ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

 Збірна команда депутатського корпусу Верховинської районної ради взяла участь в обласній Спартакіаді серед команд депутатів обласної ради, районних рад та міських рад міст обласного значення Івано-Франківської області. Змагання відбулися в рамках Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення) рад, присвяченої 20-ій річниці незалежності України.

                                                  

            Головним завданням Спартакіади є залучення депутатів рад усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, зміцнення здоров'я, а також пропаганда фізичної культури і спорту серед населення.

Під час урочистого відкриття змагань голова обласної ради Олександр Сич наголосив, що обласна рада багато уваги приділяє проблемам молоді, пропаганді здорового способу життя. Зокрема ініціює проведення інвентаризації та модернізації спортивних залів і майданчиків у кожному районі, спорудження сучасного спортивного комплексу в Івано-Франківську. Але дуже важливим є особистий приклад. Проведенням таких змагань ми кажемо молодому поколінню, що краще бути здоровим аніж лікуватися. Не тільки інтелектом та депутатською свідомістю можна дбати про здоров’я людей, а й демонструючи своїм прикладом здоровий спосіб життя. 

       До Програми спортивних змагань обласної Спартакіади включено наступні види спорту: футзал, настільний теніс та шашки. Збірну команду депутатів районної ради очолив голова районної ради Ярослав Кікінчук. Продовжено добру традицію участі депутатів місцевих рад Верховинщини виключно у всіх спортивних змаганнях обласної спортивної першості. І на цей раз верховинці взяли участь у футбольних баталіях. Помірялися вправністю у змаганнях з настільного тенісу, виборювали першість з шашок.

         Спортсмени-депутати гідно представили депутатський корпус районної ради на обласній Спартакіаді, продемонструвавши волю до перемоги, наполегливу спортивну боротьбу і добрі результати.

Переглядів: 371 | Додав: Василь | Дата: 17.09.2011

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників лісу.

 Одним з найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів. Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, основа економічної стабільності регіону. І ми поважаємо працю лісівників Верховинщини, спрямовану на збереження та примноження цього національного скарбу.

 Впевнені, що спільними заходами та завдяки вмілому впровадженню в лісове виробництво найсучасніших природоохоронних технологій, залучення цікавих інвестиційних проектів удасться зміцнити екологічний та ресурсний потенціал лісового господарства району.

 Прийміть, шановні лісівники, слова щирої вдячності й пошани за вашу невтомну, красиву працю, вагомі зусилля задля добробуту нинішнього та майбутнього поколінь.

 

 

Голова районної                                       Голова районної

ради                                                             державної адміністрації

        Ярослав Кікінчук                                             Василь Гондурак

 

 

Переглядів: 557 | Додав: Василь | Дата: 16.09.2011

Шановні працівники фармацевтичної галузі!


 

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника !

Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками.

Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.

Переконані, що ваша відданість справі, фаховий досвід, глибокі знання і динамізм завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям та благодійністю у кращих гуманітарних традиціях.

Зичимо вам усіляких гараздів, здійснення заповітних мрій, оптимізму, нових звершень і нових перемог.

Нехай життя дарує вам спокій та добробут, тепло і щастя в домівках.

 

Голова районної                                    Голова районної   

ради                                                          державної адміністрації

        Ярослав Кікінчук                                      Василь Гондурак

 

Переглядів: 434 | Додав: Василь | Дата: 16.09.2011

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

 

 

Вітаємо вас з нагоди Дня працівників цивільного захисту. Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Утверджуючи добро і милосердя, ви –  справжні герої наших днів –  з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

 

 

Голова районної                           Голова районної                                        

ради                                                 державної адміністрації                           

      Ярослав Кікінчук                               Василь Гондурак

 

 

Переглядів: 469 | Додав: Василь | Дата: 16.09.2011

Писанковій Гуцульщині – державницький підхід

З метою проведення обміну досвідом роботи комунальних підприємств Гуцульського регіону заступник голови районної ради Путильського району  Чернівецької області Андрій Дутчак зустрівся з головою Верховинської районної ради Ярославом Кікінчуком.

Сусідів-буковинців зацікавила добре налагоджена робота Верховинського комбінату комунальних підприємств  в частині збору та переробки твердих побутових відходів і перехід до сортування по фракціях. На Путильщині, та й не тільки, відсутня апробована верховинцями прогресивна методика збору і переробки твердих побутових відходів.

Ярослав Кікінчук та директор комбінату комунальних підприємств Ярослав Скуматчук ознайомили владного очільника регіональної громади Буковини з організацією роботи та технологією переробного процесу безпосередньо на робочому місці – у комбінаті комунальних підприємств. Керівники органів місцевого самоврядування Верховини і Путили висловили думку про доцільність будівництва спільного підприємства з переробки твердих побутових відходів у регіоні. Попереду – громадські слухання з реалізації висловленої ідеї за участю територіальних громад.

 

Переглядів: 398 | Додав: Василь | Дата: 15.09.2011

Верховинщина співпрацюватиме з Київщиною

Голова районної ради Ярослав Кікінчук провів ділову зустріч з головою Таращанської районної ради Київської області Олександром Поліщуком, який завітав з візитом на Верховинщину.

В ході зустрічі Ярослав Миколайович розповів гостеві про наш чарівний Гуцульський край, його історію, природно-кліматичні особливості. Поінформував також про адміністративно-територіальний устрій та інвестиційну привабливість району, діяльність органів місцевого самоврядування та їх вклад у соціально-економічний розвиток Верховинської Гуцульщини тощо.

Голова Верховинської районної ради Ярослав Кікінчук та голова Таращанської районної ради Олександр Поліщук погодили спільні наміри органів місцевого самоврядування районів щодо співпраці у соціально-економічному та культурному розвитку регіонів та місцевих громад на 2012 рік і на перспективу.

Переглядів: 403 | Додав: Василь | Дата: 14.09.2011

Голова районної ради Ярослав Кікінчук взяв участь у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради, яке відбулася 9 вересня 2011 року. Консультативну раду з питань місцевого самоврядування запропонував утворити головам районних рад та міським головам міст обласного значення Івано-Франківщини голова обласної ради Олександр Сич. Її головним завданням є обговорення проектів рішень обласної ради з метою врахування пропозиції районних рад та міських рад міст обласного значення.Голова обласної ради Олександр Сич ознайомив членів  Консультативної ради – голів районних та міських (міст обласного значення) рад Івано-Франківської області – з результатами дослідження "Стан та розвиток місцевого самоврядування на Івано-Франківщині: громадська думка”, проведених соціологічною групою "Рейтинг”.

Керівники профільних управлінь облдержадміністрації ознайомили членів Консультативної ради з  підсумками  виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області та станом виконання обласного бюджету та бюджету  області за І півріччя 2011 року. Приємно відзначити, що Верховинський район за семи напрямками діяльності соціально-економічного розвитку територій області знаходиться на четвертій позиції.

Учасники засідання Консультативної ради обговорили питання «Про хід реалізації проектів та програм І Конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та проведення ІІ Конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування». Станом на сьогоднішній день профінансовано 16 проектів-переможців І Конкурсу, в тому числі і проект Верховинського селищної ради. Насамперед профінансовано проекти, підкреслювалося на засіданні ради, які передбачали проведення робіт у школах і дитсадках з метою їх завершення до першого вересня поточного року. При уточненні обласного бюджету будуть виділені кошти для фінансування інших проектів-переможців І Конкурсу. Серед них і Красницька та Верхньоясенівська сільські ради. З обласного бюджету надійдуть кошти в сумі по 50 тис. грн. кожній для виготовлення Генерального плану забудови села Красник та проведення освітлення в центральній частині села Верхній Ясенів.

Голів районних та міських рад поінформовано також про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення) рад, присвяченої 20-й річниці Незалежності України.

                                                 

 

Переглядів: 560 | Додав: Василь | Дата: 10.09.2011

« 1 2 ... 264 265 266 267 268 ... 272 273 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода