ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Десята позачергова сесія районної ради

 розпочала свою роботу

 23 грудня 2012 року розпочала свою роботу десята позачергова сесія районної ради шостого демократичного скликання. Відбулося перше її пленарне засідання, в якому взяли участь голова  районної державної адміністрації Василь Гондурак, заступники голови та начальників управлінь і відділів райдержадміністрації,  керівники районних  бюджетних  установ та  представники засобів масової інформації району.

З інформацією про уточнення районного бюджету на 2011 рік виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації Всеволод Ватаманюк. Відповідно до Бюджетного кодексу України, рішення обласної ради, спільного розпорядження голови обласної ради та голови облдержадміністрації, розпорядження голови райдержадміністрації та пртоколів засідань постійних комісій обласної та районної рад з бюджетної політики, рада доручила фінансовому управлінню райдержадміністрації внести відповідні уточнення у бюджетні призначення головних розпорядників коштів районного бюджету з врахуванням їх пропозицій щодо розподілу за функціональною та економічними ознаками.

З метою створення умов, що сприятимуть забезпеченню повного збирання, перевезення, утилізації, знешкодження та захоронення побутових відходів і обмеження їх шкідливого впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людей, рада затвердила районну Програму поводження з твердими побутовими відходами на 2012 – 2016 роки. Виконання даної програми відповідно до своїх повноважень забезпечуватимуть селищна та сільські ради і комбінат комунальних підприємств.

Депутати проголосували за надання згоди Верховинській районній раді на участь у проекті прикордонного співробітництва «Місцевий розвиток та передумови відкриття пункту пропуску та будівництва автодороги через румунсько-український державний кордон в межах населених пунктів Шибене (с. Зелене) Верховинського району Івано-Франківської області та Поеніле-де-суб-Мунте повіту Марамуреш (Румунія). Згідно з рішенням сесії, голову районної ради Ярослава Кікінчука уповноважено укласти Угоду про партнерство в рамках даного проекту.

Друге пленарне засідання десятої позачергової сесії районної ради шостого демократичного скликання відбудеться у п’ятницю, 30 грудня, на якому планується розглянути проект районного бюджету на 2012 рік та ряд районних програм.

 

Переглядів: 403 | Додав: Василь | Дата: 23.12.2011

Ярослав Кікінчук:

«Свої зусилля спрямовую на ефективну, злагоджену,  конструктивну роботу задля вирішення завдань територіальних громад району»

 З нагоди Дня місцевого самоврядування 08 грудня 2011 року проведено дев’яту, святкову,  сесію районної ради шостого демократичного скликання, в якій узяли участь  депутати обласної ради, голова, заступники голови та начальники управлінь  і  відділів  районної державної адміністрації,  керівників районних  установ та організацій, представників засобів масової інформації.

          Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова районної ради Ярослав Кікінчук виступив перед депутатським корпусом із звітом про свою діяльність з листопада 2010 по листопад 2011 роки та проаналізував роботу районної ради в цілому. При цьому наголосив, що свої зусилля на посаді голови спрямовує на ефективну, злагоджену та конструктивну роботу районної ради, її виконавчого апарату, консолідацію усіх гілок влади та громадськості задля вирішення завдань територіальних громад, соціально-економічного розвитку району і Гуцульського регіону в цілому.

Що нам вдалося зробити у звітному періоді, над вирішенням яких проблем необхідно працювати надалі, на яких пріоритетних напрямках роботи слід зосередити особливу увагу –  на цих важливих питаннях та  підсумках роботи районної ради за звітний період й акцентував особливу увагу Ярослав Миколайович у своєму аналітичному звіті. До найважливіших пріоритетів у народній господарці району відніс розвиток туристично-рекреаційної галузі, транскордонне співробітництво, інвестиційна діяльність, соціальна політика тощо.

Державницький підхід до вирішення соціальних проблем високогірного краю забезпечив участь сільських рад регіону в обласному та всеукраїнському конкурсах проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, які фінансуються при дольовій участі районного – з обласного і державного бюджетів. Завдяки чітко продуманій політиці співпраці із територіальними громадами з-за меж України, організовано транскордонне співробітництво між гуцулами по обидва боки румунсько-українського кордону в рамках проекту «Культурний Центр «Гуцул».

Асоціація органів місцевого самоврядування регіону Гуцульщини, яку очолює Я.М.Кікінчук, чітко окреслила свій подальший курс і досягнула вагомих результатів у державно-політичному, соціально-економічному та культурно-духовному спектрах розвитку гуцульських регіонів Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей. Дані території отримали високогірний статус. З метою забезпечення охорони природи і збереження біорізноманіття та цілісності природних багатств Чивчинських і Гринявських гір, на території Верховинського району створено Верховинський Національний природний парк.

Спільно з виконавчою владою розроблено стратегію розвитку сільського зеленого туризму. В результаті, на теренах краю ефективно діє більше 150 комфортабельних відпочинкових агроосель, які надають туристичні послуги громадянам на рівні сучасних європейських стандартів. Докладено чимало зусиль для забезпечення активного поступу перспективної туристичної галузі – пріоритетного напрямку розвитку економіки району.

У регіоні відсутні кризові явища, які могли б негативно вплинути на розвиток соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації. Стабільність, порядок, громадянська та міжконфесійна злагода – вагомі складові та критерії досягнутого успіху голови і депутатів новообраної рік тому районної ради шостого демократичного скликання.

          Окрім звіту голови районна рада розглянула наступні питання: про хід виконання рішення районної ради від 26.03.2010 року «Про Комплексну Програму перспектив аграрного комплексу та розвитку сільських територій району в 2010-2015 роках»; про хід виконання рішення районної ради від 30.01.2009 року «Про Програму розвитку інвестиційної діяльності в Верховинському районі на період до 2011 року»; про хід виконання рішення районної ради від 07.03.2007 року «Про Програму правової освіти населення працівників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та службовців Верховинського району на 2007 – 2011 роки». З даних питань районну раду інформували: Олег Величко – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Василь Кімейчук – заступник голови райдержадміністрації та Тарас Пантелюк – головний спеціаліст управління юстиції у районі.

         З інформацією про стан виконання заходів щодо дотримання законності на території району за 2011 рік виступив прокурор району Дмитро Медведчук Про виконання рішення районної ради з виконання депутатських запитів Я.Прокопишина та В.Скидана поінформував присутніх заступник керуючого справами виконавчого апарату  районної ради Василь Нагірняк.

Переглядів: 423 | Додав: Василь | Дата: 08.12.2011

Пошановано за сумлінну працю

 Депутати місцевих рад та працівники органів місцевого самоврядування району, як і велить професійний та громадський обов’язок, вносять посильний вклад у справу служіння територіальних громад, розвитку економіки краю, збереження самобутніх культурних традицій та соціального захисту населення.

З нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування – ряд депутатів районної, селищної та голів і секретарів сільських рад належно пошановано.

За досягнення високих професійних успіхів у праці, вагомих результатів у різних сферах діяльності голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк нагородив медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» наступних наших горян: депутата селищної ради ІІ – VІ демократичних скликань, керівника народного аматорського танцювального колективу Ілюків-Ванджураків, Заслуженого працівника культури України Михайла Ванджурака, депутата районної ради  VVІ демократичних скликань Оксану Чубатько та депутата районної ради VІ демократичного скликання Василя Дідушка.

         За багаторічну депутатську діяльність, сумлінну працю в органах місцевого самоврядування чимало народних обранців районного рівня та відповідальних працівників органів місцевого самоврядування відповідно до розпорядження голови районної ради відзначено заслуженими нагородами. Їх вручено на пленарному засіданні святкової, дев’ятої, сесії районної ради в урочистій обстановці.

            Подякою районної ради та грошовими винагородами відзначено: Скидана Василя Івановича – депутата районної ради, директора СТК Товариства сприяння оборони України, Зеленчука Василя Миколайовича – депутата районної ради, заступника директора з навчально-виховної роботи Криворівнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Гріздак Олену Михайлівну секретаря Перехресненської сільської ради.

          Грамоти районної ради та грошові винагороди Ярослав Кікінчук вручив: Бельмезі Галині Йосипівні – депутату районної ради, директору Устеріківської ЗОШ І-ІІ ступенів, Коману Василю Миколайовичу – депутату районної ради, Джоголюку Василю Михайловичу – Ільцівському сільському голові, Пилипко Світлані Юріївні – секретарю Голошинської сільської ради, Кошелюк Олені Миколаївні – начальнику відділу обліку і звітності та комп’ютерного забезпечення районної ради.

 

Переглядів: 424 | Додав: Василь | Дата: 08.12.2011

                    Яскрава перемога здорового способу життя

          З метою широкого залучення працівників органів місцевого самоврядування до регулярних занять найбільш доступними і поширеними видами спорту на селі, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи серед населення та пропагування власним прикладом здорового способу життя, голова районної ради Ярослав Кікінчук ініціював проведення традиційного спортивного турніру серед депутатів районної, селищної рад та голів і секретарів  сільських рад,  присвяченого Дню місцевого самоврядування.

Спортивний турнір відбувся 07 грудня 2011 року у спортивному залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасників турніру – три вишикувані команди – урочисто привітав голова районної ради Ярослав Кікінчук і побажав усім спортивної завзятості та яскравих перемог.

До програми цьогорічного турніру увійшли п’ять видів спорту: волейбол, піднімання гирі, стрільба з пневматичної гвинтівки, армреслінг та перетягування канату. Загальне керівництво та організацію турніру здійснив виконавчий апарат районної ради. Безпосереднє проведення турніру забезпечив оргкомітет та суддівська колегія (головний суддя змагань – Василь Гуцуляк, тренери ДЮСШ, вчителі фізкультури загальноосвітніх шкіл селища Верховина).                                                                                                                                               

         Спортивні змагання проходили у досить впертій, наполегливій, цікавій та видовищній спортивній боротьбі. У відбірковому турі зі стрільби з пневматичної гвинтівки спробували свої сили усі бажаючі учасники турніру. А найміткішим стрільцем виявився Хороцівський сільський голова Василь Ватамаюк. Другу і третю сходинку посіли відповідно депутат районної ради Роман Стефанюк та Голівський сільський голова Василь Костюк.

У вправі з піднімання гирі вагою 16 кілограмів не було рівних голові районної ради Ярославу Кікінчуку, який виконав однією рукою 50 підйомів. В армреслігну найсильнішою виявилася секретар Устеріківської сільської ради Любов Сінітович.

Команда депутатів районної ради з волейболу впевнено перемогла усіх своїх суперників – і збірну команду селищної ради, і команду голів та секретарів сільських рад. Святкували перемогу депутати районної ради і в завершальному спортивному виді змагань – перетягуванні канату. У цій вправі їм також не було рівних.

За підсумками спортивного турніру депутати районної ради у командному заліку святкували перемогу в трьох видах змагань та зайняли дві других сходинки в інших видах. У результаті, здобувши найбільшу кількість очок, команда депутатів районної ради здобула заслужену перемогу і виборола почесний трофей змагань – перехідний кубок. Другою на турнірі була команда селищної ради. Вона набрала однакову кількість очок з командою голів та секретарів сільських рад, проте здобула над нею перемогу у волейбольному поєдинку (у положенні про турнір записано: переможцем визначається команда за кращим показником з профілюючого виду спорту – волейболу). Тому третю сходинку турніру посіла команда голів і секретарів сільських рад.

 Спортивний турнір проведено за підтримки районної ради, райкому профспілки працівників державних установ та профспілкового комітету виконавчих апаратів районної, селищної та сільських рад. Нагородження переможців турніру провели голова районної ради Ярослав Кікінчук, голова районної державної адміністрації Василь Гондурак та голова райкому профспілки працівників державних установ Параска Рашковська. Команди-учасниці турніру відзначені грамотами та грошовими винагородами.

Яскраву перемогу у турнірі здобув, безперечно, здоровий спосіб життя. У змаганнях взяли участь близько 130 учасників віком від 18 до 62 років, що наглядно засвідчило про наші можливості не тільки добре працювати, а й досягати відмінних спортивних результатів.

 

   
Переглядів: 424 | Додав: Василь | Дата: 07.12.2011

Шановні працівники місцевого самоврядування!


 Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави.

Нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння і підтримка всіх територіальних громад.

 

Голова районної                                                   Голова районної

            ради                                                                       державної адміністрації

                 Ярослав Кікінчук                                                          Василь Гондурак

 

Переглядів: 411 | Додав: Василь | Дата: 07.12.2011

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України!
 Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

         Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Ми віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.

 

 

Голова районної                                              Голова районної

ради                                                                    державної адміністрації

        Ярослав Кікінчук                                                Василь Гондурак

 

                                        

Переглядів: 516 | Додав: Василь | Дата: 06.12.2011

« 1 2 ... 263 264 265 266 267 ... 278 279 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2019 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

Гранти / Проекти

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ОГОЛОШЕНИХ ГРАНТОВИХ КОНКУРСІВ

СТАНОМ НА 05.02.2019 Р.

Скачати

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода