ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

                   Шановні представники молодого покоління Верховинщини!


           Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді.

У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає в самостійне життя, перебуває в постійному пошуку, ухвалює свої перші власні рішення, які потім можуть вплинути на все життя. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Сучасні та освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Тому з нагоди свята бажаємо усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум і ваша душа.

 

Голова районної                                         Голова районної

          ради                                                               державної адміністрації

                 Ярослав Кікінчук                                                Василь Гондурак

 

 

                                       

                           

 

Переглядів: 261 | Додав: Василь | Дата: 23.06.2012

 Шановні державні службовці!


Прийміть щиросердечні вітання із професійним святом – Днем державної служби!

Саме діяльність державних службовців має винятково важливе значення у діалозі народу з владою, у процесі становлення і розбудови оновленої України. З фахового рівня і чесності кожного з вас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади. А сумлінне виконання обов’язків сприятиме ефективному функціонуванню державного механізму.

Найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь нашого краю.

Упевнені, що запорукою успішного виконання намічених цілей завжди буде ваш професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Від усієї душі вітаємо усіх, хто віддає свій хист, зусилля, професіоналізм державній справі, незалежно від рангу і посади.

Нехай ваша праця буде на благо нашої держави та зміцнює її розвиток.

 

Голова районної                                    Голова районної

ради                                                          державної адміністрації

        Ярослав Кікінчук                                           Василь Гондурак

                                       

Переглядів: 305 | Додав: Василь | Дата: 22.06.2012

Шановні медичні працівники району!

 

Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо День медичного працівника.

Професія, обрана Вами, в усьому світі вважається найгуманнішою.

Хочеться підкреслити, що одне з найголовніших наших досягнень – це збереження мережі медичних закладів, їхнього кадрового потенціалу. Завдяки медичним працівникам району вдалося зберегти охорону здоров’я як галузь. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, санітарки. Тому, що без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей, вирішити завдання збереження і зміцнення здоров’я населення району неможливо.

Зі словами щирої вдячності звертаємося сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби та ветеранів війни, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей.

Особливо приємно сьогодні відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет.

Сьогодні районна влада вважає одним із головних своїх завдань підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника. Переконані, що ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати всі ваші надії та сподівання.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

 

 

Голова районної                                    Голова районної

ради                                                          державної адміністрації

          Ярослав Кікінчук                                             Василь Гондурак 

                                        

                           

 

 

                                     

 

Переглядів: 309 | Додав: Василь | Дата: 15.06.2012


Пошановано медичних працівників району

 

З нагоди Дня медичного працівника 14 червня 2012 року в актовому залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено урочисті збори.


                        


Працівників охорони здоров’я району щиро привітали з професійним святом голова районної ради Ярослав Кікінчук, голова районної державної адміністрації Василь Гондурак, народний депутат України Василь Чуднов та головний лікар Верховинської центральної районної лікарні Володимир Пугальський.  При цьому зазначили, що саме на лікарів, медичних сестер, санітарних працівників покладаємо всі свої надії у найважчі часи життя, саме від них залежить наше здоров’я, спокій, впевненість у завтрашньому дні. Здоров’я власне та близьких людей є найважливішим для кожної людини. Відтак неможливо переоцінити значення праці медика для кожного з нас, цінність їхніх знань та навичок, умінь та бажання допомогти.


              


Кращих медичних працівників району було відзначено грамотами голови районної ради, голови райдержадміністрації, галузевої профспілки центральної районної лікарні, комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України. 

Урочистості завершилися концертною програмою театру гумору та сатири «Кум» з міста Калуша.

 

 

Переглядів: 235 | Додав: Василь | Дата: 14.06.2012

Захист державної української мови – святий і священний обов’язок кожного свідомого патріота-українця

 Відповідно до розпорядження голови районної ради, 13 червня 2012 року у приміщенні залу засідань районної ради проведено дванадцяту позачергову сесію районної ради VІ  демократичного  скликання.

              Районна рада схвалила звернення до Президента України В.Януковича, Верховної Ради України щодо недопущення запровадження в Україні другої державної мови та неприйняття Закону "Про засади державної мовної політики” у другому читанні. За дане рішення консолідовано проголосували          усі присутні на сесії 31 депутат районної ради. Звернення районної ради на захист української мови надіслано Президенту України В.Януковичу та Верховній Раді України. Текст звернення опубліковано в районній газеті «Верховинські вісті» та оприлюднено по районному радіомовленню. Рекомендувати селищному та сільським головам провести сесії селищної та сільських рад на підтримку звернення районної ради на захист української мови.

 

                                                                                                                Президенту України

                                                                           Віктору Януковичу

                                                                                                               Верховній Раді України

 ЗВЕРНЕННЯ

          Ми, депутати Верховинської районної ради, висловлюємо глибоке обурення спробою більшої частини народних депутатів України прийняти дискримінаційний щодо української мови законопроект «Про засади державної мовної політики», спрямований на підрив статусу української мови як державної та витіснення її з ужитку в більшості областей України.

         Ми висловлюємо рішучий протест проти порушення мовних прав українців, впровадження другої державної мови – російської,  що може призвести до поновлення політики русифікації у країні, втрати національної  ідентичності українського народу, роз’єднання регіонів та міжнаціональної ворожнечі.

                                                                                                                                   

Переглядів: 306 | Додав: Василь | Дата: 13.06.2012

Полонинська ватра зігріла українців теплом щирої гуцульської душі

 У неділю, 10 червня 2012 року, в урочищі Запідок села Верхній Ясенів  відбулося традиційне гуцульське свято «Полонинське літо-2012». Основним лейтмотивом свята є відродження вівчарського господарства на Гуцульщині. Воно приходить до нас із високогірних полонин і накриває столи першим літнім ужинком гірської полонинської газдівки – бринзи, сиру, вурди, масла. Такими благодатними дарами багата тільки наша карпатська українська земля. Українці прилинули до коштовної перлини гуцульської душі, яка виблискувала у Карпатах веселкою кольорів у пісні і танці, у рідному слові і дотепному жарті. Вони завітали до гуцулів у гості, щоб разом з ними вшанувати людей гордої і почесної гірської професії – літувальників високогірних полонин.

Організаторами свята виступили Верховинська райдержадміністрація, Верховинська районна рада, відділ культури і мистецтв райдержадміністрації та управління культури Івано-Франківської облдержадміністрації.

Під звуки дзвінкоголосих трембіт на святково уквітчану гуцульськими барвами сцену виходять народний депутат України Василь Чуднов, голова обласної ради Олександр Сич, голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванок, заступник голови обласної ради Василь Гладій, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Роман Струтинський, начальник головного управління сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Мирослав Карабін, голова районної ради Ярослав Кікінчук, голова райдержадміністрації Василь Гондурак та керівники делегації Тиврівського району Вінницької області, яка перебувала у районі з метою обміну досвідом роботи у соціально-культурній сфері, – заступник голови районної ради Олег Жовмір та заступник голови райдержадміністрації Анатолій Коваль. Вони щиро привітали працівників полонин та всіх учасників свята, які приїхали цьогоріч у Карпати, на славну Гуцульську землю. Заступник голови Тиврівської районної ради Олег Жовмір та заступник голови Тиврівської райдержадміністрації Анатолій Коваль вручили народному депутату України Василю Чуднову від імені  Вінницької делегації зі славної Подільської житниці-землі коровай на вишитому рушнику.

Священик УПЦ КП села Верхній Ясенів о. Михайло Гергелюк благословив учасників та гостей свята на добрі ужинки плідної праці во благо українського народу та розвитку Гуцульщини.

Керівники області та району щиро подякувати господарям високогірних полонин за нелегку працю та виробництво екологічно чистої тваринницької продукції й побажали подальших успіхів у відродженні та веденні полонинської господарки. Літувальників гірських полонин району нагороджено грамотами голови райдержадміністрації і голови районної ради та вручено грошові премії.

Голова районної ради Ярослав Кікінчук щиро подякував літувальникам високогірних полонин за їхній вклад у справу відродження полонинської господарки, за продовження ґаздівських традицій славних предків. Верховинський край завжди привітно зустрічає гостей, а наша полонинська ватра зігріє усіх вас теплом щирої гуцульської душі і дарує незабутні враження про полонинське свято, про наш чарівний Карпатський край.

Запалала традиційна полонинська ватра. Її полум’я, роздмухане гарячими серцями і невтомним полонинським вітром, танцювало під мелодію «Гуцулки». Творчі художні колективи закладів культури району подарували учасникам свята запальні гуцульські танці, вокально-хреографічні композиції, чарівні мелодії троїстих музик, пісні душі і серця рідної Гуцульщини.

Ґазди та ґаздині запрошували гостей до гуцульських садиб дивовижної дерев’яної архітектурної, які змайстрували своїми руками територіальні громади сільських рад – без жодної державної копійки. Громади 19 сільських рад спільно з працівниками культури представили на своїх, обрамлених предметами полонинсьнської газдівки та культурно-мистецької атрибутики, територіях полонинське дійство та виставку-продаж продукції, виготовленої на високогірних пасовищах. Тут розкладали ватру і варили полонинську кулешу, бануш та пригощали ними й гуцульською бринзою усіх гостей. Частували настоянкою на золотому корені і показували всему люду полонинську ґаздівку.

                          


Завідувачі полонин і сільські ґазди торгували на виставці-ярмарку сільськогосподарським реманентом, виробами ужиткового народного промислу: гуцульськими рушниками, тканими ліжниками, виробами з дерева тощо. Громади сіл змагалися у традиційних конкурсних номінаціях – «візитка села», «полонинське дійство», «гуцульська кухня», «виставка короваїв» та «народні умільці». Переможців конкурсу відзначено почесними грамотами і грошовими винагородами райдержадміністрації і районної ради.

У традиційному гуцульському святі «Полонинське літо – 2012» взяли участь офіційні делегації з Прикарпаття та з-за його меж, голови районних рад та райдержадміністрацій області, представники асоціації органів місцевого самоврядування регіону Гуцульщини. Акредитовано 15 обласних та всеукраїнських мас-медіа, які широко висвітлюватимуть на сторінках друкованих ЗМІ та в теле-і радіо ефірі традиційне обласне свято «Полонинське літо – 2012», яке відбулося у центрі Гуцульщині.

На гуцульському храмі пошанівку за працю, на святі української пісні і відпочинку-набутку в Карпатах, на предковічній верховинській землі, побувало 15 тисяч гостей з усіх регіонів України.

 

 

 

 

Переглядів: 778 | Додав: Василь | Дата: 11.06.2012

«Про скликання дванадцятої  позачергової сесії  районної ради VІ  демократичного  скликання

          І.  На підставі ст. 46,55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати дванадцяту позачергову сесію районної ради VІ демократичного скликання  13  червня 2012 року (початок роботи об 12.00) з порядком денним:

  1.     Про звернення районної  ради  на захист української мови.

   ІІ.  На сесію районної ради запросити: депутатів обласної ради,  голову районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, селищного та сільських голів,   керівників політичних партій, представників засобів масової інформації. 

                  

Голова районної ради                                     Ярослав Кікінчук

 

Переглядів: 237 | Додав: Василь | Дата: 08.06.2012

« 1 2 ... 188 189 190 191 192 ... 211 212 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 12.01.2017 року №4-р 18 січня 2017 року о 15-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 25.09.2017 року №82-р «Про скликання позачергової дванадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 вересня 2017 року відбудеться дванадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2015 по грудень 2016 року

Бюджет

Районний бюджет на 2017 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2017

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода