ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » 2018 » Листопад » 02

Заступник голови районної ради Іван Маківничук взяв участь у науково-практичній конференції «Прихована небезпека від горіння побутового сміття на відкритому просторі».

Іван Михайлович висловив вдячність голові громадської організації «Зелене серце Карпат» Яніні Лучейко за організацію важливого заходу, який стосується всіх жителів району та звернувся до усіх присутніх прислухатися до слів, які звучали у конференц-залі щодо небезпеки спалювання сміття. Адже, здоровя і здоровя дітей у наших руках. Іван Михайлович закликав сортувати сміття, здавати на переробку, піклуватися про себе та навколишнє середовище.

Науково-практична конференція «Прихована небезпека від горіння побутового сміття на відкритому просторі» проведена з ініціативи ГО «Зелене серце Карпат» (проект «Верховина сортує сміття») та з-за підтримки Верховинської районної ради, Верховинської районної державної  адміністрації, ГО «Peer-leader international Verkhovyna», НПП «Верховинський»  

Метою конференції було підвищити обізнаність про існуючу небезпеку, що постає перед жителями сільської місцевості під час горіння сміття, і про необхідність термінового припинення спалювання сміття на відкритому просторі, та створення довгострокової стратегії щодо запобігання спалювання сміття на подвір’ї. Спалювання побутового сміття є великою загрозою для всього населення України.

Конференція об’єднала науковців, лікарів, екологів, громадських активістів, представників влади та місцевого самоврядування для надання інформації громадськості про приховані небезпеки від горіння сміття з метою запобігти онкологічним та іншим захворюванням, що спричинені токсичними речовинами від горіння побутового сміття в сільській місцевості.

Доповідачі  конференції висвітлили життєво-важливі теми: викладач кафедри екологічної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Тарас Шуплат доповідав на тему - «Еколого-техногенна небезпека горіння побутового сміття»;  доцент кафедри фтизіатрії і пульмонології Івано-франківського національного медичного університету Василь Заячук -  «Діоксин та його вплив на організм людини»; вчитель біології та екології Ільцівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Ганна Шуфлетюк -  «Екологічна обізнаність як важлива складова екологічної безпеки»; директор НПП «Верховинський» Михайло Нечай - «Сміття – організація збору, як вторинної сировини для подальшої переробки»; директор КП "Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» Михайло Ковтун - «Вплив стихійних сміттєзвалищ на туристично-рекреаційні об’єкти та розвиток туризму»;  керівник Верховинського комунального підприємства, депутат районної ради Володимир Мицканюк поінформував про «Поводження з побутовими відходами в сільській місцевості. Проблеми і можливості».

У ході конференції було активне обговорення щодо вирішення даних проблем у нашому районі. Кожен учасник мав змогу висловити свою думку та надати пропозиції щодо подальшої роботи.

 

Переглядів: 48 | Додав: vrr | Дата: 02.11.2018

Заступник голови районної ради Іван Маківничук взяв участь в урочистому заході з нагоди Дня працівника соціальної сфери. На даний захід було запрошено колективи установ та організацій, які надають соціальні послуги населенню у районі. Адже, професійно виконують усі поставлені завдання працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, завдяки яким відповідні категорії населення району отримують належні державні допомоги.

Великий вклад у сферу обслуговування пенсіонерів Верховинського району вносить колектив об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області. Завдяки налагодженій роботі якого пенсіонери завжди вчасно отримують пенсії, мають змогу безперешкодно отримувати потрібну інформацію та роз’яснення законодавства.

Ефективно вирішують проблеми зайнятості населення працівники Верховинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Відповідальною і нелегкою є робота працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласного Центру соціально-психологічної допомоги.

На території району для вирішення соціально-побутових проблем населення, забезпечення догляду та проживання осіб похилого віку та осіб з інвалідністю плідно працюють працівники Верховинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання громадян в с. Красноїлля.

Послуги у сфері страхування надають працівники Верховинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області.

Заступник голови районної ради Іван Маківничук та перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук подякували всім працівникам соціальної сфери за щоденну клопітку працю з реалізації державної соціальної політики, розв’язання соціальних проблем незахищених категорій громадян – малозабезпечені та багатодітні сім’ї, особи з інвалідністю, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, одинокі, перестарілі.

Кращим працівникам соціальної сфери було вручено грамоти та зазначено, що на сьогодні соціальна робота є важливою частиною державної соціальної політики, основна мета якої – допомога людям. 

Переглядів: 51 | Додав: vrr | Дата: 02.11.2018

 

 

Шановні працівники соціальної сфери району!

 

Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.
Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Бажаємо Вам витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує, а також творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій. Щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей.

Сердечно бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

 

 

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації Олег Лютий

 

 

Переглядів: 63 | Додав: vrr | Дата: 02.11.2018

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2019 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

Гранти / Проекти

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ОГОЛОШЕНИХ ГРАНТОВИХ КОНКУРСІВ

СТАНОМ НА 05.02.2019 Р.

Скачати

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода