ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » 2018 » Листопад » 27 » Вітаємо лауреатів премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка
18:16
Вітаємо лауреатів премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка


            
Проведено засідання комісії з присудження Верховинської районної літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка.
Голова комісії, голова районної ради Іван Шкіндюк, відкриваючи засідання, сказав, що премія заснована згідно з рішенням районної ради 24 грудня 2015 року на першій сесії ради VІІ демократичного скликання з метою вшанування світлої пам’яті великого патріота і пропагандиста Гуцульщини, голови Всеукраїнського Товариства «Гуцульщина», видавця та упорядника «Гуцульського календаря», багаторічного редактора районної газети «Верховинські вісті», активного громадського діяча Гуцульського краю Дмитра Михайловича Ватаманюка.
Іван Юрійович підкреслив, що дана премія є найвищою в районі відзнакою в галузі культури щодо збереження та примноження матеріальної і духовної культури гуцулів, історико-культурної скарбниці предків та популяризації автентики Гуцульщини. Премією відзначають народних умільців, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, капели музикантів, музичні гурти, колективи художньої самодіяльності, пропагандистів автентичної культури та мистецтва Гуцульщини, авторів книг на гуцульську тематику про історію рідного краю, його видатних людей та легендарних борців за волю України – за вагомий внесок у збереження та примноження матеріальної і духовної культури гуцулів, розвитку духовних оберегів предківського краю.
Розглянувши та обговоривши подання-рекомендації на здобуття премії із зазначенням вагомих заслуг кандидатів та мистецьких колективів, районна комісія визначила голосуванням наступних лауреатів премії у трьох номінаціях і прийняла такі ухвали.
Лауреатом літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка у номінації «Матеріальна культура гуцулів» визначено наукового співробітника історико-краєзнавчого музею Гуцульщини, народну майстриню з бісероплетіння та вишивки, пропагандиста культури і мистецтва Гуцульщини Галину Кутащук. Премію присуджено за багаторічну діяльність, вагомий внесок у збереження, примноження та популяризацію матеріальної і духовної культури гуцулів, за унікальні мистецькі вироби з бісеру, вагомий вклад у популяризацію автентики Гуцульського краю.
Лауреатами літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка у номінації «Духовна культура гуцулів» за рішенням комісії визначено два мистецькі колективи: народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив с. Буковець, керівник Калина Лесюк (премію присуджено за високі заслуги у популяризації та розвитку автентичного мистецтва Гуцульщини, зокрема традицій, звичаїв та обрядів, вагомий внесок у культурно-мистецьку діяльність, збереження і примноження духовної культури гуцулів) та народний аматорський хореографічний колектив клубу села Віпче «Запальні Гуцули», керівник Василь Ілюк (за збереження та розвиток хореографічного мистецтва Гуцульщини, автентику гуцульських танців, пропагування танцювального мистецтва гуцулів в Україні та за кордоном, збереження і примноження духовної культури гуцулів).
Лауреатами літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка у номінації «Літописання історії Гуцульщини» визначено двох наукових працівників: Івана Зеленчука - кандидата фізико-математичних наук, методиста районного методичного центру відділу освіти Верховинської РДА та Ярослава Зеленчука - кандидата історичних наук, начальника наукового відділу НПП "Верховинський", які внесли вагомий вклад у вивчення історії Гуцульщини; протягом багатьох років проводили історико-краєзнавчі  студії у філії «Гуцульщина» Науково-дослідного інституту українознавства, підготували сотні наукових статей, описів та розвідок з питань збереження гуцульської автентики. Зараз продовжують науково-дослідницьку роботу в громадській організації «Верховинський центр дослідження і розвитку Гуцульщини, яку очолює Петро Пониполяк. 
На основі рішення комісії голова районної ради Іван Шкіндюк видасть відповідне розпорядження і вручить лауреатам 2018 року Дипломи та районну літературно-мистецьку премію з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка.

Переглядів: 16 | Додав: vrr

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода