ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Про запобігання корупції та обласний конкурс проектів і програм

Під такою назвою у четвер, 29 вересня, проведено семінар-навчання селищного й сільських голів, працівників апаратів районної ради та районної державної адміністрації і працівників бюджетних установ району. Організаторами проведення семінару виступили районна рада та районна державна адміністрація.

Відкрив семінар голова районної ради Ярослав Кікінчук, який, підкреслив, що метою Закону України «Про засади запобігання та протидії  корупції» є визначення загальнодержавного механізму запобігання та протидії корупції відповідно до міжнародних стандартів загальносвітової практики. Прийняття даного законодавчого акту обумовлене необхідністю зміцнення антикорупційної законодавчої бази в Україні, приведення її у відповідність до європейських стандартів і створення дієвих сучасних механізмів протидії корупції. Ярослав Миколайович закликав селищного й сільських голів активізувати свою роботу щодо участі в підготовці проектів та програм обласного конкурсу місцевого самоврядування, оскільки другий етап передбачає обсяг фінансування проектів (програм) з обласного бюджету в розмірі 90 відсотків загального бюджету.

Про основні положення антикорупційного законодавства України та встановлені Законом України «Про засади запобігання та протидії  корупції» обмеження та відповідальність за корупційні злочини і правопорушення розповів учасникам семінару викладач кафедри адміністративного права  та процесу Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ, підполковник міліції Василь Луцишин.

Питання організації роботи щодо запобігання та протидії корупції в місцевих органах влади розкрив перед слухачами заступник директора Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій Любомир Бойчук.

Заступник начальника відділу аналізу обласних програм та бюджету обласної ради Юрій Цимбалюк поінформував сільських голів та секретарів сільських рад про проведення другого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Деталізував вимоги до проектів та програм конкурсу, звернув особливу увагу на умови фінансування, планування кошторису видатків та основні критерії конкурсного відбору проектів-переможців.

Приємно відзначити, що переможцями першого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування визначено Верховинську селищну, Красницьку та Верхньоясенівську сільські ради.

                                                

 

 

Переглядів: 420 | Додав: Василь | Дата: 30.09.2011

Шановні бібліотекарі!


 

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

         Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

         Від щирого серця вітаємо бібліотечних працівників з Всеукраїнським днем бібліотек і бажаємо успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим родинам.

 

 

 Голова районної                                              Голова районної

 ради                                                                  державної адміністрації

        Ярослав Кікінчук                                               Василь Гондурак

 

 

 

Переглядів: 995 | Додав: Василь | Дата: 30.09.2011

29 вересня в Україні вшановують пам’ять жертв Бабиного Яру. Це одна з найстрашніших трагедій минулого століття. Важко збагнути те, що тут сталося . Важко знайти слова, щоб висловити всю глибину нашого співчуття і скорботи.

Саме в цей день 1941 року в урочищі на околиці Києва почалися масові розстріли мирного населення і військовополонених. Німецьке командування почало використовувати Бабин Яр як місце масових розстрілів. Тільки в перші два дні нацистами розстріляно близько 34 тис. євреїв – майже все єврейське населення Києва. Згідно з різними підрахунками, у Бабиному Яру протягом 1941-1943 років німці розстріляли від 70 до 200 тисяч осіб  – євреїв, циган, представників інших національностей, членів ОУН.

У четвер, 29 вересня, у залі засідань районної ради проведено тематичний захід пам’яті з нагоди 70-річчя трагедії у Бабиному Яру за участю керівництва та працівників районної ради і районної державної адміністрації. Безневинно розстріляних фашистами людей у Бабиному Яру вшановано хвилиною мовчання.

 

Переглядів: 431 | Додав: Василь | Дата: 29.09.2011

27 вересня з робочим візитом у Верховинському районі побував заступник міністра культури і туризму України Тимофій Кохан, якого супроводжував у поїздці начальник управління культури обласної державної адміністрації Володимир Федорак.

 У зустрічі з високопосадовцем взяли участь голова районної ради Ярослав Кікінчук, голова районної державної адміністрації Василь Гондурак та начальник відділу культури і мистецтв райдержадміністрації Мирослава Корнелюк.

З очільниками Кабінету Міністрів та культури і мистецтв облдержадміністрації обговорено питання щодо підготовки та проведення у Верховині в наступному році ювілейного ХХ Міжнародного Гуцульського фестивалю та ознайомлено гостей з накресленими Оргкомітетом фестивалю заходами.  

Заступник міністра культури і туризму України Тимофій Кохан відвідав також приватний музей гуцульських інструментів заслуженого працівника культури України Романа Кумлика,  літературно-меморіальний музей Івана Франка  в Криворівні та інші історико-культурні місця Верховинської Гуцульщини.

Переглядів: 302 | Додав: Василь | Дата: 28.09.2011          27 вересня у залі засідань районної ради відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та президії районної ради, в якому взяв участь начальник головного управління статистики в Івано-Франківській області Михайло Колімбровський.

Колегія райдержадміністрації та президія районної ради розглянула наступні питання:

1. Звіт начальника відділу статистики в районі Тараса Кобильчука «Про обліково-статистичну роботу у районі».

2. Про виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 06.06.2011 року № 198 «Про підсумки роботи підприємств, організацій, установ району в осінньо-зимовий період 2010-2011 років та завдання з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 роки».

3. Про виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 24.05.2011 року № 163 «Про забезпечення в районі організованого відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2011року відповідно до Закону України від 04.09.2008 року № 375-VІ «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

4. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 11.04.2011 року № 117 «Про стан розрахунків платників страхових внесків та єдиного внеску з управління Пенсійного Фонду України у Верховинському районі та збільшення дохідної частини до бюджету Фонду».

5. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.05.2011 року №188 «Про заходи щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення району».

6. Про участь районної центральної бібліотеки у проекті «Бібліотека як осередок розвитку сільського зеленого туризму у гірській місцевості».

7. Про виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 29.06.2011 року № 242 «Про план роботи районної державної адміністрації на третій  квартал 2011 року» та затвердження плану роботи райдержадміністрації на четвертий квартал 2011 року.

З обговорюваних питань колегія райдержадміністрації та президія районної ради прийняли відповідні рішення.


Переглядів: 363 | Додав: Василь | Дата: 27.09.2011

Шановні працівники туристичної галузі!Щиро вітаємо вас з  вашим професійним святом – Всесвітнім  днем  туризму  та Днем туризму в Україні!

         Туристична галузь сьогодні – невід’ємна складова світового ринку, посідає друге місце в світовій економіці після комп’ютерної та електронної промисловості. Україна має вагомі об’єктивні передумови, щоб увійти до найбільш розвинутих у туристичному відношенні країн світу. Скільки ще непізнаного є і в нашому районі. Розповісти всьому світові про перлини історії, культури нашого краю – вбачаємо одним з найголовніших завдань теперішнього часу.

         Щиро вітаю усіх верховинців, для кого надання туристичних послуг стало професією, з Днем туризму в Україні.

         Нехай з кожним роком туризм як форма дозвілля стає все змістовнішим, популярнішим і безпечнішим, а нові маршрути відкривають вікно у широкий світ, сприяють встановленню добросусідських стосунків та порозуміння між народами.

 

Голова районної                                       Голова районної

ради                                                             державної адміністрації

        Ярослав Кікінчук                                             Василь Гондурак

 

Переглядів: 426 | Додав: Василь | Дата: 27.09.2011

Голова районної ради Ярослав Кікінчук взяв участь в урочистому зібранні трудового колективу Державного підприємства «Гринявське лісове господарство» з нагоди професійного свята –  Дня працівників лісу.

Вітаючи лісівників зі святом, Ярослав Миколайович відзначив трудові здобутки працівників лісового господарства у поточному році та стабільність лісогосподарського підприємства в цілому, яке очолює дбайливий господарник,  Заслужений лісівник України Роман Стефанюк. У поточному році Державним підприємством «Гринявське лісове господарство» реалізовано товарної продукції на суму 8 млн. 400 тис.грн. Перевиконання планового завдання становить 182 відсотки.

За досягнуті успіхи у справі збереження та примноження Карпатського лісу, сумлінну і багаторічну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу голова районної ради Ярослав Кікінчук та керівник апарату райдержадміністрації Юрій Потяк нагородили ряд працівників підприємства грамотами районної ради і районної державної адміністрації.

Переглядів: 355 | Додав: Василь | Дата: 19.09.2011

« 1 2 ... 263 264 265 266 267 ... 272 273 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода