Головна » 2017 » Вересень » 29 » Низький уклін тобі, вчителю, за працю
Низький уклін тобі, вчителю, за працю

У районі проводяться урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти. Свято відзначаємо щорічно у першу неділю жовтня.

У Верховинській ЗОШ І-ІІ ступенів урочисті заходи розпочалися святковою церемонією вручення загальноосвітній школі нового шкільного автобуса. На закупівлю автобуса виділено кошти з обласного у сумі 1 млн. грн., з районного бюджету виділено кошти у сумі 600 тис. гривень.

На шкільному подвір’ї з приводу вручення автобуса відбулося велелюдне свято за участю педагогів та учнів всієї школи, їхніх батьків, громадськості, керівництва районної ради і районної державної адміністрації.

Голова районної ради Іван Шкіндюк подякував педагогам району за невтомну працю, високу відповідальність і професіоналізм, за те, що багато років поспіль славлять Верховинський район вагомими здобутками та переконливими успіхами у навчанні та вихованні дітей.

Депутати районної ради, зауважив Іван Юрійович, з розумінням поставилися до необхідності придбання автобуса для перевезення дітей селища Верховини до школи. Кількість дітей збільшується з кожним роком, і це радує, тому потрібно робити для все того, аби забезпечити належний підвіз школярів до навчального закладу, налагодження якісного навчально-виховного процесу.

На святковому заході виступили: перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук, директор школи Люба Никифоряк. А священик Верховинської церкви УПЦ КП Успіння Пресвятої Богородиці отець Юрій Стефлюк окропив новий автобус святою водою для мирного і надійного перевезення діток до школи та щоб автобус надійно служив багато років.

Після відбулася урочиста частина районного свята – Дня працівників освіти. Звучить Державний Гімн України. Відбувається покладання квітів до Стелли Небесної сотні та пам’ятника Тарасу Шевченку. Хвилина мовчання присутні вшановують пам'ять за загиблими захисниками України на Донбасі.

З професійним святом педагогів району привітали: перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Роман Ванівський, начальник відділу освіти РДА Василь Гуцуляк, голова профспілки працівників освіти Іван Капелюх, які вручили кращим учителям загальноосвітніх шкіл району, ветеранам педагогічної праці грамоти керівництва області, спільні грамоти голови районної ради та голови райдержадміністрації, грамоти відділу освіти РДА та районної профспілки.

Після урочистої частини українську пісню дарувала педагогам району співачка, керівник творчої вокальної майстерні «Музика-Іф» Вікторія Ватащук.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 25.09.2017 року №82-р «Про скликання позачергової дванадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 вересня 2017 року відбудеться дванадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

«  Вересень 2017  »