ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів
                    Яскрава перемога здорового способу життя

          З метою широкого залучення працівників органів місцевого самоврядування до регулярних занять найбільш доступними і поширеними видами спорту на селі, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи серед населення та пропагування власним прикладом здорового способу життя, голова районної ради Ярослав Кікінчук ініціював проведення традиційного спортивного турніру серед депутатів районної, селищної рад та голів і секретарів  сільських рад,  присвяченого Дню місцевого самоврядування.

Спортивний турнір відбувся 07 грудня 2011 року у спортивному залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасників турніру – три вишикувані команди – урочисто привітав голова районної ради Ярослав Кікінчук і побажав усім спортивної завзятості та яскравих перемог.

До програми цьогорічного турніру увійшли п’ять видів спорту: волейбол, піднімання гирі, стрільба з пневматичної гвинтівки, армреслінг та перетягування канату. Загальне керівництво та організацію турніру здійснив виконавчий апарат районної ради. Безпосереднє проведення турніру забезпечив оргкомітет та суддівська колегія (головний суддя змагань – Василь Гуцуляк, тренери ДЮСШ, вчителі фізкультури загальноосвітніх шкіл селища Верховина).                                                                                                                                               

         Спортивні змагання проходили у досить впертій, наполегливій, цікавій та видовищній спортивній боротьбі. У відбірковому турі зі стрільби з пневматичної гвинтівки спробували свої сили усі бажаючі учасники турніру. А найміткішим стрільцем виявився Хороцівський сільський голова Василь Ватамаюк. Другу і третю сходинку посіли відповідно депутат районної ради Роман Стефанюк та Голівський сільський голова Василь Костюк.

У вправі з піднімання гирі вагою 16 кілограмів не було рівних голові районної ради Ярославу Кікінчуку, який виконав однією рукою 50 підйомів. В армреслігну найсильнішою виявилася секретар Устеріківської сільської ради Любов Сінітович.

Команда депутатів районної ради з волейболу впевнено перемогла усіх своїх суперників – і збірну команду селищної ради, і команду голів та секретарів сільських рад. Святкували перемогу депутати районної ради і в завершальному спортивному виді змагань – перетягуванні канату. У цій вправі їм також не було рівних.

За підсумками спортивного турніру депутати районної ради у командному заліку святкували перемогу в трьох видах змагань та зайняли дві других сходинки в інших видах. У результаті, здобувши найбільшу кількість очок, команда депутатів районної ради здобула заслужену перемогу і виборола почесний трофей змагань – перехідний кубок. Другою на турнірі була команда селищної ради. Вона набрала однакову кількість очок з командою голів та секретарів сільських рад, проте здобула над нею перемогу у волейбольному поєдинку (у положенні про турнір записано: переможцем визначається команда за кращим показником з профілюючого виду спорту – волейболу). Тому третю сходинку турніру посіла команда голів і секретарів сільських рад.

 Спортивний турнір проведено за підтримки районної ради, райкому профспілки працівників державних установ та профспілкового комітету виконавчих апаратів районної, селищної та сільських рад. Нагородження переможців турніру провели голова районної ради Ярослав Кікінчук, голова районної державної адміністрації Василь Гондурак та голова райкому профспілки працівників державних установ Параска Рашковська. Команди-учасниці турніру відзначені грамотами та грошовими винагородами.

Яскраву перемогу у турнірі здобув, безперечно, здоровий спосіб життя. У змаганнях взяли участь близько 130 учасників віком від 18 до 62 років, що наглядно засвідчило про наші можливості не тільки добре працювати, а й досягати відмінних спортивних результатів.

 

   
Переглядів: 399 | Додав: Василь | Дата: 07.12.2011

Шановні працівники місцевого самоврядування!


 Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави.

Нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння і підтримка всіх територіальних громад.

 

Голова районної                                                   Голова районної

            ради                                                                       державної адміністрації

                 Ярослав Кікінчук                                                          Василь Гондурак

 

Переглядів: 385 | Додав: Василь | Дата: 07.12.2011

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України!
 Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

         Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Ми віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.

 

 

Голова районної                                              Голова районної

ради                                                                    державної адміністрації

        Ярослав Кікінчук                                                Василь Гондурак

 

                                        

Переглядів: 485 | Додав: Василь | Дата: 06.12.2011

Шановні працівники статистики! 

            Щиро вітаємо вас з професійним святом!

 

Своєю повсякденною працею Ви забезпечуєте створення необхідної інформаційної бази для системи державного управління і суспільства в цілому, демонструючи при цьому компетентність, ініціативність і відповідальність.

 

Результати Вашої праці свідчать про те, що головними критеріями статистики залишаються принциповість і об'єктивність, і за це прийміть щирі слова подяки.

 

Бажаємо всім Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя, добробуту, миру, творчого натхнення і подальших трудових досягнень!

 

 

Голова районної                                           Голова районної                                        

ради                                                                 державної адміністрації

       Ярослав Кікінчук                                             Василь Гондурак 

 

                       

Переглядів: 431 | Додав: Василь | Дата: 05.12.2011

 Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи районної ради, 2 грудня 2011 року проведено засідання постійних комісій районної ради.

За дорученням голови  районної ради депутатські комісії розглянули на своєму засіданні звіт голови районної ради Ярослава Кікінчука за  перший рік діяльності ради шостого демократичного скликання, який буде озвучено на черговій дев’ятій сесії районної ради. Окрім цього здійснили аналіз ходу виконання раніше прийнятих рішень: «Про Комплексну Програму перспектив агропромислового комплексу району та розвитку сільських територій на 2009-2015 роки» (від 26.03.2010 року), «Про Програму розвитку інвестиційної діяльності в Верховинському районі на період до 2011 року» (від 30.01.2009 року) та «Про Програму правової освіти населення працівників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та службовців Верховинського району на 2007 – 2011 роки» (від 07.03.2007 року).

За результатами розгляду вивчених питань постійні комісії направили на розгляд сесії відповідні висновки і рекомендації, які будуть враховані при прийнятті рішень районної ради.

Кожна депутатська комісія подала також вироблені та узгоджені спільно з усіма членами комісії пропозиції до плану роботи районної ради на 2012 рік.

Переглядів: 301 | Додав: Василь | Дата: 02.12.2011

Пошановано корифеїв гуцульського танцю 

Голова районної ради Ярослав Кікінчук зробив добрий зачин в історії хореографії Гуцульщини, офіційно відкривши перший регіональний фестиваль гуцульського мистецтва імені Ярослава Чуперчука та Василя Шинкарука, який відбувся 27 листопада 2011 року у славному селі Криворівня.

Корінні гуцули Ярослав Чуперчук та Василь Шинккарук зробили неоціненний вклад у збереження колориту та автентики іскрометного гуцульського танцю, подальшого розвитку хореографічного мистецтва етнографічного регіону Гуцульщини в Україні. Їх земляки – теперішнє покоління гуцулів – свято бережуть пам’ять про своїх талановитих попередників. На честь великих учителів гуцульського танцю й започатковано регіональний фестиваль.

У конкурсній програмі фестивального дійства взяли участь 10 хореографічних колективів, а це 162 учасники. З них  5 дитячих колективів віком від 10 до 16 років та 5 дорослих – віком від 16 до 65 років. Два танцювальні колективи прибуло з Коломиї та один – з Косова.

Запальні гуцульські танці не відпускали глядацьку аудиторію до самого вечора. Танцювали гори і люди. Грали у скрипки та цимбали троїсті музики. Веселилася уся Гуцульська земля.

Журі підвело підсумки грандіозного хореографічного видовища у Криворівні. «Гран-прі» першого регіонального фестивалю-конкурсу гуцульського танцю імені Я.Чуперчука – В.Шинкарука завоював народний аматорський танцювальний колектив Ілюків-Ванджураків з села Віпче під керівництвом заслуженого працівника культури України Михайла  Ванджурака. Першу сходинку танцювального олімпу серед дорослих колективів посів хореографічний колектив Замагорівського будинку культури (керівник Василь Маротчак). Серед молодшої вікової категорії найкращим визнано зразковий танцювальний колектив «Гуцулята» будинку культури села Ільці під керівництвом Михайла Харука.

Заслужені нагороди переможцям вручили голова журі – головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації, член національної спілки хореографів України Мирослава Цюцьмаць, методист навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття Тарас Магдач та начальник відділу культури і мистецтв райдержадміністрації Мирослава Корнелюк.

Вже стихли дзвінкоголосі скрипки та цимбали. Глядачі та учасники першого Чуперчукового та Шинкарукового фестивалю розходилися з глядацького залу будинку культури по домівках. А гори і верхи продовжували танцювати іскрометну гуцулку у Карпатах.

 

 

Переглядів: 503 | Додав: Василь | Дата: 28.11.2011

 На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 2.2 Регламенту та розпорядження голови районної ради від 28 листопада 2011 року № 117-р., скликається дев’ята сесія Верховинської районної ради VІ демократичного скликання, яка відбудеться 08 грудня 2011 року в залі засідань районної ради об 11.00.год. з наступним порядком денним:

          1.  Про звіт голови районної ради.

               2. Про хід виконання рішення районної ради від 26.03.2010 року «Про Комплексну Програму перспектив агропромислового комплексу району та розвитку сільських територій на 2009-2015 роки».

               3. Про хід виконання рішення районної ради від 30.01.2009 року «Про Програму розвитку інвестиційної діяльності в Верховинському районі на період до 2011 року».

               4. Про хід виконання рішення районної ради від 07.03.2007 року «Про Програму правової освіти населення працівників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та службовців Верховинського району на 2007 – 2011 роки».

               5.  Різне.

        На сесію районної ради запрошуємо:  депутатів обласної ради, голову Верховинської райдержадміністрації,  заступників голови та начальників управлінь  і  відділів  райдержадміністрації,  селищного   та  сільських голів,  керівників районних  установ та організацій, представників засобів масової інформації.

                                  

 

Переглядів: 365 | Додав: Василь | Дата: 28.11.2011

« 1 2 ... 263 264 265 266 267 ... 277 278 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2019 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

Гранти / Проекти

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ОГОЛОШЕНИХ ГРАНТОВИХ КОНКУРСІВ

СТАНОМ НА 05.02.2019 Р.

Скачати

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода