Головна » 2015 » Жовтень » 6 » Тобі, учителю, я сонце прихилю
Тобі, учителю, я сонце прихилю

З нагоди професійного  свята  – Дня працівників освіти 5 жовтня 2015 року в актовій залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся урочистий захід, який розпочався з виконання Державного Гімну України та покладання квітів до Пам’ятника Українській Державності і Стелли Героїв Небесної Сотні. Усі присутні в залі вшанувати пам'ять загиблих за Свободу України хвилиною мовчання.

Ведучи свята з гордістю констатували, що і наші верховинські вчителі є також активними учасниками антитерористичної операції на сході держави. Вони мужньо і відважно захищали і захищають Україну від московського агресора. З великою пошаною, під бурхливі оплески всього залу названо  їхні імена. Це: Дмитроняк Віктор Юрійович – Черемошнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів; Атаманюк Любомир Дмитрович – Ільцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів; Маковійчук Андрій Васильович – Зеленська ЗОШ І-ІІІ ступенів; Плитчук Юрій Юрійович – Замагорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Гуцульщина пишається Вами, наші славні та відважні педагоги.

З вітальними словами до педагогів звернулися голова районної ради Іван Маківничук та голова райдержадміністрації Олег Лютий, які вручили педагогам району спільні грамотами голови районної ради та голови райдержадміністрації за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм у роботі, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

У святкуванні взяв  участь перший заступник голови обласної держадміністрації Сергій Басараб, який вручив цінні подарунки ветеранам педагогічної праці, та депутат обласної ради Мирослав Карабін, який відзначив верховинських спортсменів грамотами за високі досягнення у спорті.

Освітян привітали з професійним святом – Днем працівників освіти начальник відділу освіти РДА Василь Гуцуляк та голова профкому працівників освіти  Іван Капелюх, які нагородили педагогічних працівників грамотами відділу освіти райдержадміністрації, а ветеранів педагогічної праці – подяками відділу освіти РДА та президії профспілки працівників освіти і грошовими преміями .

Ряду вчителів Верховинської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів, які є зачинателями створення у районі національно-патріотичної скаутської організації «Пласт», вручено грамоти відділу освіти райдержадміністрації.

Святкова зала того дня була щедро засіяна колоритом щирих вітальних слів на адресу працівників освіти району. За багаторічну сумлінну працю їх належно пошановано. Але ніщо так солодко не проймає, розчулює душу вчителя, як пісня – наша милозвучна українська пісня. Верховинський музичний гурт «Струни Орфея», керівник – заслужений журналіст України Василь Нагірняк, струнами відомих українських композиторів та словами душі талановитих поетів подарував освітянам та гостям свята літературно-музичний проект «Тобі, учителю, я сонце прихилю».

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 25.09.2017 року №82-р «Про скликання позачергової дванадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 вересня 2017 року відбудеться дванадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

«  Жовтень 2015  »