ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів
Сердечно вітаємо вас з державним святом –  Днем Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України –  Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність –  фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

 

Голова районної                                         Голова районної

державної адміністрації                           ради

Василь Гондурак                                       Ярослав Кікінчук

Переглядів: 422 | Додав: Василь | Дата: 27.06.2011

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, –  воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Бажаємо Вам із притаманною юності глибиною почуттів любити свою країну, не розчаровуватися у житті. Будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

 

Голова районної                                         Голова районної

державної адміністрації                            ради

 

Василь Гондурак                                       Ярослав Кікінчук

Переглядів: 407 | Додав: Василь | Дата: 26.06.2011

       У неділю, 19 червня, на смарагдовій галявині-полонині «Запідок», що у Верхньому Ясенові на Гуцульщині», відбулося традиційне гуцульське свято «Полонинське літо-2011». Основним лейтмотивом свята є відродження вівчарського господарства на Верховинщині. Воно приходить до нас із високогірних смарагдових лук і накриває столи першим літнім ужинком гірської полонинської газдівки – бринзи, сиру, вурди, масла. Таких гуцульських наїдків нема ніде в світі. Такими благодатними дарами багата тільки наша карпатська українська земля.


Переглядів: 1791 | Додав: Василь | Дата: 24.06.2011Поздоровляємо Вас з професійним святом та бажаємо усіляких гараздів. Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства.

Висловлюємо Вам також велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України, адже саме через Вашу діяльність на державній службі ми маємо сучасну незалежну європейську державу.

            Зі святом Вас, дорогі працівники державної служби!

 

Голова районної                                         Голова районної

державної адміністрації                            ради

 

 Василь Гондурак                                       Ярослав Кікінчук

Переглядів: 411 | Додав: Василь | Дата: 23.06.2011

22 червня 1941 року розпочалася найжахливіша в історії нашого народу Велика Вітчизняна війна, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.


З нагоди цієї трагічної сторінки, яка увійшла в життя мільйонів українців, 22 червня у селищі Верховина проведено скорботне віче за участю голови районної ради Ярослава Кікінчука, голови райдержадміністрації Василя Гондурака, працівників районної ради та районної державної адміністрації, представників підприємств, установ, організацій та громадсько-політичних об’єднань району.

До Братських могил загиблим у роки війни лягають квіти, які покладають перші керівники району та представники громадськості. Учасники скорботного віча вшановують пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

– Цей день навіки залишиться в нашій пам’яті як День великої скорботи, – звернувся зі словом до присутніх голова районної ради Ярослав Кікінчук. – Виявивши нечуваний героїзм та єднання у жорстоких боях, у гіркоті нищівних поразок і славі звитяг, українці здобули мир та омріяну єдність у межах однієї держави, яка ще мала пройти свій тернистий шлях до незалежності. Наш святий обов’язок – оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам'яті тих, хто ціною свого життя йшов до великої Перемоги.

Перед учасниками скорботного заходу виступили голова райдержадміністрації Василь Гондурак та Верховинський селищний голова Василь Мицканюк.

Переглядів: 374 | Додав: Василь | Дата: 22.06.2011

19 червня (неділя)  2011р.  -    у селі Верхній Ясенів  (урочище Запідок) Верховинського району відбудеться неперевершене дійство свято «Полонинське літо – 2011» - відродження вівчарського господарства та проводи на високогірні пасовища


читати далі >
Переглядів: 903 | Додав: Василь | Дата: 07.06.2011

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

За роки незалежності ви багато зробили для встановлення демократії в країні, ви домоглися права на свободу слова і продовжуєте інформувати суспільство про найважливіші події життя. Завдяки вам ми оперативно отримуємо об’єктивну, правдиву інформацію.

У цей святковий для вас день бажаємо великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів. Адже журналістика – це не просто професія, а насамперед - стан душі, саме вона є однією з головних підвалин, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація.

В день вашого професійного свята хотілось би побажати не лише відчуття свободи, не лише вільного розвитку усіх українських медіа, а й створення міцної та надійної законодавчої та матеріальної бази для подальшого розвитку незалежної преси в Україні.

Бажаємо вам успіху у творчому пошуку, натхнення, щастя, здоров'я, родинного благополуччя, миру, злагоди, невичерпної енергії і плідної праці, а також цікавих тем та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай не зраджує вас удача і творче натхнення. Хай доброта і достаток завжди будуть вашими супутниками.

 

Голова районної                                        Голова районної

державної адміністрації                          ради

               Василь Гондурак                                       Ярослав Кікінчук
Переглядів: 437 | Додав: Василь | Дата: 06.06.2011

« 1 2 ... 263 264 265 266 267 268 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 26.10.2018 року №110-р «Про скликання позачергової двадцять першої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 жовтня 2018 року відбудеться позачергова двадцять перша сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 12.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода