Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Районна рада прийняла важливі рішення в галузі освіти, медицини, лісового господарства та бюджетної політики

Сьогодні у залі засідань районної ради проведено друге пленарне засідання двадцятої сесії районної ради сьомого демократичного скликання, яке провів голова районної ради Іван Шкіндюк

В роботі сесії взяли участь депутат Івано-Франківської обласної ради Микола Ілюк, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук, начальники управлінь та відділів  РДА, керівники  районних установ та організацій, селищний і сільські голови,  представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Депутати та всі присутні у залі вшанували молитвою Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України.

Голова районної ради Іван Шкіндюк вручив Диплом лауреата Верховинської районної журналістської премії імені Василя Якуб’яка Скоматчуку Ігорю Васильовичу – кореспонденту радіомовлення «Вісті Верховини», члену Національної Спілки журналістів  України  за  високу  професійну  майстерність,  актуальність, суспільну значимість науково-просвітницьких радіопередач «Цей день в історії світу та України», які транслювалися упродовж семи років в ефірі радіомовлення «Вісті Верховини». Окрім цього Іван Юрійович разом з Ярославом Юрійовичем вручили ряду депутатів Грамоти районної ради та райдержадміністрації за вагомий внесок у розбудові Української держави, соціально-економічний розвиток району, а також привітали депутатів-іменинників з Днем народження та вручили вітальні листівки.

Районна рада вирішила: надати дозвіл відділу освіти райдержадміністрації на функціонування з першого вересня 2018 року закладів загальної середньої освіти, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, груп продовженого дня, підготовчих груп для дітей п’ятирічного віку, пришкільних інтернатів в 2018 – 2019 навчальному році; звільнити з посади Заращук Людмилу Михайлівну з посади директора комунального закладу «Верховинська вечірня ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів» з 12 жовтня 2018 року у зв’язку з ліквідацією цього закладу відповідно до пункту 1 статті 40 Кодексу законів про працю в Україні; редактору газети «Верховинські вісті» Дмитру Кіращуку до 1-го грудня 2018 року завершити процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог законодавства України; погодити організаційну структуру Верховинської центральної районної лікарні; дозволити Верховинській центральній районній лікарні утворити відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги; доручити голові районної ради за погодженням постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та пенсійного забезпечення погоджувати організаційну структуру Верховинської центральної районної лікарні, Верховинського центру первинної медико-санітарної допомоги, КНП «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» та їхні штатні розписи; припинити з 12 жовтня 2018 року шляхом ліквідації комунальне некомерційне підприємство «Красноїльська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Верховинської районної ради;  схвалити звернення районної ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Гончарука О.Р., голови Івано-Франківської обласної ради Сича О.М. про підтримку внесених змін до Податкового кодексу щодо сплати до місцевих бюджетів податку на лісові землі; встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Верховинського району до моменту повного припинення окупації території України.

Внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік.

Погоджено нормативно-грошову оцінку полонин Альбин, Чивчинаш, Попадя, Попадя, Чивчин, Бубунська, Яворів, Глистовата».

За вчинення протизаконних, самовільних дій при реалізації  заходів національно-патріотичного та військового-патріотичного виховання учнівської молоді в освітньому закладі доручено голові районної ради Шкіндюку І.Ю. оголосити догану директору Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Никифоряк Любові Миколаївні.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження районної ради від 27.09.2018 року №96-р «Про скликання двадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  11 жовтня 2018 року відбудеться двадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (друге пленарне засідання) (початок роботи о 11.00 годині).

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Районний бюджет на 2018 рік

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування