Головна » 2017 » Липень » 17 » Наша дружба єднає Україну: Схід і Захід разом
Наша дружба єднає Україну: Схід і Захід разом

Голови районних рад Верховинського району Івано-Франківської області Іван Шкіндюк, Тиврівського району Вінницької області Ярослав Красовський та Путивльського району Сумської області Євген Южаков підписали Угоду про міжрегіональну партнерську співпрацю.

У рамках проекту «Наша дружба єднає Україну: схід і захід разом» на Верховинщині протягом 14 – 16 липня перебувала делегація Тиврівської районної ради Вінницької області та Путивльської районної ради Сумської області. Метою перебування представників органів місцевого самоврядування та головною ідеєю зустрічі було встановлення партнерських відносин між нашими регіонами. І схід, і центр, і захід вкрай непокоїть ситуація щодо збереження єдності України, її культури, самобутності, економічної та соціальної стабільності –  незалежності  Української держави.

Отож, 14 липня у залі засідань районної ради відбулася спільна зустріч голів районних рад Верховинського району Івано-Франківської області Івана Шкіндюка, Тиврівського району Вінницької області Ярослава Красовського та Путивльського району Сумської області Євгена Южакова.

– Ми щиро вітаємо наших дорогих гостей на верховинській землі, у столиці Гуцульщини – Верховини, – розпочав зустріч Іван Юрійович. – Наш край свято береже історичну пам'ять про незабутніх предків, учасників національно-визвольних змагань, про героїчний чин патріотів-гуцулів, які наближали новий день над Україною, здобували волю і свободу та державну незалежність.

Усіх Героїв України, які віддали життя за нашу Самостійну, Соборну Україну, вшановано хвилиною мовчання.

Кожен із голів районних рад ознайомив аудиторію депутатів, сільських голів, представників установ та організацій зі своїм регіоном, поділився досвідом роботи, успіхами і проблемами в соціально-економічному і культурному розвитку тощо.

Завершальним акордом зустрічі стало підписання тристоронньої Угоди про міжрегіональну співпрацю в рамках проекту «Наша дружба єднає Україну: Схід і Захід разом назавжди». Укладена Угода сприятиме встановленню довготривалих відносин, збереженню і розвитку місцевих та національних традицій, активізації обміну досвідом роботи між місцевими громадами та державними установами.

Під час перебування партнерів по співпраці на Верховинщині учасникам делегацій запропоновано програму просвітницько-ознайомлювальних заходів Гуцульським краєм. Гості побували у музеях Верховинщини, відвідали історичні місця. Незабутніми для тиврівчан і путивлян були туристична мандрівка Карпатами та участь у традиційному гуцульському народному святі «Полонинське літо -2017».

Другий етап реалізації проекту співпраці відбудеться на Тиврівщині та Путивльщині Вінницької і Сумської областей у вересні поточного року.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 17.11.2017 року №125-р 28 листопада 2017 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження районної ради від 12.12.2017 року №144-р «Про скликання п’ятнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  15 грудня 2017 року відбудеться п’ятнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (ІІ пленарне засідання) (початок роботи о 11.00 годині).

«  Липень 2017  »