«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

Головна » 2018 » Листопад » 2 » Відзначено працівників соціальної сфери
Відзначено працівників соціальної сфери

Заступник голови районної ради Іван Маківничук взяв участь в урочистому заході з нагоди Дня працівника соціальної сфери. На даний захід було запрошено колективи установ та організацій, які надають соціальні послуги населенню у районі. Адже, професійно виконують усі поставлені завдання працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, завдяки яким відповідні категорії населення району отримують належні державні допомоги.

Великий вклад у сферу обслуговування пенсіонерів Верховинського району вносить колектив об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області. Завдяки налагодженій роботі якого пенсіонери завжди вчасно отримують пенсії, мають змогу безперешкодно отримувати потрібну інформацію та роз’яснення законодавства.

Ефективно вирішують проблеми зайнятості населення працівники Верховинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Відповідальною і нелегкою є робота працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласного Центру соціально-психологічної допомоги.

На території району для вирішення соціально-побутових проблем населення, забезпечення догляду та проживання осіб похилого віку та осіб з інвалідністю плідно працюють працівники Верховинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання громадян в с. Красноїлля.

Послуги у сфері страхування надають працівники Верховинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області.

Заступник голови районної ради Іван Маківничук та перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук подякували всім працівникам соціальної сфери за щоденну клопітку працю з реалізації державної соціальної політики, розв’язання соціальних проблем незахищених категорій громадян – малозабезпечені та багатодітні сім’ї, особи з інвалідністю, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, одинокі, перестарілі.

Кращим працівникам соціальної сфери було вручено грамоти та зазначено, що на сьогодні соціальна робота є важливою частиною державної соціальної політики, основна мета якої – допомога людям.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження районної ради від 26.10.2018 року №110-р «Про скликання позачергової двадцять першої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 жовтня 2018 року відбудеться позачергова двадцять перша сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 12.00 годині).

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Районний бюджет на 2018 рік

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування