Головна » 2017 » Грудень » 11 » Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у заходах Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна»

Протягом 8 –  9 грудня 2017 року, в селі Плав’я Сколівського району Львівської області відбулася конференція «КАРПАТИ: Фінансові інструменти підтримки місцевого розвитку та територіального співробітництва, урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування та 10-ої річниці Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», в яких взяв участь голова районної ради Іван Шкіндюк.

У роботі конференції, панельних дискусіях, круглих столах та урочистостях взяли участь Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, народні депутати України Микола Княжицький, Оксана Юринець, Микола Величкович, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, голова Львівської обласної ради, голова Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати - Україна Олександр Ганущин, голови Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької обласних рад Михайло Рівіс, Олександр Сич, Іван Мунтян, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Луганської ОДА - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, голова Сучавської повітової ради Румунії Георге Флутур, заступник Директора Представництва ПРООН в Україні Ван Нгуєн, представники Асоціації агенцій місцевої демократії в Республіці Польща, депутати обласних рад, члени Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини'», партнери асоціацій, представники виконавчої влади та громадськості.

Під час  першого дня роботи конференції  – 8.12.2017р. –  виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин презентувала проекти транскордонного співробітництва, після відбулись панельні дискусії за участі високоповажних спікерів з України, Польщі та Румунії:  «Інструменти фінансування транскордонної і міжрегіональної співпраці на службі у громад»,  «Обласні та державні програми: ефективність та нові підходи до фінансування ініціатив місцевих громад» та круглий стіл на тему «Сталий розвиток Карпат: співпраця задля поступу», в ході якого поінформовано про досвід та успіхи Косівської районної ради в транскордонному співробітництві. Поінформовано про напрацювання районної ради в проектній діяльності, проект  «Відлуння Вітчизни», що в стадії реалізації, проект Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 '»Світ Карпатських розет - заходи із збереження унікальності культури Карпат», в якому райрада є одним із бенефіціарів, співпрацю із партнерами з-за кордону.

Другий день конференції  – 9.12.2017р. – розпочався із засідання Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати - Україна», до складу якого входить голова районної ради Іван Шкіндюк. Розглянуто організаційні питання, напрямки діяльності та план заходів Асоціації на 2018 рік. По завершенню засідання відбулись Урочисті Загальні Збори Асоціації, в ході яких проведено церемонію  вручення нагород та відзнак з нагоди Дня місцевого самоврядування від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.
          Після урочистостей відбулася презентація проекту «Світ Карпатських Розет –  заходи із збереження унікальності культури Карпат», пленарна дискусія «Інструменти фінансування регіонального розвитку в Карпатах». На засіданні проведено обмін думками з розвитку гірських районів та важливих питань щодо фінансування заходів з підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери, впровадження енергоефективних технологій, тощо в Карпатському регіоні.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч з головами районних рад гірських районів, в ході якої обговорено проблемні питання життєдіяльності гірських населених пунктів.

Участь в заходах, що проводяться Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» відкривають перед нами нові можливості, спілкування, контакти з колегами, що в свою чергу дає неабиякий стимул до роботи, поступ у залученні інвестицій, пошуку та співпраці з партнерами.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження районної ради від 10.01.2018 року №6-р «Про скликання сімнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  22 січня 2018 року відбудеться сімнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

«  Грудень 2017  »