Головна » 2017 » Грудень » 7 » Працівники органів місцевого самоврядування району 7 грудня відзначили своє професійне свято – День місцевого самоврядування

У першій половині цього дня у спортивному залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено спартакіаду працівників місцевого самоврядування, голів сільських та селищних рад, депутатів районної та селищної ради, апарату районної ради з волейболу (жінки, чоловіки), настільного тенісу, шашків та шахматів.

В загальному підсумку змагань з волейболу І місце виборола команда - збірна команда голів сільських рад, ІІ місце – збірна команда  Верховинської селищної ради, ІІІ місце – команда виконавчого апарату районної ради ( чоловіки), IV – команда виконавчого апарату  районної ради (жінки).

З настільного тенісу І місце виборов Василь Яцків, команда Верховинської селищної ради, ІІ місце  - Володимир Феркаляк, голова Зеленської сільської ради, ІІІ місце – Василь Нагірняк, заступник керуючого справами  виконавчого апарату  районної ради.

У номінації шашки, шахмати І місце зайняла Ірина Сумарук, депутат районної ради, ІІ місце – Роман Ванівський, керуючий виконавчого апарату районної ради, ІІІ місце – Ольга Дутчак, головний спеціаліст.

Команда переможець нагороджена кубком та грамотою районної ради, а також всі команди та учасники відзначені грамотами районної ради.

О 14:00 годині з нагоди Дня місцевого самоврядування у залі засідань районної ради відбулося урочисте засідання за участю голови районної ради Івана Шкіндюка, голови райдержадміністрації Олега Лютого, депутатів сьомого демократичного скликання, виконавчого апарату районної ради, селищного та сільських голів і секретарів та представників селищної і сільських рад, працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, які внесли і вносять вагомий вклад у соціально-економічний та культурно-духовний розвиток району, роблять усе для того, аби наш Верховинський край розвивався, гордо ніс величне ймення славної Гуцульщини. У заході також взяли участь керівники районних служб, відомств, підприємств, установ та організацій, науковці, творча інтелігенція краю, представники засобів масової інформації.

Звучить Державний Гімн України. Урочисте засідання з нагоди Дня місцевого самоврядування вважається відкритим.

Спільно усі присутні склали щиру молитву Господу за мир в Україні та світі, за єдність українського народу, за щасливу долю незалежної України та батьківської Гуцульщини.

У важкий час ми розбудовуємо нашу державу. Чи не кожного дня гинуть безстрашні і хоробрі захисники України. Учасники заходу пом’янули наших безсмертних Героїв, які поклали життя на олтар України, хвилиною мовчання.

До колег по місцевому самоврядуванню та всіх присутніх у залі звернувся голова районної ради Іван Шкіндюк. Іван Юрійович наголосив, що головне завдання Верховинської районної ради сьомого демократичного скликання і його, як голови районної ради, зробити усе можливе і навіть неможливе, для того, щоб розвивався і процвітав наш Верховинський край, щоб людям жилося заможно і щасливо.

А ще – мусимо зберегти і розвинути нашу гуцульську автентику, нашу культуру, мистецтво, наші традиції, звичаї, обряди. Гуцульський етнос має жити і розвиватися, має продукувати і розвивати матеріальну і духовнукультуру гуцулів, бо таких сакральних скарбів, як на Верховинщині, немає ніде у світі. Є заради чого і для кого жити і працювати. А це – наша рідна і мила верховинська земля, наша батьківська Гуцульщина.

Заступник голови районної ради Іван Маківничук щиро привітав усіх присутніх  з Днем місцевого самоврядування, яке покликане бути на сторожі прав та законних інтересів своїх громад, а керівники органів місцевого самоврядування спільно з територіальними громадами покликані змінити життя на краще у кожному селі, на кожному присілку і впевнено крокувати у завтрашній день.

Голова райдержадміністрації Олег Лютий щиро подякував працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну працю. Побажав усім сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу та рідної Верховинщини.

Голова районної ради Івана Шкіндюк, голова райдержадміністрації Олег Лютий та заступник голови районної ради  Іван Маківничук виконали приємну і почесну місію – вручили працівникам місцевого самоврядування грамоти районної ради за вагомий внесок у соціально-економічний  та культурно-духовиний розвиток Верховинського району, сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження районної ради від 10.01.2018 року №6-р «Про скликання сімнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  22 січня 2018 року відбудеться сімнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

«  Грудень 2017  »