Головна » 2017 » Серпень » 19 » Шановні краяни!
Шановні краяни!

Вітаю всіх з Днем Незалежності України, схиляю голову перед загинувшими верховинцям та всіма захисникам нашої держави, які віддали життя у цій неоголошеній війні, висловлюю шану Батькам, які втратили синів.

Також дякую Батькам, які виховали мужніх синів, та всім хто в нелегкий час став на захист Батьківщини: мобілізованим, контрактникам, строковикам, резервістам та військовозобов’язаним, які проходили навчальні збори; щастя, здоров’я та добробуту Вам, а всім нам мирного неба.

Наш народ і Ненька Україна заслуговує змін на краще.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА! СЛАВА!

1.
  • БЕЖУК Микола – громадянин і патріот!

Четвертий рік точиться неоголошена війна в Україні. Четвертий рік триває російська агресія на Донбасі. Кращі сини та доньки стоять на захисті нашої Батьківщини і своєю щоденною ратною працею не дають розколоти нашу країну на шматки.

У цей не простий для України час, згідно з Указом Президента України, триває призов на військову службу призовників, готується черговий призов офіцерів запасу. В першу чергу Збройним силам України потрібні ті спеціалісти, які здобули вищу освіту та отримали офіцерське звання на військовій кафедрі при ВНЗ.

Хто ці спеціалісти? Більшість з них – ще молоді хлопці. Сьогодні їм вкрай необхідно пройти перепідготовку у військових вишах та на полігонах.

Для чого це потрібно? Насамперед для того, щоб перейняти військову майстерність і бойовий досвід у тих командирів, які вже побували на передовій у зоні АТО або пройшли підготовку у військових спецтаборах. Серед них – не лише кадрові військові, але й вчорашні люди мирних професій…

Моя розповідь про одного з таких офіцерів запасу, вчорашнього сільського вчителя з предмету “захист Вітчизни” Миколу БЕЖУКА. Коли над незалежністю нашої держави нависла небезпека і підлий московський ворог напав на Донбас, Микола Михайлович став до лав тих тисяч простих українських патріотів, які взяли до рук зброю і стали на захист своєї країни. Вже не на словах – у шкільному класі – а власним прикладом показав молоді, як має чинити громадянин і чоловік.

Микола БЕЖУК працював вчителем у школах Верховинського району та в рідному селі Спас, де громада згодом обрала його сільським головою. Після завершення каденції Микола Михайлович пішов працювати у сільське господарство, а 15 лютого 2015 року, не дивлячись на свій вік, пішов до війська у званні капітана запасу.

Пройшовши перепідготовку у Львівській академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, був направлений у військову частину в с. Чонгар командиром взводу. Пройшов військовими дорогами Херсонської та Харківської областей, бойовими стежками Луганської та Донецької областей. За два роки був неодноразово нагороджений медалями та відзнаками Збройних сил України.

Микола БЕЖУК і командир бригади – Герой України

підполковник Василь ЗУБАНИЧ

Нещодавно, по досягненню граничного для служби віку, Миколу БЕЖУКА було звільнено зі служби. Микола Михайлович закінчив службу у званні майора на посаді старшого оперативного чергового відділення бойового управління 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, яка базується у Коломиї.

Сьогодні захисник України повернувся до рідного села Спас, де його з нетерпіння чекали дружина Ганна Василівна та 93-річна мати Ганна Михайлівна.

Від особового складу Верховинського районного військового комісаріату та командира десятої бригади і усього особового складу цієї частини дозвольте подякувати їм за такого сина і чоловіка – громадянина і патріота, гідного бути зразком захисника Батьківщини для молоді.

Верховинським РВК продовжується набір на військову службу за контрактом у ВДВ та морську піхоту, хто хоче надіти блакитний або чорний берет прошу звертатись до військкомату.

Військовий комісар

Верховинського районного військового комісаріату

майор Р.Т. КОЧМАРСЬКИЙ

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 02.08.2017 року №66-р «Про скликання одинадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  17 серпня 2017 року відбудеться одинадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (друге пленарне засідання)(початок роботи о 11.00 годині).

«  Серпень 2017  »