до живої природи.

Присутні на полонині Діл почули розповідь від Стефурака І. В., про полонинське життя, та духовний світ пастухів, в якій атмосфері народжуються культура полонин про те, як виготовляється полонинська бринза та сир. Діти здобули  новий досвід який дозволить учням реалізувати їх знання і потенціал — це найцінніше, що можна отримати. На завершені подорожуючі скуштували гуцульський бануш, сир та інші полонинські ласощі.

Дорогою до Святині, діти мали можливість побачити найвищу гору України – "Говерлу". По прибутті, в каплиці було відслужено Молебень за всіх дітей.

В кінці походу діти залишились задоволені та, сповнені позитивних вражень і емоцій, повернулись додому.

Переглядів: 35 | Додав: vrr | Дата: 13.06.2017

Вчора, 12 червня, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів робочу зустріч з головою Верховинської районної ради Іваном Шкіндюком, головою Верховинської районної державної адміністрації Олегом Лютим та головою товариства «Гуцульщина» у м. Києві Дмитром Небесійчуком.

Предметом зустрічі стало обговорення питання проведення традиційного гуцульського автентичного свята «Полонинське літо – 2017» на Верховинщині, в урочищі Запідок села Верхній Ясенів, 16 липня 2017 року.  Свято має обласний статус, на яке з’їжджаються гості звідусіль: з усієї України та з-за кордону.

Олег Валерійович та Іван Юрійович поінформували очільника області, що в районі створено і активно працює Організаційний комітет з проведення свята, здійснюється Програма підготовчих організаційних заходів тощо. Колоритне та видовищне традиційне народне свято проводиться з метою відродження полонинської ґаздівки, вшанування людей нелегкої полонинської праці, глибшого і всестороннішого пізнання матеріальної і духовної культури гуцулів, традицій, звичаїв, обрядів, широкої реклами туристично-рекреаційного потенціалу Гуцульського краю, залучення інвесторів до будівництва на верховинській землі туристично-відпочинкових комплексів, будинків відпочинку тощо.

Для туристів, відпочиваючих та гостей нашого краю готується Програма заходів напередодні головного дійства, тобто у суботу, 15 червня. Протягом цього дня будуть організовані відпочинкові, ознайомлювально-пізнавальні заходи, зокрема відвідування музеїв та пам’ятних місць Верховинщини, катання на конях, гуцульських бричках, виїзд на найближчі полонини з метою ознайомлення туристів з полонинською ґаздівкою на високогір’ї. Окрім цього – концертна програма за участю мистецьких колективів та ряд інших заходів.

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук підтримав пропозиції керівників Верховинського району і представника товариства «Гуцульщина» щодо запропонованої Програми заходів і взяв проведення автентичного народного гуцульського свята під свій патронат.  При цьому наголосив, що обласна державна адміністрація всебічно сприятиме проведенню «Полонинського літа –  2017», дане свято має стати врівень з такими уже відомими на Прикарпатті фестивалями, як Міжнародний мистецький фестиваль «Карпатський простір» та Міжнародний фестиваль «Porto Franko Гогольfest».

Прес-служба районної ради і райдержадміністрації

Переглядів: 344 | Додав: vrr | Дата: 13.06.2017

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 25.09.2017 року №82-р «Про скликання позачергової дванадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 вересня 2017 року відбудеться дванадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

«  Червень 2017  »