ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Шановні працівники статистики! 

            Щиро вітаємо вас з професійним святом!

 

Своєю повсякденною працею Ви забезпечуєте створення необхідної інформаційної бази для системи державного управління і суспільства в цілому, демонструючи при цьому компетентність, ініціативність і відповідальність.

 

Результати Вашої праці свідчать про те, що головними критеріями статистики залишаються принциповість і об'єктивність, і за це прийміть щирі слова подяки.

 

Бажаємо всім Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя, добробуту, миру, творчого натхнення і подальших трудових досягнень!

 

 

Голова районної                                           Голова районної                                        

ради                                                                 державної адміністрації

       Ярослав Кікінчук                                             Василь Гондурак 

 

                       

Переглядів: 455 | Додав: Василь | Дата: 05.12.2011

 Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи районної ради, 2 грудня 2011 року проведено засідання постійних комісій районної ради.

За дорученням голови  районної ради депутатські комісії розглянули на своєму засіданні звіт голови районної ради Ярослава Кікінчука за  перший рік діяльності ради шостого демократичного скликання, який буде озвучено на черговій дев’ятій сесії районної ради. Окрім цього здійснили аналіз ходу виконання раніше прийнятих рішень: «Про Комплексну Програму перспектив агропромислового комплексу району та розвитку сільських територій на 2009-2015 роки» (від 26.03.2010 року), «Про Програму розвитку інвестиційної діяльності в Верховинському районі на період до 2011 року» (від 30.01.2009 року) та «Про Програму правової освіти населення працівників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та службовців Верховинського району на 2007 – 2011 роки» (від 07.03.2007 року).

За результатами розгляду вивчених питань постійні комісії направили на розгляд сесії відповідні висновки і рекомендації, які будуть враховані при прийнятті рішень районної ради.

Кожна депутатська комісія подала також вироблені та узгоджені спільно з усіма членами комісії пропозиції до плану роботи районної ради на 2012 рік.

Переглядів: 327 | Додав: Василь | Дата: 02.12.2011

Пошановано корифеїв гуцульського танцю 

Голова районної ради Ярослав Кікінчук зробив добрий зачин в історії хореографії Гуцульщини, офіційно відкривши перший регіональний фестиваль гуцульського мистецтва імені Ярослава Чуперчука та Василя Шинкарука, який відбувся 27 листопада 2011 року у славному селі Криворівня.

Корінні гуцули Ярослав Чуперчук та Василь Шинккарук зробили неоціненний вклад у збереження колориту та автентики іскрометного гуцульського танцю, подальшого розвитку хореографічного мистецтва етнографічного регіону Гуцульщини в Україні. Їх земляки – теперішнє покоління гуцулів – свято бережуть пам’ять про своїх талановитих попередників. На честь великих учителів гуцульського танцю й започатковано регіональний фестиваль.

У конкурсній програмі фестивального дійства взяли участь 10 хореографічних колективів, а це 162 учасники. З них  5 дитячих колективів віком від 10 до 16 років та 5 дорослих – віком від 16 до 65 років. Два танцювальні колективи прибуло з Коломиї та один – з Косова.

Запальні гуцульські танці не відпускали глядацьку аудиторію до самого вечора. Танцювали гори і люди. Грали у скрипки та цимбали троїсті музики. Веселилася уся Гуцульська земля.

Журі підвело підсумки грандіозного хореографічного видовища у Криворівні. «Гран-прі» першого регіонального фестивалю-конкурсу гуцульського танцю імені Я.Чуперчука – В.Шинкарука завоював народний аматорський танцювальний колектив Ілюків-Ванджураків з села Віпче під керівництвом заслуженого працівника культури України Михайла  Ванджурака. Першу сходинку танцювального олімпу серед дорослих колективів посів хореографічний колектив Замагорівського будинку культури (керівник Василь Маротчак). Серед молодшої вікової категорії найкращим визнано зразковий танцювальний колектив «Гуцулята» будинку культури села Ільці під керівництвом Михайла Харука.

Заслужені нагороди переможцям вручили голова журі – головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації, член національної спілки хореографів України Мирослава Цюцьмаць, методист навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття Тарас Магдач та начальник відділу культури і мистецтв райдержадміністрації Мирослава Корнелюк.

Вже стихли дзвінкоголосі скрипки та цимбали. Глядачі та учасники першого Чуперчукового та Шинкарукового фестивалю розходилися з глядацького залу будинку культури по домівках. А гори і верхи продовжували танцювати іскрометну гуцулку у Карпатах.

 

 

Переглядів: 537 | Додав: Василь | Дата: 28.11.2011

 На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 2.2 Регламенту та розпорядження голови районної ради від 28 листопада 2011 року № 117-р., скликається дев’ята сесія Верховинської районної ради VІ демократичного скликання, яка відбудеться 08 грудня 2011 року в залі засідань районної ради об 11.00.год. з наступним порядком денним:

          1.  Про звіт голови районної ради.

               2. Про хід виконання рішення районної ради від 26.03.2010 року «Про Комплексну Програму перспектив агропромислового комплексу району та розвитку сільських територій на 2009-2015 роки».

               3. Про хід виконання рішення районної ради від 30.01.2009 року «Про Програму розвитку інвестиційної діяльності в Верховинському районі на період до 2011 року».

               4. Про хід виконання рішення районної ради від 07.03.2007 року «Про Програму правової освіти населення працівників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та службовців Верховинського району на 2007 – 2011 роки».

               5.  Різне.

        На сесію районної ради запрошуємо:  депутатів обласної ради, голову Верховинської райдержадміністрації,  заступників голови та начальників управлінь  і  відділів  райдержадміністрації,  селищного   та  сільських голів,  керівників районних  установ та організацій, представників засобів масової інформації.

                                  

 

Переглядів: 392 | Додав: Василь | Дата: 28.11.2011

Запалено свічку народної пам’яті
Голодомор – одна з найстрашніших гуманітарних катастроф в історії людства. Внаслідок свідомої і чітко спланованої політики тоталітарного комуністичного режиму знищено мільйони наших співвітчизників. За своїм вражаючим масштабом Голодомор перевищив навіть втрати нашого народу від Другої світової війни. Ми й досі переживаємо наслідки цього безжального терору, спрямованого на планомірне винищення Української нації.

У п’ятницю, 25 листопада, керівництво та колективи працівників районної ради і районної державної адміністрації, громадськість селища  взяли участь у вшануванні пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років. До пам’ятного знака у селищі Верховина, по вулиці В.Стуса, покладено вінки.

Пам’ять загиблих від страшних голодоморів, які забрали життя мільйонів людей, учасники скорботного зібрання вшанували хвилиною мовчання і запалили свічки народної пам’яті.

У суботу, 26 листопада, у вікнах квартир та будинків жителів Верховинщини мерехтіли вогні людського болю і скорботи за померлими під час страшних голодоморів в Україні.

 

 

Переглядів: 441 | Додав: Василь | Дата: 25.11.2011
Голова районної ради Ярослав Кікінчук спільно з головою райдержадміністрації Василем Гондураком провели зустріч із жителями селища Верховина та села Віпче з питання соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Верховинської селищної ради.

Керівники району акцентували увагу присутніх на динаміці розвитку районного центру та села Віче у поточному році, досягнутих успіхах і проблемах соціально-економічної політики і культурного розвитку територій ради.

В ході зустрічі голова районної ради та голова районної державної адміністрації спільно з територіальною громадою селищної ради провели ділову, предметну дискусію щодо подальшого розвитку промисловості та сільськогосподарського виробництва, проведення ремонту комунальних доріг на високогірних присілках, фінансового забезпечення подолання наслідків повеней на високогір’ї.

Верховинців хвилюють питання фінансування програми благоустрою селища Верховина у зв’язку з проведенням у наступному 2012 році ХХ-го ювілейного Міжнародного Гуцульського фестивалю. Батьки дітей переймаються питаннями функціонування двох додаткових груп у дошкільному навчальному закладі «Сонечко».

Учасники зустрічі обговорили  також хвилююче усіх питання роботи житлово-комунальної галузі, зокрема фінансово-господарської діяльності комбінату комунальних підприємств, водопровідно-каналізаційного підприємства району.

 

 

Переглядів: 369 | Додав: Василь | Дата: 21.11.2011

                         Шановні працівники сільського господарства!Сердечно вітаємо Вас із професійним святом.

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки "золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Ми свідомі того, що для повного відродження села треба ще багато зробити. Передусім втілити комплексну програму державної підтримки сільгоспвиробника, створити сучасну і дієздатну інфраструктуру агропромислового комплексу, забезпечити належні умови для достойного життя селян.

Висловлюємо глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам району. Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Адже Україна живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю.

Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі. Нехай ваша самовіддана праця і надалі служить на благо України.

Бажаємо радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!

 

 

Голова районної                                             Голова районної 

ради                                                                   державної адміністрації

         Ярослав Кікінчук                                             Василь Гондурак

 

Переглядів: 465 | Додав: Василь | Дата: 20.11.2011

« 1 2 ... 264 265 266 267 268 ... 278 279 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2019 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

Гранти / Проекти

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ОГОЛОШЕНИХ ГРАНТОВИХ КОНКУРСІВ

СТАНОМ НА 05.02.2019 Р.

Скачати

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода