ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів
Школі мистецтв й будинку школяра – гуцульську автентику

 Депутати районної ради затвердили нову редакцію Статуту Верховинської дитячої школи мистецтв та нову редакцію Статуту Верховинського Будинку школяра.  Спеціалізований мистецький навчальний заклад та позашкільний комплексний навчально-виховний заклад очолюють відповідно Руслан Тупилюк та Володимир Дутчак.

При затвердженні статутів школи мистецтв і будинку школяра враховано пропозиції постійної комісії районної ради з питань національного і духовного відродження, культури та засобів масової інформації, які передбачають доповнення до навчально-виховного процесу та навчальних планів і програм. Даним закладам надається право на основі типових розробляти навчальні плани і програми з урахуванням регіональних особливостей. Йдеться про навчання учнів школи мистецтв майстерності гри на гуцульських народних інструментах, виконання творів місцевих композиторів, збереження й пропаганду автентичного фольклорного надбання регіону. Що стосується будинку школяра – розвивати навчальні гуртки, спрямовані на подальший розвиток гуцульської автентики, традиційних народних ремесел та художніх промислів, матеріальної і духовної культури Гуцульщини.

Переглядів: 267 | Додав: Василь | Дата: 28.10.2011

Затверджено  фактичну  мережу

навчально-виховних закладів

 
      Районна рада надала дозвіл відділу освіти  райдержадміністрації  на   функціонування установ і закладів освіти в 2011-2012 навчальному році та затвердила фактичну мережу навчально-виховних закладів району.

         Оскільки чи не в усіх регіонах України проходить оптимізація навчально-виховних закладів, у Верховинському районі на сьогоднішній день не закрито жодної загальноосвітньої школи, жодного дитячого дошкільного навчального закладу, жодного пришкільного інтернату. Цьому сприяла виважена, аргументована позиція голови районної ради, голови райдержадміністрації, депутатів районної ради, відділу освіти РДА, яка базувалася на переконливій доказовій базі щодо особливих умов здійснення навчально-виховного процесу у районі, зокрема високогірного рельєфу територій та важкодоступності сільської місцевості.

         Враховуючи рекомендації президії районної ради та висловлені  депутатами в ході сесійного засідання пропозиції, районна рада доручила відділу освіти райдержадміністрації до 31 травня 2012 року подати на розгляд районної ради пропозиції щодо проведення поетапної оптимізації Верховинської вечірньої ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів з подальшим затвердженням на сесії районної ради.

 

 

 

 

 

Переглядів: 226 | Додав: Василь | Дата: 28.10.2011

Поліпшити профілактику та лікування

серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань

Серцево-судинні і судинно-мозкові захворювання істотно впливають на тривалість життя населення, зумовлюючи третину причин інвалідності та дві третини всіх випадків смерті. У загальній структурі смертності в Україні питома вага серцево-судинних захворювань становить більш як 63 відсотки, в області –  64,9 відсотка, в районі – 70,7 відсотка. На Прикарпатті щороку реєструється близько 1300 випадків інфаркту міокарда, 2300 –  2500 випадків інсультів. У районі щороку реєструється близько 25 випадків інфаркту міокарда та 65 випадків інсультів.

    З метою зниження рівня захворюваності на серцево-судинні і судинно-мозкові хвороби, інвалідності та смертності від їх ускладнень, збільшення тривалості й підвищення якості життя населення, депутати районної ради затвердили районну цільову програму запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань на 2011 –  2015 роки.

Виконання програми дасть змогу істотно підвищити рівень поінформованості населення щодо факторів ризику серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань та способів їх корекції, збільшити середню тривалість та якість життя населення району, поліпшити спеціалізовану комплексну профілактику та лікування даних захворювань, знизити рівень захворюваності та смертності від інсультів на 5 відсотків, ішемічної хвороби серця – до 10 відсотків, а також зменшити рівень первинної інвалідності, зумовленої серцево-судинними і судинно-мозковими захворюваннями у працездатному віці до 30 відсотків  у 2011 – 2015 роках.

Депутати висловили пропозиції щодо забезпечення керівниками підприємств, установ, організацій та лікувально-профілактичних закладів щорічного обов’язкового проходження профілактичних оглядів жителів району.

Фінансування Програми планується здійснювати за рахунок коштів районного бюджету.

Переглядів: 252 | Додав: Василь | Дата: 28.10.2011

Програма боротьби з онкологічними захворюваннями

         У контексті загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року та з метою підвищення ефективності заходів з поліпшення профілактики онкологічних захворювань, зниження показників смертності від злоякісних новоутворень, районна рада затвердила Програму боротьби з онкологічними захворюваннями в районі на 2011 – 2016 роки.

         Програмою передбачено поліпшення діагностики, лікування та  реабілітації злоякісних новоутворень відповідно до нових державних стандартів, забезпечення лікувально-профілактичних закладів сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням, медикаментами для лікування онкологічних хворих згідно з фінансуванням, а також підвищення   рівня   санітарно-просвітницької роботи з  питань індивідуальної профілактики раку та сучасних методів діагностики і лікування, пропаганди здорового способу життя із залученням профільних спеціалістів та засобів масової інформації.

         Реалізація заходів Програми дозволить істотно підвищити рівень поінформованості населення і сформувати розуміння громадян щодо ризиків виникнення онкологічних захворювань. Окрім цього – знизити рівень задавненості злоякісних новоутворень на 4 – 5 відсотки, підвищити рівень діагностики передпухлинних захворювань і ранню діагностику злоякісних захворювань, знизити показники смертності від злоякісних новоутворень орієнтовно на 6-10 відсотків, забезпечити ефективну адекватну соціальну підтримку онкологічним хворим, знизити рівень дорічної летальності онкологічних хворих орієнтовно на 5-7 відсотків, забезпечити якість надання їм симптоматичної допомоги та поліпшити матеріально-технічну базу закладів, що надають медичну допомогу онкологічним хворим і здійснюють профілактику онкологічної захворюваності.

Переглядів: 279 | Додав: Василь | Дата: 28.10.2011

Соціально-економічна політика району за 9 місяців

 Чергова восьма сесія Верховинської районної ради шостого демократичного скликання відбулася у залі засідань районної ради 28 жовтня 2011 року. У її пленарному засіданні взяли участь депутати обласної ради  Василь Бежук та Іван Шкіндюк, депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Василь Гондурак, заступники голови та начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, селищний та сільські голови,  керівники районних установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Розглянуто 32  питання порядку денного, погоджені депутатами 21 жовтня на Дні депутата в районній раді, постійними комісіями  та президією районної ради на робочому засіданні перед початком роботи сесії.

З інформацією «Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2011 року» виступив заступник голови райдержадміністрації, депутат  Василь Кімейчук.

Як засвідчує проведений аналіз, управліннями і відділами райдержадміністрації, виконкомами селищної та сільських рад проводилася відповідна робота, спрямована на безумовне виконання першочергових завдань, визначених Програмою  соціально-економічного  та культурного розвитку району на 2011 рік. Постійні  комісії  районної  ради  брали  активну  участь  у  реалізації  основних  завдань програми  соціально -економічного  і  культурного  розвитку  району  на  2011  рік  з  питань, що  належать до  їх  відання.

Переглядів: 283 | Додав: Василь | Дата: 28.10.2011

Про проведення Дня депутата в районній раді

       Відповідно до частини третьої статті 30 Закону України « Про статус депутатів  місцевих рад», пункту 6 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови районної ради від 18 жовтня 2011 року № 109-р та з метою організації вивчення депутатами районної ради законодавства, досвіду роботи, забезпечення депутатів довідково-інформаційними матеріалами та проектами рішень для підготовки восьмої сесії районної ради шостого демократичного скликання, 21 жовтня 2011 року в залі засідань районної ради об 11.00.год. буде проведено  День депутата в районній раді.

 


Переглядів: 330 | Додав: Василь | Дата: 18.10.2011

На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 2.2 Регламенту та розпорядження голови районної ради від 18 жовтня 2011 року № 108-р., скликається восьма сесія Верховинської районної ради VІ демократичного скликання, яка відбудеться 28 жовтня 2011 року в залі засідань районної ради об 11.00.год. з наступним порядком денним:

1.                Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2011 року.

2.                Про підсумки виконання районного бюджету за 9 місяців 2011 року.

3.                Про надання дозволу на функціонування установ і закладів освіти в 2011 – 2012 навчальному році.

          4.  Різне.

        На сесію районної ради запрошуємо:  депутатів обласної ради, голову Верховинської райдержадміністрації,  заступників голови та начальників управлінь  і  відділів  райдержадміністрації,  селищного   та  сільських голів,  керівників районних  установ та організацій, представників засобів масової інформації.

                                                      

 

Переглядів: 233 | Додав: Василь | Дата: 18.10.2011

« 1 2 ... 187 188 189 190 191 ... 199 200 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 12.01.2017 року №4-р 18 січня 2017 року о 15-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 02.08.2017 року №66-р «Про скликання одинадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  17 серпня 2017 року відбудеться одинадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (друге пленарне засідання)(початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2015 по грудень 2016 року

Бюджет

Районний бюджет на 2017 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2017

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода