ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » 2017 » Січень » 20 » «БУКОВЕЦЬ-2017»
15:35
«БУКОВЕЦЬ-2017»

«БУКОВЕЦЬ-2017»

VI Зимовий навчально-тренувальний збір Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школи безпеки» У селі Буковець, мальовничому Карпатському краї, відбувся зимовий навчально-тренувальний збір юних рятувальників Всеукраїнського дитячого руху «Шкла безпеки» Як відпочити під час зимових канікул та зустріти Новорічно-Різдвяні свята? Вже понад 10 років поспіль це питання не виникає в багатьох учасників Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» – вони залюбки вирушають у Карпати, проте не лише для оздоровлення та відпочинку. 

Тут, зокрема у с. Буковець Верховинського району, проходить Зимовий навчально-тренувальний збір юних рятувальників, котрий став уже традиційним. Цього року, з 9 по 14 січня ВГДР "Школа безпеки" за сприяння ДСНС України, Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА, Верховинської райдержадміністрації та Буковецької ЗОШ I-II ступенів ступенів провели його вже вшосте. Понад 200 учасників з 12 регіонів України, зокрема, команди із Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Миколаївської, Рівненської, Тернопільської, Херсонської областей, серед яких школярі віком від 10 до18 років, взяли в ньому участь. Вихованці «Школи безпеки» набувають навичок безпечної поведінки, удосконалюють знання та вміння щодо дій у різних екстремальних ситуаціях, навчаються застосовувати їх на практиці, щоб у подальшому навчати цьому інших, самі ведуть активний та здоровий спосіб життя та популяризують його серед ровесників. 

Особливо необхідно це в нинішній ситуації, що склалася внаслідок анексії Криму та боїв на Донбасі, коли українським воїнам доводиться боронити рідну землю. У програмі Зимового збору було: проведення майстер-класів професійними рятувальниками та навчально-тренувальних занять з проведення рятувальних робіт в умовах надзвичайних ситуацій у зимовий період, а саме: техніка та тактика гірських сходжень, пересування по снігу, проведення пошуково- рятувальних робіт у зоні сходження лавин, організація рятувальних робіт та транспортування постраждалого по складному рельєфу в зимовий період за допомогою підручних засобів, надання першої домедичної допомоги при умовних травмуваннях, переохолодженні та обмороженні тощо. Юні рятувальники не лише навчалися і тренувалися (що їм, між іншим, надзвичайно подобається!), а ще й відпочивали, розважалися, пізнавали нове про Україну. Спортивні ігри, тематичні конкурси, відвідання музеїв – Гуцульщини та Івана Франка, місцевої Буковецької школи, сходження та урочища Терношори та гору Писаний Камінь, місцевий колорит Новорічно- Різдвяних святок (колядки, щедрівки, зустрічі з народними майстрами: Лесюк Калиною Прокопівною (писанкарка), Тофійчуком Михайлом Васильовичем (майстер з музичних інструментів) – усе це справило незабутні враження, викликало захоплення та бажання знову і знову брати участь у цих зборах. Підсумком збору стало проведення змагань з юнацького багатоборства «Пошуково-рятувальні роботи в зимовий період» у командному та особистому заліках, які вимагали вправності та завзяття.

Юні рятувальники демонстрували вміння у наведенні навісної переправи через річку, переправи на колоді, пошуку в лавині потерпілих за допомогою лавинного датчика, GPS-орієнтуванні на місцевості, спуску схилом за допомогою льодоруба та при транспортуванні потерпілого за допомогою волокуші, наданні домедичної допомоги. У підсумку перше місце на дистанції «Пошуково-рятувальні роботи у зимовий період» у командному заліку у старшій віковій категорії виборола команда «Оптиміст» Романівського району Житомирської області, друге – команда Верховинського району Івано-Франківської області, третє – команда «Фортуна» м. Житомира. Серед молодших учасників на дистанції «Пошуково-рятувальні роботи у зимовий період» на перше місце вийшла також команда Романівського району Житомирської області, друге місце – у команди «Меридіан» Миколаївської області, третє – у команди «ТурCool» Інгульського району м Миколаєва.

У конкурсі «Медицина (надання домедичної допомоги» у страшій віковій категорії посіла командаІвано-Франківської області, друге - команда «Екліпс» Тернопільської області, 3 місце - команда Рівненської області. У молодшій віковій категорії у конкурсі «Медицина» перше місце – у команди «ТурCool» Інгульського району м. Миколаєва, друге – у команди Меридіан» Миколаївської області, третє – у команди «Запорізька Січ» Запорізької області. 

У конкурсі вузлів у старшій категорії: 1 місце посіла команда Херсонської області, 2 місце - «Фортуна» Житомирської області, 3 місце – команда Тернопільської області; у молодшій категорії: 1 місце - команда «Меридіан» Миколаївської області, 2 місце - Тернопільської області, 3 місце – команда Романівського району Житомирської області. В особистих заліках на дистанції «Пошуково-рятувальні роботи у зимовий період» вибороли перемогу члени команд: Старша категорія: 1 місце: Люба Якименко (Рівненська область) та Максим Мулик (Тернопільська обл.); 2 місце: Надія Шмадюк (Івано-Франківська обл.) та Олександр Незнайко - команда «Фортуна» мЖитомира; 3 місце: Аліна Попко, -«Фортуна» м. Житомира та Максим Назаренко - «Запорізька Січ» м Запоріжжя; Молодша категорія: 1 місце: Дарья Кузакова – Запорізька область та Дмитро Савенко - «Капітошки» Заводського району м. Миколаєва; 2 місце: Олена Шепрель – команда «Меридіан» Миколаївської області та Артур Аракчеєв - команда «Запорізька Січ» м Запоріжжя; 3 місце: Аліна Сороківська та Владислав Сімора – члени команди «Екліпс» Тернопільської області. 

Зимовий навчально-тренувальний збір «Буковець-2017» завершився урочистим закриттям та нагородженням переможців і призерів дипломами, кубками, медалями та призами, які вручила голова Руху Алла Негрієнко разом зі співорганізаторами - рятувальниками Гірської пошуково-рятувальної частини АОЗ СП У ДСНС України в Івано-Франківській області, а саме: керівником зборів Олегом Ковтуном, членами суддівської колегії Мирославом Яворським, Іваном Філіпчуком та волонтерами Руху «Школа безпеки». 

Усі учасники збору отримали дипломи. Учасники Зимового збору дякують організаторам, рятувальникам і волонтерам за цікаві та насичені дні, чудовий відпочинок, можливість насолодилися казковою природою, кришталево-чистим повітрям, долучитися до традицій, звичаїв та обрядів, побачити, як їх шанують на Заході України та вкотре пересвідчитися, що ніде немає кращої землі, ніж рідна Україна.

Переглядів: 112 | Додав: vrr

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 10.01.2018 року №6-р «Про скликання сімнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  22 січня 2018 року відбудеться сімнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2017

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода