Головна » 2018 » Жовтень » 01

Сьогодні у концертній залі Верховинської дитячої школи мистецтв проведено урочистості з нагоди Міжнародного Дня музики.

Голова районної ради Іван Шкіндюк та керівник апарату райдержадміністрації Василь Бровчук привітали викладачів щколи мистецтв з професійним святом, побажали творчого натхнення в роботі, нових мистецьких злетів та досягнень; висловили щиру вдячність  за працю, за збереження та примноження культурно-мистецьких цінностей.

Директор школи мистецтв Марія Ілійчук подякувала керівництву району за привітання, за надану допомогу зі сторони місцевої влади, а також висловила вдячність колективу школи за досягнуті успіхи в навчально-виховному процесі, за підготовку юних талантів Верховинщини.

За багаторічну сумлінну працю, популяризацію музичного мистецтва, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Міжнародного Дня музики Іван Юрійович та Василь Петрович вручили ряду працівників мистецького закладу грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Після проведено діалог між керівниками влади і викладачами щодо вирішення назрілих проблем школи-мистецтв.

Переглядів: 11 | Додав: vrr | Дата: 01.10.2018

Щиросердечно вітаємо вас з Міжнародним днем музики! Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини, адже мову музики розуміють всі, незалежно від національності, віку та соціального статусу. Споконвіку людина черпає у цьому чистому джерелі натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення.

В цей день хочемо щиро подякувати музичним колективам Верховинщини, композиторам, викладачам музики – всім, хто дарує нам незабутні хвилини спілкування з цим прекрасним, вічним, неповторним мистецтвом. Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток духовної культури нашого краю! Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Верховинщину, примножуєте її успіхи і досягнення.

Тож бажаємо вам, щоб музика завжди звучала у вашому серці. Будьте життєрадісними, веселими, нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Переглядів: 27 | Додав: vrr | Дата: 01.10.2018

Сьогодні  жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день є визначним і особливим, адже кожен із нас повинен пам’ятати про свою історію, вшановувати і надавати підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, бо саме вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за життя. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Тому ми повинні виявляти турботу і милосердя до найповажнішої частини суспільства, адже  люди літнього віку потребують не тільки пенсій, доступних ліків, соціального захисту, а й тепла наших сердець, доброго слова, допомоги.

Бажаємо всім людям похилого віку, ветеранам міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові!

Переглядів: 12 | Додав: vrr | Дата: 01.10.2018

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження районної ради від 27.09.2018 року №96-р «Про скликання двадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  11 жовтня 2018 року відбудеться двадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (друге пленарне засідання) (початок роботи о 11.00 годині).

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Районний бюджет на 2018 рік

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування