ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Дорогі матері!

 В другу неділю травня вже в котрий рік в Україні вшановують матерів.

       Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей.

        Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

     Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

     В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

     Від щирого серця бажаємо Вам здоров´я, щастя, довголіття на многая та благая літа.Голова районної                                                    Голова районної ради

державної адміністрації

         

                           Василь Гондурак                                     Ярослав Кікінчук

Переглядів: 254 | Додав: vrr | Дата: 12.05.2013

 68-ту річницю перемоги у Великій Вітчизняній війні відзначили у Верховині. Святкування розпочалося словами чарівних ведучих: «Вони боролися за мирне небо, за спокій, за майбутнє… 68 років минуло від того дня, коли закінчилася Велика Вітчизняна війна. Все менше й менше сьогодні ветеранів, які вижили у ті часи. Тому нам треба цінувати кожен день спілкування з ними, адже вони власноруч творили історію, зі зброєю в руках боролися за мир для майбутніх поколінь».

Основне дійство традиційно відбулося біля братської могили на вул. Франка. Тут за участю ветеранів війни, представників органів влади, трудових колективів, політичних і громадських організацій району, мешканців краю священики УПЦ КП та УГКЦ провели панахиду. Пам’ять полеглих в боях воїнів вшанували хвилиною мовчання. Опісля було урочисто покладено вінки і квіти на знак вшанування пам’яті тих, хто загинув за свободу.

Потім традиційно на Співочому полі відбувся концерт за участю художніх колективів району. Для ветеранів Великої Вітчизняної війни організовано святковий обід.


 читати далі >

Переглядів: 201 | Додав: vrr | Дата: 09.05.2013

       На нашу землю, в наші серця знову прийшло свято Перемоги, яке увійшло до наших сердець як символ героїзму і безприкладної мужності народу, що відстояв мир на землі.

      Сьогодні ми відзначаємо 68 -у річницю визволення України від фашистських поневолювачів. Долаючи жорстокий опір противника, воїни-визволителі у тяжких боях йшли зруйнованими містами і селами, аж поки на українській землі не залишилося жодного ворожого солдата.

      Віримо, що українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

      Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, герої фронту і тилу, бажаємо вам та вашим родинам здоров'я, щастя, достатку.Голова районної                                                    Голова районної ради

державної адміністрації

         

                           Василь Гондурак                                     Ярослав Кікінчук

Переглядів: 257 | Додав: vrr | Дата: 09.05.2013

Верховинський ліцей  створено згідно  з  рішенням  районної  ради від 9 червня 1999 року. Він знаходиться у комунальній власності району.  Засновником ліцею є Верховинська районна рада. Головна мета навчального закладу – пошук, відбір, навчання, виховання і розвиток найбільш обдарованих дітей, збагачення інтелектуального, творчого потенціалу України, формування в кожного ліцеїста національної культури і свідомості.


         

  Днями голова районної ради Ярослав Кікінчук зустрівся з дирекцією та викладацьким складом навчального закладу. На зустрічі обговорено питання подальшого функціонування ліцею, організації та умов здійснення навчально-виховного процесу освітньої установи, структури та профілів закладу, діяльності кафедр тощо.

            – Відрадно, що в структурі системи освітніх закладів району уже чотирнадцятий рік провадить свою діяльність Верховинський ліцей, наголосив Ярослав Миколайович, адже це спеціальний заклад освіти для обдарованих дітей, покликаний давати нашим учням знання понад державний мінімум. У статуті освітньої установи записано: ліцей включає в себе два профілі: гуманітарний та природничий, а також дві кафедри –  природничо-математичну та кафедру суспільних і гуманітарних дисциплін. Отже, він повинен відповідати своїм статутним вимогам, завданням і головній меті. Ми повинні досягнути головного, заради чого й створювався ліцей: навчати у такому престижному освітньому закладі Верховинщини найбільш обдарованих дітей району, розвивати у максимально якісній прогресії їхній творчий та інтелектуальний потенціал. Викладацький склад має бути бездоганним і високопрофесійним.

читати далі >

Переглядів: 225 | Додав: vrr | Дата: 07.05.2013


Шановні Верховинці!

Прийміть щиросердечні вітання із світлим Воскресінням Христовим!

Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння.

Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашого краю, здіснення найзаповітніших сподівань.

 

                               Христос Воскрес!

 

 

 

Голова районної                                                    Голова районної ради

державної адміністрації

         

                           Василь Гондурак                                     Ярослав Кікінчук

Переглядів: 317 | Додав: vrr | Дата: 05.05.2013

 30 квітня 2013 року проведено засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. На координаційній раді розглянуто наступні питання:

1. Підсумкова інформація про повернення безвідсоткових короткотермінових кредитів підприємцями району за 2012 рік.

2. Розгляд бізнес-проектів, які подані підприємцями району для отримання безвідсоткових короткотермінових кредитів для організації підприємницької діяльності.

Переглядів: 316 | Додав: vrr | Дата: 30.04.2013

    30 квітня 2013 року голова районної ради Ярослав Кікінчук взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації. на якому було розглянуто наступні питання:

1. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перший квартал 2013 року.

2. Про підсумки виконання бюджету району за перший квартал 2013 року.


3. Про звіт державного фінансового аудиту виконання бюджету Верховинського району за 2009-2011 роки та перше півріччя 2012 року.


читати далі >

Переглядів: 249 | Додав: vrr | Дата: 30.04.2013

« 1 2 ... 188 189 190 191 192 ... 224 225 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 17.11.2017 року №125-р 28 листопада 2017 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 12.12.2017 року №144-р «Про скликання п’ятнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  15 грудня 2017 року відбудеться п’ятнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (ІІ пленарне засідання) (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2015 по грудень 2016 року

Бюджет

Районний бюджет на 2017 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2017

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода