ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » 2016 » Грудень » 8 » Урочисте засідання з нагоди Дня місцевого самоврядування
16:25
Урочисте засідання з нагоди Дня місцевого самоврядування

З нагоди Дня місцевого самоврядування у святково прибраному залі ДЗСТ ЛОК «Верховина» відбулося урочисте засідання за участю голови районної ради Івана Шкіндюка, голови райдержадміністрації Олега Лютого, духовенства району, голів районних рад та депутатів першого – сьомого демократичних скликань, виконавчого апарату районної ради, селищного та сільських голів і секретарів та представників селищної і сільських рад, працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, які внесли і вносять вагомий вклад у соціально-економічний та культурно-духовний розвиток району, роблять усе для того, аби наш Верховинський край розвивався, гордо ніс величне ймення славної Гуцульщини. У заході також взяли участь керівники районних служб, відомств, підприємств, установ та організацій, науковці, творча інтелігенція краю, представники засобів масової інформації.

Звучить Державний Гімн України. Урочисте засідання з нагоди Дня місцевого самоврядування вважається відкритим.

У важкий час ми розбудовуємо нашу державу. Чи не кожного дня гинуть безстрашні і хоробрі захисники України.  Учасники заходу пом’янули наших безсмертних Героїв, які поклали життя на олтар України, хвилиною мовчання.

На сцену запрошено духовних отців, які  спільно з усіма присутніми скласти щиру молитву Господу за мир в Україні та світі, за єдність українського народу, за щасливу долю незалежної України та батьківської Гуцульщини.

До колег по місцевому самоврядуванню та всіх присутніх у залі звертається голова районної ради Іван Шкіндюк. Іван Юрійович наголосив, що головне завдання Верховинської районної ради сьомого демократичного скликання і його, як голови районної ради, зробити усе можливе і навіть неможливе, для того, щоб розвивався і процвітав наш Верховинський край, щоб людям жилося заможно і щасливо. На місцеве самоврядування саме сьогодні випали величезні випробування. Децентралізація. Реформа органів місцевого самоврядування, створення об’єднаних територіальних громад й інші виклики – все звалилося на наші голови і ми мусимо в таких неймовірно важких умовах давати собі раду. Іншого виходу немає.

Я не буду аналізувати роботу районної ради за рік, що минув, сказав Іван Юрійович, тому що виступатиму зі звітом на черговій сесії районної ради, який також буде оприлюднено у засобах масової інформації, на радіо та сайті районної ради, а хотів би сказати кілька слів про головне. Ми зобов’язані, і це найголовніше наше завдання, зберегти Верховинський район як окрему адміністративно-територіальну одиницю. Працюємо спільно з головами районних рад усіх гірських регіонів України. Допомагають народні депутати, контактуємо з високопосадовцями Кабінету Міністрів України, головами фракцій та парламентських комітетів. Карпатський Форум народовладдя об’єднав усі гірські райони  і накреслив чітку програму дій. У п’ятницю – суботу (9 – 10 грудня) маємо зустріч з обговорення проблемних питань розвитку гірських районів із головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм на Львівщині. Робимо усе можливе і неможливе, аби зберегти наш район, наші гори, ліси і полонини, аби ґаздувати за законами мудрих предків і залишити розвинену господарку для нащадків.

А ще – мусимо зберегти і розвинути нашу гуцульську автентику, нашу культуру, мистецтво, наші традиції, звичаї, обряди. Гуцульський етнос має жити  і  розвиватися,  має  продукувати  і  розвивати  матеріальну  і  духовну

культуру гуцулів, бо таких сакральних скарбів, як на Верховинщині, немає ніде у світі. Є заради чого і для кого жити і працювати. А це – наша рідна і мила верховинська земля, наша батьківська Гуцульщина.

Я щиро вітаю усіх Вас з Днем місцевого самоврядування, яке покликане стояти на сторожі прав та законних інтересів своїх громад, а керівники органів місцевого самоврядування спільно з територіальними громадами покликані змінити життя на краще у кожному селі, на кожному присілку і впевнено крокувати у завтрашній день.

Іван Юрійович щиро подякував працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну працю.Побажав усім сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу та рідної Верховинщини.   

З привітальними словами до учасників урочистого засідання звернулися:

керівник виконавської та представницької гілок влади Петро Пониполяк, який віддав державницькій праці на  відповідальному посту керівника району більше двох десятиліть трудової діяльності; голова районної ради 1998 – 2006 років Дмитро Стефлюк; заступник голови районної ради 2013 – 2014 років Святослав Привика; голова районної ради 2014 – 2015 років Іван Маківничук; Верховинський селищний голова Василь Мицканюк; керуючий справами виконавчого апарату районної ради 1998 – 2002 років, заступник голови районної ради 2002 – 2006 років Іван Синітович, депутати районної ради сьомого демократичного скликання Галина Кікінчук та Юрій Філипчук.

Світлу пам'ять Дмитра Михайловича Ватаманюкаголови районної ради 1992 – 1994 років,  депутата багатьох скликань районної та обласної рад, голови Всеукраїнського Товариства «Гуцульщина», видавця та упорядника відновленого Гуцульського календаря, члена правління обласної організації Спілки журналістів, багаторічного редактора районної газети «Верховинські вісті» та всіх працівників органів місцевого самоврядування, які відійшли у вічність, пом’янули хвилиною мовчання.

         Голова районної ради Івана Шкіндюк та його заступник Іван Маківничук  виконали приємну і почесну місію – вручили активістам та ветеранам місцевого самоврядування Грамоти районної ради та грошові премії.

Молоді талановиті артисти музичного гурту «Струни Орфея» долучилися до святкової програми своїми пісенними подарунками, щиро привітати усіх працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування зі святом –Днем місцевого самоврядування і висловити впевненість у щасливому завтра в нашій незалежній, самостійній, соборній державі Україна.

Підсумовуючим акордом для всіх нагороджених, а також для всіх учасників святкового зібрання була пісня, легендарна пісня Орфея Собору Нації Володимира Івасюка «Червона Рута».

Переглядів: 99 | Додав: vrr

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 10.01.2018 року №6-р «Про скликання сімнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  22 січня 2018 року відбудеться сімнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2017 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2017

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода