Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Верховинщина урочисто відзначила День захисника України , 75-річницю створення УПА  та Дня українського козацтва.

13 жовтня  напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці біля пам’ятного знаку воїнам УПА у селищі Верховина по вул. Андрея Шептицького проведено  панахиду  за  усіма загиблими  захисниками  України.

Після на співочому полі пройшли урочистості з нагоди  Дня захисника України, 75-річниці створення УПА та  Дня українського козацтва, участь в яких взяли керівники районної ради,  районної державної адміністрації, духовенство, воїни УПА, бійці АТО, колективи установ та організацій, громадськість району. Захід розпочався з молитви,  всі присутні разом із священиками Ігорем Рибенчуком, Юрієм Стефлюком та Романом Болехівським помолилися за здоров’я і мирне повернення додому всіх, хто сьогодні захищає нашу державу, зцілення поранених і визволення полонених,  мир і спокій в Україні.

Урочисто поклали вінки до пам’ятного знака та із вітальним словом з нагоди свята до присутніх звернулися  голова районної ради Іван Шкіндюк та  голова райдержадміністрації  Олег Лютий.

Іван Шкіндюк привітав усіх присутніх з наступаючим святом Покрови Пресвятої Богородиці, наголосивши, що Божа матір є заступником нашого славного козацтва, славних воїнів,тих які своє життя віддавали, віддають за Незалежність нашої держави.

«Немає більшого подвигу, як покласти своє життя за ближнього, тому схиляємо голову і своє серце перед нашими героями»,-  сказав Іван Юрійович та  побажав, щоб Божа матір дарувала любов для нашого народу, щоб була єдність,  злагода, мир, поміж людьми і у наших серцях та на землі. Щоб рідна земля процвітала  і Гуцульщина була славним краєм Української держави.

Гостем свята був український політик, громадський діяч, науковець, Народний депутат України 5-го та 6-го скликань Василь Куйбіда. Василь Степанович приєднався до всіх привітань та побажав миру Україні.

Керівники району нагородили грамотами учасників національно-визвольних  змагань ОУН-УПА та вручили відзнаки Президента України «За участь у антитерористичній операції» воїнам АТО та рідним загиблих захисників України.

Підкреслив непересічне значення цього свята  у своєму вітальному слові голова районної станиці Братства УПА Карпатського краю Дмитро Сливчук.

Також з вітальним словом виступила Ольга Форділь – дочка кущового провідника  ОУН-УПА Гладковського.

Урочистий захід супроводжувався  виступами аматорів народної творчості:  пісня «Жити без війни» у виконанні Руслани Ніязової, «Їх називали героями» -  Івана Потяка, «Молитва» - тріо Горицвіт, «Попурі повстанських пісень» у виконанні ансамблю викладачів дитячої школи мистецтв.

Пісня «Молитва за Україну» дуету «Мелодія» стала символом  пам’яті  за всіма загиблими за волю України і доречним завершенням урочистостей з нагоди державного свята.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 17.11.2017 року №125-р 28 листопада 2017 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 17.11.2017 року №124-р «Про скликання п’ятнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  30 листопада 2017 року відбудеться п’ятнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

«  Жовтень 2017  »