ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Запалено свічку народної пам’яті
Голодомор – одна з найстрашніших гуманітарних катастроф в історії людства. Внаслідок свідомої і чітко спланованої політики тоталітарного комуністичного режиму знищено мільйони наших співвітчизників. За своїм вражаючим масштабом Голодомор перевищив навіть втрати нашого народу від Другої світової війни. Ми й досі переживаємо наслідки цього безжального терору, спрямованого на планомірне винищення Української нації.

У п’ятницю, 25 листопада, керівництво та колективи працівників районної ради і районної державної адміністрації, громадськість селища  взяли участь у вшануванні пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років. До пам’ятного знака у селищі Верховина, по вулиці В.Стуса, покладено вінки.

Пам’ять загиблих від страшних голодоморів, які забрали життя мільйонів людей, учасники скорботного зібрання вшанували хвилиною мовчання і запалили свічки народної пам’яті.

У суботу, 26 листопада, у вікнах квартир та будинків жителів Верховинщини мерехтіли вогні людського болю і скорботи за померлими під час страшних голодоморів в Україні.

 

 

Переглядів: 414 | Додав: Василь | Дата: 25.11.2011
Голова районної ради Ярослав Кікінчук спільно з головою райдержадміністрації Василем Гондураком провели зустріч із жителями селища Верховина та села Віпче з питання соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Верховинської селищної ради.

Керівники району акцентували увагу присутніх на динаміці розвитку районного центру та села Віче у поточному році, досягнутих успіхах і проблемах соціально-економічної політики і культурного розвитку територій ради.

В ході зустрічі голова районної ради та голова районної державної адміністрації спільно з територіальною громадою селищної ради провели ділову, предметну дискусію щодо подальшого розвитку промисловості та сільськогосподарського виробництва, проведення ремонту комунальних доріг на високогірних присілках, фінансового забезпечення подолання наслідків повеней на високогір’ї.

Верховинців хвилюють питання фінансування програми благоустрою селища Верховина у зв’язку з проведенням у наступному 2012 році ХХ-го ювілейного Міжнародного Гуцульського фестивалю. Батьки дітей переймаються питаннями функціонування двох додаткових груп у дошкільному навчальному закладі «Сонечко».

Учасники зустрічі обговорили  також хвилююче усіх питання роботи житлово-комунальної галузі, зокрема фінансово-господарської діяльності комбінату комунальних підприємств, водопровідно-каналізаційного підприємства району.

 

 

Переглядів: 351 | Додав: Василь | Дата: 21.11.2011

                         Шановні працівники сільського господарства!Сердечно вітаємо Вас із професійним святом.

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки "золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Ми свідомі того, що для повного відродження села треба ще багато зробити. Передусім втілити комплексну програму державної підтримки сільгоспвиробника, створити сучасну і дієздатну інфраструктуру агропромислового комплексу, забезпечити належні умови для достойного життя селян.

Висловлюємо глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам району. Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Адже Україна живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю.

Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі. Нехай ваша самовіддана праця і надалі служить на благо України.

Бажаємо радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!

 

 

Голова районної                                             Голова районної 

ради                                                                   державної адміністрації

         Ярослав Кікінчук                                             Василь Гондурак

 

Переглядів: 436 | Додав: Василь | Дата: 20.11.2011

Шановні зв'язківці, працівники радіо і телебачення!


 

 

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Завдяки вашим професійним навичкам та майстерності сьогодні відбуваються серйозні позитивні зміни в роботі електронних мас-медіа, телевізійних комунікацій та поштового зв’язку. Впроваджуються нові технології, розширюється асортимент послуг для населення, відкриваються небачені досі можливості людського спілкування.

Бажаємо усім працівникам радіо, телебачення та зв’язку професійного зросту, невичерпної енергії, геніальних творчих ідей та втілення їх у життя.

 

Голова районної                                    Голова районної

ради                                                          державної адміністрації 

       Ярослав Кікінчук                                Василь Гондурак

 

                                            

Переглядів: 1254 | Додав: Василь | Дата: 16.11.2011

Шановні працівники соціальної сфери!


 Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність.

Щиро віримо, що ваша працьовитість, компетентність і надалі будуть служити людям.

Бажаємо вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій. щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Надії вам і віри, натхненної праці задля розквіту нашого краю та України!

 

Голова районної                                         Голова районної

ради                                                              державної адміністрації

      Ярослав Кікінчук                                             Василь Гондурак

Переглядів: 412 | Додав: Василь | Дата: 04.11.2011

 Шановні автомобілісти і дорожники!


 

День автомобіліста і дорожника встановлений Указом Президента України від 1993 року. Це професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

         Сердечно вітаємо всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом –  Днем автомобіліста і дорожника.

         Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами-сусідами.

         Щиро бажаємо усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

 

 

 Голова районної                                       Голова районної

 ради                                                           державної адміністрації

        Ярослав Кікінчук                                            Василь Гондурак

 

 

 


Переглядів: 1394 | Додав: Василь | Дата: 30.10.2011

Задля реабілітації дітей-інвалідів

Згідно рішення районної ради утворено Верховинський районний центр соціальної реабілітації. В області на сьогоднішній день функціонує тільки один такий центр. Тепер і у Верховині діти-інваліди будуть проходити у районному центрі професійну соціальну реабілітацію.

 

Переглядів: 340 | Додав: Василь | Дата: 28.10.2011

« 1 2 ... 264 265 266 267 268 ... 277 278 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2019 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

Гранти / Проекти

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ОГОЛОШЕНИХ ГРАНТОВИХ КОНКУРСІВ

СТАНОМ НА 05.02.2019 Р.

Скачати

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода