Головна » 2017 » Жовтень » 24

Сьогодні офіційно представлено нового Верховинського районного військового комісара. Ним став підполковник Россіп Анатолій Іванович, який працював заступником Снятинського районного військового комісара. Майора Кочмарського Ростислава Тарасовича, Верховинського військового комісара,  звільнено із займаної посади у зв’язку з виходом на пенсію.

В офіційному представленні нового військового комісара взяли участь керівники Верховинської районної ради та райдержадмінгістарції, які побажали Анатолію Івановичу успіхів у нелегкій праці задля підготовки та патріотичного виховання молодого поколінні відважних оборонців незалежної Української держави.

Переглядів: 422 | Додав: vrr | Дата: 24.10.2017

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь участь у ХVІ позачерговій конференції Івано-Франківської обласної федерації футболу, а також в установчих зборах засновників громадської спілки «Івано- Франківська обласна федерація футболу». На даних зборах принято статут спілки, обрано нового головуАндрія Бондаренка.

Учасники конференції обговорили питання будівництва штучних майданчиків, при цьому зазначили, що під Києвом збудовано завод із виготовлення штучного зеленого газону, що дозволить найближчим часом  забезпечити максимум спортивних стадіонів та площадок міні-футбольними майданчиками і вирішити дану проблему в цілому.

У Києві створюється футбольна академія, футбол має стати пріоритетним видом спорту в Україні.

Переглядів: 365 | Додав: vrr | Дата: 24.10.2017

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у проведенні спільного засідання президії обласної ради, консультативної  ради з питань місцевого самоврядування та Дня депутата в обласній раді.

Обговорено ряд питань: про проведення заходів із забезпечення енергозбереження та енергоефективності в закладах спільної власності територіальних громад області;   про стан та особливості реформування галузі охорони здоров'я, про функціонування системи охорони здоров'я в умовах децентралізації та ін..

Переглядів: 356 | Додав: vrr | Дата: 24.10.2017

Сьогодні проведено чергове засідання тимчасової  комісії з реалізації лісосировинних ресурсів для потреб пільговихкатегорій населення, яку провів заступник голови районної ради Іван Маківничук. На засіданні комісії розглянуто8 заяв громадян Верховинського району, в тому числі й учасників АТО, які надійшли до районної ради. Комісія рекомендувала керівникам державних підприємств «Верховинське лісове господарство», «Гринявське лісове господарство», а також Верховинському районному лісгоспу виділити будівельний ліс вищевказаній категорії населення за пільговими цінами.

Переглядів: 315 | Додав: vrr | Дата: 24.10.2017

У залі засідання Верховинської районної ради проведено годину спілкування з надзвичайно важливого  питання: «Виховання духовно-багатої, національно-свідомої особистості на засадах християнства» з участю голови районної ради Івана Шкіндюка, декана УПЦКП отця Дмитра Михавківа, священнослужителів району, методистів районного методичного центру відділу освіти,  учителів «Основ християнської етики», заступників директорів загальноосвітніх шкіл з виховної роботи району.

Мета заходу - вироблення  системи   завдань і шляхів реалізації з  виховання  духовно-багатої,   національно-свідомої   особистості  на засадах християнства.

Голова районної ради Іван Шкіндюк зазначив, що освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям та суспільству. Виховання духовно-багатої, національно-свідомої особистості на засадах християнства – складова національного виховання.

Іван Юрійович зосередив увагу присутніх на необхідності вироблення стратегії розвитку для реалізації проблемного питання і консолідації зусиль педагогічних колективів освітніх закладів, священнослужителів району,  сім’ї та родини у справі виховання підростаючого покоління на засадах християнства.

У залі панувала ділова й невимушена атмосфера. Під час обговорення всі учасники схвально оцінили організацію проведеної роботи.

Прийнято рішення щодо вироблення ефективних форм, методів та прийомів  з реалізації даного питання.

Переглядів: 357 | Додав: vrr | Дата: 24.10.2017

«  Жовтень 2017  »