ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Шарль де Голль:

«Якби у французької армії був такий дух, як в УПА, то німецький чобіт ніколи не топтав би Францію!»

 

У день Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, за славною українською національною традицією у серці Гуцульщини – Верховині – урочисто відзначено 69-річницю створення Української Повстанської Армії.

Біля некрополя воякам УПА, що по вулиці Андрея Шептицького, відбулося велелюдне народне віче за участю голови районної ради Ярослава Кікінчука, заступника голови райдержадміністрації Михайла Нечая, ветеранів Верховинської районної станиці Всеукраїнського Братства вояків УПА Карпатського краю, представників органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, делегацій колективів підприємств, установ, організацій району, громадсько-політичних об’єднань та учнів загальноосвітніх шкіл.

До некрополя воякам УПА лягають живі квіти. Декан УГКЦ району о. Роман Болехівський відправляє поминальну панахиду за полеглими борцями за вільну і незалежну Україну.

Голова районної ради Ярослав Кікінчук виголосив святкову промову, в якій, зокрема, зазначив, що завдяки нескореним українським повстанцям, славній Українській Повстанській Армії наша держава ось уже 20 років незалежна. Ми розбудовуємо нашу країну, утверджуємось у дружному колі вільних народів світу і цивілізованих європейських держав. Ярослав Миколайович щиро побажав ветеранам довгих років життя, міцного здоров’я, всіх земних благ та Божої ласки.

До учасників районного віча звернувся голова Верховинської районної станиці Братства вояків УПА Карпатського краю Дмитро Сливчук, який окреслив героїчний шлях, яким пройшла Українська народна армія, та полинув спогадами про легендарні сторінки боротьби його земляків-верховинців з окупантами у рідних горах. Д. Сливчук подякував керівництву районної ради та районної державної адміністрації за постійну допомогу у діяльності громадської повстанської організації, соціальний захист ветеранів.

Після завершення урочистої частини святкового заходу для вояків УПА влаштовано святковий обід та вручено одноразові грошові допомоги.

Делегація Верховинського району взяла участь в обласних урочистих заходах в місті Івано-Франківську з нагоди відзначення 69-ої річниці створення Української Повстанської Армії.

Переглядів: 339 | Додав: Василь | Дата: 14.10.2011

Шановні вояки Української Повстанської Армії!
Вітаємо Вас із 69-річчям Української Повстанської Армії!

Створена в день Пресвятої Покрови, ця армія народного спротиву стала втіленням прагнення нашого народу до свободи й незалежності.

Не маючи держави, перебуваючи під окупацією, українці здійснили неможливе – вони сформували повноцінне боєздатне військо, яке контролювало обширні території й довгі роки протистояло ворогові.

Сьогодні ми складаємо належну шану бійцям Української повстанської армії як доблесним захисникам Батьківщини й справжнім національним героям.

Саме завдяки Вашій вірі та самопосвяті сьогодні ми можемо стверджувати: Українська Держава існує. На Вашому прикладі ми виховуємо нові покоління українських патріотів.

Бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії на многії літа.

Слава Україні! Героям Слава!


 

Голова районної                                       Голова районної

ради                                                             державної адміністрації

       Ярослав Кікінчук                                          Василь Гондурак

Переглядів: 340 | Додав: Василь | Дата: 14.10.2011

          Відповідно  до ст.ст. 43, 55, 58 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 05.01.2011 року « Про Угоду між районною радою, селищною та сільськими радами», розпорядження голови районної ради від 10 жовтня 2011 року № 105-р та з метою здійснення організаційного, правового, інформаційного, аналітичного забезпечення діяльності ради  та депутатів, взаємодії і зв’язків районної ради з територіальними громадами, засобами масової інформації, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, асоціаціями, політичними партіями і громадськими організаціями, утворено  прес-службу  голови районної ради з посадових осіб виконавчого апарату ради.
          Прес-службу голови районної ради очолив заступник керівника виконавчого апарату ради Василь Нагірняк. До її складу увійшли Іванна Ватаманюк – начальник загально-організаційного відділу та Лариса Шварговська  – головний спеціаліст з питань організаційного забезпечення районної ради.

          Прес-службі голови районної ради доручено організувати  інформаційно-аналітичне забезпечення з висвітлення діяльності районної ради у засобах масової інформації.
Переглядів: 276 | Додав: Василь | Дата: 10.10.2011

Шановні працівники Державної санітарно-епідеміологічної служби району!Щиро вітаємо з професійним святом!

Від людей цієї відповідальної професії залежить стан здоров’я краян. Адже саме вони тримають у постійному полі зору питання профілактики інфекційних хвороб, професійних захворювань, запобігають впливу на здоров’я людей шкідливих факторів, дбають про безпеку середовища проживання.

Протягом десятиріч санітарно-епідеміологічна служба залишається ефективною і надійною державною структурою охорони здоров’я населення, яка створює основи національної безпеки держави.

Сьогодні спеціалісти служби продовжують високо нести професійне звання санітарного лікаря.

Упевнені, що так буде і надалі, що роль і престижність професій санітарного лікаря та лікаря-епідеміолога будуть зростати разом з розвитком санітарно-епідеміологічної служби в Україні.

Міцного здоров’я, миру, добра і благополуччя вам, шановні! Нових успіхів у професійній діяльності!

 

Голова районної                                         Голова районної

ради                                                               державної адміністрації

       Ярослав Кікінчук                                            Василь Гондурак

 

 

Переглядів: 430 | Додав: Василь | Дата: 08.10.2011

Депутати виділили кошти на водопровід

 Сьомого жовтня у залі засідань районної ради відбулася сьома позачергова сесія Верховинської районної ради VІ демократичного скликання, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Гондурак,  селищний  голова, начальники управлінь  райдержадміністрації,  керівники окремих районних  установ та організацій,  представники засобів масової інформації району.

Сесія розглянула наступні питання: про уточнення районного бюджету на 2011 рік; про визнання таким, що втратило чинність рішення районної  ради від 16.07.2009 року «Про фінансово-господарський стан та ефективність менеджменту Верховинського автотранспортного підприємства», про звернення районної ради.

Відкриваючи позачергову сесію, голова районної ради Ярослав Кікінчук озвучив розпорядження районної ради «Про скликання сьомої позачергової сесії районної ради» та мотивував депутатам необхідність її проведення. Першопричиною скликання сесії є реалізація у районі державної програми «Питна вода України». Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті за вищевказаною програмою,  співфінансування даного проекту повинно здійснюватися з районного бюджету в розмірі не менше 10 відсотків суми бюджетних коштів.

У контексті висловленої Ярославом Миколайовичем законодавчої преамбули, депутати районної ради прийняли рішення «Про уточнення районного бюджету на 2011 рік» (повний текс рішення – на веб-сайті ради), вирішивши: фінансовому управління райдержадміністрації перерахувати обласному бюджету кошти на проведення співфінансування з виконання робіт по проекту „Будівництво водопровідної мережі  водозабірних споруд у с. Віпче Верховинського району". Це дає можливість отримати державне фінансування і розпочати будівництво водозабору та траси водогону довжиною 4.4 км з села Віпче до басейнів-накопичувачів, розташованих біля центральної районної лікарні. Тим самим вирішити, накінець, довговічну злободенну проблему забезпечення жителів селища Верховина якісною питною водою з чистого гірського джерела у високогір’ї.

Районна рада прийняла звернення до Кабінету Міністрів України, Державної служби автомобільних доріг України «Укравтодор», обласної державної адміністрації та обласної ради, Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, ДП «Івано-Франківський облавтодор» з приводу ефективного використання державних асигнувань на проведення ремонту доріг комунальної власності району у 2011 році .

Сподіваємося, що будівельно-монтажна бригада з Калуша, яка виграла тендерну процедуру на виконання робіт, якомога скоріше приступить до спорудження водопровідної мережі  водозабірних споруд у райцентрі.


Переглядів: 278 | Додав: Василь | Дата: 07.10.2011

Шановні служителі Закону!Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем юриста!

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

Щиро зичимо вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашого краю.

 

 

Голова районної                                         Голова районної

ради                                                               державної адміністрації

       Ярослав Кікінчук                                             Василь Гондурак

 

Переглядів: 560 | Додав: Василь | Дата: 07.10.2011

Шановні служителі Закону!Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем юриста!

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

Щиро зичимо вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашого краю.

 

 

Голова районної                                         Голова районної

ради                                                               державної адміністрації

       Ярослав Кікінчук                                             Василь Гондурак

 

Переглядів: 339 | Додав: Василь | Дата: 07.10.2011

« 1 2 ... 188 189 190 191 192 ... 199 200 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 12.01.2017 року №4-р 18 січня 2017 року о 15-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 02.08.2017 року №66-р «Про скликання одинадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  17 серпня 2017 року відбудеться одинадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (друге пленарне засідання)(початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2015 по грудень 2016 року

Бюджет

Районний бюджет на 2017 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2017

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода