ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » 2017 » Січень » 18 » Верховинська районна рада і Мишьленіцкий повіт, Польща, від сьогодні – партнери по співпраці
18:40
Верховинська районна рада і Мишьленіцкий повіт, Польща, від сьогодні – партнери по співпраці

На запрошення голови Верховинської районної ради Івана Шкіндюка  з дружнім візитом на Верховинщину завітала сьогодні, 18 січня, делегація Мишьленіцкого повіту Малопольського воєводстів, Польща, яку представляють Староста Мишьленіцкий Йосиф Томал та  Віцестароста  Томаш Сушь.

Адміністрація Мишьленіцкого повіту виявила бажання налагодити двосторонню співпрацю ще в жовтні минулого року, яка стала результатом попередніх домовленостей з українською стороною. Вона ґрунтується на найбільших цінностях міжнародної співпраці: пошана, досягнення двосторонньої користі, добровільна праця, свобода і рівність обох сторін і має на меті зміцнення стосунків між обома регіонами  та місцевими громадами, взаємну економічну підтримку, розвиток громадянського суспільства, пропагування культури  обох сторін. 

Польську делегацію зустрічали на Буковецькому перевалі голова районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови ради Іван Маківничук, працівники виконавчого апарату ради у гуцульських строях, які вручили Старості Мишьленіцкому Йосифу Томалу за гостинною традицією хліб-сіль на вишитому гуцульському рушнику.

Офіційна зустріч відбулася у залі засідань районної ради за участю селищного та сільських голів, депутатів районної ради, громадськості. Гостей зустрічає гуцульською мелодією троїста музика, а найменші учасники-гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості віншують представників польської делегації Різдвяною колядою та дарують їм опришківський танець «Аркан».

Голова районної ради Іван Шкіндюк відкриває офіційну зустріч української та польської сторін, представляє гостей: Йосиф Томал – Староста Мишьленіцкого повіту, Томаш Сушь – Віцестароста Мишьленіцкого повіту, Збігнєв Філічак – представник компанії «Ведзонка», Даріуш Пірзак – член Правління Торгово-промислової палати Мишьленіцкого повіту.

Іван Юрійович, щиро вітаючи поляків на українській землі, на землі славної Гуцульщини, висловив впевненість у подальшій активній співпраці між українським та польським народами, дружніми державами Україною і Польщею. Побажав, щоб Божа любов, тепло і світлість завжди були присутніми у людських серцях. При цьому висловив подяку за підтримку і надану допомогу офіційною польською стороною державі Україна у міжнародній співпраці, на арені взаємин з Європейським Союзом.

У свою чергу Староста Мишьленіцкий Йосиф Томал сердечно подякував голові районної ради Івану Шкіндюку за запрошення відвідати з дружнім візитом Верховинщину на етапі завершення Різдвяних свят, бо в нас надзвичайно цікаві традиції відзначення Рождества Христового. Він був вражений гостинністю, доброзичливістю і надзвичайно теплим прийом верховинців, за що висловив велике і щире спасибі. Староста має велику надію на подальші добросусідські взаємини і тісну, плідну співпрацю Верховинського району і Мишьленіцкого повіту. Одразу ж запросив голову районної ради разом із делегацією району нанести дружній візит у Мишьленіцкий повіт.

Інформаційно-аналітичний проект "Про туристичний потенціал Верховинського району та спільну українсько-польську спадщину на теренах району"  презентував старший науковий співробітник відділення "Гуцульщина" НДІУ , кандидат історичних наук Ярослав Зеленчук.

Після обміну дружніми привітаннями, голова районної ради Іван Шкіндюк та Староста Мишьленіцкий Йосиф Томал підписали Угоду про двосторонню співпрацю Малопольського воєводства, Польща, і Верховинського району Івано-Франківської області, Україна. Сфера співпраці охоплює, зокрема, сферу самоврядування, будівництво і  функціонування сучасного громадянського суспільства, взаємну підтримку місцевих підприємців та інноваційне вирішення економічних питань.

Підписана двостороння Угода передбачає співпрацю: в сфері взаємної підтримки місцевої економіки, торгівлі та підприємництва, у площині органів самоврядування та господарського суспільства, популяризації культури, мистецтва, туризму обох регіонів, розвитку спорту та фізичної культури, в галузі освіти, в сфері охорони здоров’я, у сфері охорони навколишнього природного середовища та його розвитку.

Сторони будуть співпрацювати в рамках європейських та позарегіональних зв’язків в галузях, що записані в даній угоді, а особливо тих, котрі пов’язані з пошуком фінансового забезпечення із структурних фондів ЄС чи інших міжнародних спільнот.

Підписанням двосторонньої Угоди завершився перший день офіційного візиту польської делегації на Верховинщину.

Після офіційної зустрічі  та підписання Угоди про співпрацю  делегація Мишьленіцкого повіту відвідала приватний етнографічний музей старожитностей Гуцульщини Ярослава Зеленчука в селі Криворівня.

 

 

 

 

Переглядів: 168 | Додав: vrr

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 05.03.2018 року №20-р «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  22 березня 2018 року відбудеться вісімнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода