ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

І мова, й Україна в нас одна

 

5 липня 2012 року в місті Івано-Франківську біля адмінбудинку обласної ради на вулиці М.Грушевського відбулася шістнадцята позачергова сесія Івано-Франківської обласної ради, в якій взяли участь депутати районних і міських рад з усього Прикарпаття. На велелюдній сесії депутатів місцевих рад області розглянуто єдине питання: «Про невизнання законопроекту "Про засади державної мовної політики", прийнятого з грубим порушенням Конституції України”.

У рамках шістнадцятої позачергової сесії Івано-Франківської обласної ради проведено тринадцяту позачергову сесію Верховинської районної ради шостого демократичного скликання. Районна рада схвалила звернення про невизнання законопроекту «Про засади державної мовної політики», прийнятого з грубим порушенням Конституції України.

Прийняття Верховною Радою України Закону «Про засади державної мовної політики», йдеться у зверненні, стало грубим порушенням Конституції України, законів України «Про Регламент Верховної Ради України», «Про комітети Верховної Ради України», «Про статус народного депутата України» і прямо суперечить рішенням Конституційного Суду України від 14 грудня 1999 року № 10-рп/99 та від 5 жовтня 2005 року № 6-рп/2005, в яких, зокрема, констатується, що Конституція України забороняє узурпацію державою, її органами або посадовими особами належного виключно народові права визначати і змінювати конституційний лад в Україні.

Згідно з Конституцією України державна мова є складовою частиною конституційного ладу, а тому прийняття цього закону є переконливим свідченням спроби неконституційного і незаконного захоплення влади нелегітимною парламентською більшістю.

У зв’язку з такими антиконституційними діями, що загрожують державному суверенітетові України, Верховинська  районна рада вимагає: від Голови Верховної Ради України – не підписувати Закон України «Про засади державної мовної політики»; від Президента України – у разі підписання Головою Верховної Ради України накласти на вказаний закон вето; від Генеральної прокуратури України – порушити кримінальну справу за фактом державної зради при прийнятті законопроекту «Про засади державної мовної політики».

Рішення Верховинської районної ради надіслано Президенту України В. Януковичу, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, Генеральній прокуратурі України, народним депутатам України, які є мешканцями Івано-Франківської області. Рекомендовано селищній та сільським радам винести на розгляд сесій відповідних рад питання захисту української мови і конституційного ладу.

                                                                                

                                                                                  Прес-служба районної ради

Переглядів: 264 | Додав: Василь | Дата: 06.07.2012

Шановні працівники Державної податкової служби!

 

Щиро вітаємо вас з професійним святом! Професія, якій Ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві.


              


         На сучасному етапі зростає роль податкової служби. Своєю помітною працею ви, податківці району, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах.

         Саме завдяки вашій чіткій і злагодженій роботі держава виходить на більш стабільне, прогнозоване наповнення бюджетів усіх рівнів.

         Від вашої невичерпної енергії та наполегливості значною мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою.

         Сподіваємося, що Ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

         Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього.

 

          Голова районної                                     Голова районної  

          ради                                                           державної адміністрації 

    Ярослав Кікінчук                                             Василь Гондурак

                                      

                          

Переглядів: 295 | Додав: Василь | Дата: 02.07.2012

  Шановні архітектори!

 

Вітаємо вас з професійним святом –  Днем архітектури. З цієї урочистої нагоди дозвольте побажати вам творчої наснаги, вдалих та сміливих проектів, а головне, щоб ваша праця та талан завжди були правильно та справедливо оцінені.

         У справі зодчого важливо пам’ятати, що архітектурні будівлі та споруди будуть служити людству роками, а тому нехай усі ваші творчі доробки будуть радувати не одне покоління наших з вами нащадків. Здоров’я вам, щастя та успіхів!

 

 

         Голова районної                                          Голова районної 

         ради                                                                державної адміністрації 

                                        

                          

 

Переглядів: 250 | Додав: Василь | Дата: 01.07.2012

Урочисто відзначено День Конституції України

 

Сьогодні у залі засідань районної ради відбулися урочисті збори з нагоди відзначення 16-ї річниці з часу прийняття Верховною Радою Конституції України.


              


Учасників урочистостей привітав голова районної ради Ярослав Кікінчук, відзначивши при цьому, що прийняття Основного Закону нашої держави має не тільки історичне значення, але й відіграє надзвичайно важливу роль у розвитку демократії в суспільстві та проведенні реформ в усіх сферах життя.

Перед учасниками урочистого зібрання з тематичною лекцією щодо функціонування Основного Закону України виступила вчитель історії Верховинської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів Наталія Кошелюк. Враховуючи основні норми Конституції, підкреслила доповідач, дотримуючись їх, ми повинні жити так, щоб не забувати не тільки про свої права, але й про обов’язки.


              


Завершальним акордом урочистих зборів стала українська пісня «Новий день над Україною» у виконанні переможеця ІІ районного фестивалю «Музика весни» Петра Марусяка.

Урочистості завершилися виконанням Державного Гімну України.

Переглядів: 271 | Додав: Василь | Дата: 27.06.2012

Шановні верховинці!

 Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. Зі святом вас, дорогі земляки!

 

Голова районної                                      Голова районної

ради                                                           державної адміністрації

                       Ярослав Кікінчук                                         Василь Гондурак

 

Переглядів: 253 | Додав: Василь | Дата: 27.06.2012

 Про скликання тринадцятої сесії  районної ради  VІ  демократичного  скликання 

   І.  На підставі ст. 46,55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати тринадцяту сесію районної ради VІ демократичного скликання  12 липня  2012 року (початок роботи об 11.00 годині) з порядком денним:

1. Про виконання Програми  соціально-економічного та культурного розвитку району на 2012 рік та основних напрямів розвитку на 2013 і 2014 роки за   І квартал 2012 року.

2.Про виконання районного бюджету за І квартал 2012 року.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.12.2011 року

 «Про районний бюджет на 2012 рік ».

4.Про очікувану мережу установ  і закладів освіти району в 2012-2013 навчальному році.    

5. Про звіти депутатів районної ради перед виборцями.

6. Про хід виконання рішення районної ради від 25.06.2010 року  «Про  

районну соціальну Програму «Здоров я матері та дитини на 2010-2012  

роки  у Верховинському районі». 

   7. Про роботу Верховинського Будинку школяра в 2011-2012 навчальному році.

 8. Різне     

ІІ.  На сесію районної ради запросити: депутатів обласної ради,  голову районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, начальників управлінь і відділів районної державної адміністрації, селищного та сільських голів,  керівників підприємств, установ та організацій району,  представників засобів масової інформації. 

Голова районної ради                                       Ярослав Кікінчук

 

 

Переглядів: 264 | Додав: Василь | Дата: 27.06.2012

Розпорядження голови районної ради від 27 червня 2012 року    63-р


 Про День депутата в районній раді  

 На підставі ст. 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, частини третьої  ст. 30 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, з метою організації вивчення депутатами районної ради законодавства, досвіду роботи, забезпечення депутатів довідково-інформаційними матеріалами та проектами рішень для підготовки роботи сесії:

1.     Провести День депутата в районній раді 07 липня 2012 року о 10.00 годині.

2.     Затвердити План проведення Дня депутата в районній раді (додається).

3.     Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами районної ради Василя Магнича.

 

 Голова районної ради                             Ярослав Кікінчук

 

 

 


Переглядів: 254 | Додав: Василь | Дата: 27.06.2012

« 1 2 ... 187 188 189 190 191 ... 211 212 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 12.01.2017 року №4-р 18 січня 2017 року о 15-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 25.09.2017 року №82-р «Про скликання позачергової дванадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 вересня 2017 року відбудеться дванадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2015 по грудень 2016 року

Бюджет

Районний бюджет на 2017 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2017

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода