Головна » 2018 » Березень » 07

Сердечно вітаємо вас із професійним святом, яке символічно відзначають в Україні з початком весни. Саме навесні оживає Земля – наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, берегти і розумно ним розпоряджатися.

На вас покладено особливі надії і сподівання у вирішенні надзвичайно важливих суспільних питань: реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за раціональним використанням та охороною земель. Ваша плідна й ефективна праця є запорукою розвитку економіки нашої держави, піднесення добробуту громадян, формування ринкових відносин. Саме від вашого професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовуватиметься земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.

У день професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя та нових звершень у справі збереження нашого безцінного багатства. Зичимо вам миру, добра, успіхів у праці на благо народу України!

Голова районної ради                                                     Іван Шкіндюк

Голова райдержадміністрації                                        Олег Лютий

Переглядів: 327 | Додав: vrr | Дата: 07.03.2018

Дорогі жінкиприйміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня.

Міжнародний жіночий день є символом усього найкращого у нашому житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам.

Від усієї душі бажаю вам здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Нехай з вами буде все найсвітліше, що може дарувати Господь Бог!

Голова райдержадміністрації                                          Олег Лютий

Переглядів: 381 | Додав: vrr | Дата: 07.03.2018

Сьогодні керуючий справами виконавчого апарату районної ради Роман Ванівський та заступник керуючого справами  виконавчого апарату районної ради Василь Нагірняк взяли участь в урочистому заході та тематичному концерті «Шлях до Тараса» приуроченому 204-річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, який відбувся у Верховинській школі мистецтв.

Заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради, голова районного товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Василь Нагірняк привітав поважне зібрання від імені голови районної ради, депутатського корпусу та правління товариства «Просвіта» з Шевченківським святом та наголосив, щоб громадяни України жили за Шевченковими заповідями та пам’ятали його науку, як Пророка нації, тоді ми побудуємо справжню незалежну Самостійну Соборну Українську державу.

Переглядів: 417 | Додав: vrr | Дата: 07.03.2018

06 березня відбулися зустрічі голови районної ради Івана Шкіндюка  з трудовими колективами Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Буковецької ЗОШ І- ІІ ступенів.

В ході зустрічей   було обговорено питання:

-  незабезпеченості  фінансовим ресурсом на виплату заробітної плати  технічному персоналу;

- відсутність фінансування на покращення матеріально-технічної бази шкіл;

- необхідність завершення добудови Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів і проведення капітального ремонту приміщення Буковецької ЗОШ І-ІІ ступенів, яке перебуває в аварійному стані.

Також в рамках зустрічі обговорювалися етапи впровадження адміністративно-територіальної і освітньої реформ та їх сприйняття жителями району.

Окрім цього, працівників освітніх закладів  цікавили питання перспектив наповнення районного бюджету, ремонту доріг, виділення державою дотацій за виробництво тваринницької продукції, безпеки дорожнього руху біля   навчальних закладів, покращення матеріально- технічної бази  закладів освіти.

Іван Юрійович надав конкретні відповіді на порушені освітянами питання.

Переглядів: 321 | Додав: vrr | Дата: 07.03.2018

Сьогодні 7 березня 2018 року проведено товариський матч з волейболу між жіночими колективами районної ради та районної державної адміністрації з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня.

Обидві команди відзначені спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації та нагороджені солодким подарунком.

Переглядів: 831 | Додав: vrr | Дата: 07.03.2018

«  Березень 2018  »