Головна » 2017 » Грудень » 23 » У Верховині завершились тріумфом Дні українського кіно
У Верховині завершились тріумфом Дні українського кіно

Сьогодні, 23 грудня, у Верховині завершилися Дні українського кіно. Головний приз Міжнародного Кінофестивалю «Молодість» – статуетку «Скіфський олень» за результатами глядацького голосування отримав фільм Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги». Стрічка набрала 4,95 балів. Протягом чотирьох днів у рамках Днів українського кіно у Верховині було показано 7 найсучасніших українських стрічок. Свято тривало з 19 по 22 грудня.

Кінопокази відвідали близько 3000 глядачів. Кожен сеанс збирав аншлаг! Крім того, на численні прохання жителів району влаштовано додатково три кінопокази фільму «Кіборги», один з яких – для старшокласників загальноосвітніх шкіл району.

Під час церемонії закриття Днів українського кіно у Верховині генеральний директор «Молодості» Андрій Халпахчі подякував всім, хто долучився до організації цього фестивалю: Державному агентству України з питань кіно, Голові комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Миколі Княжицькому, керівництву Івано-Франківської облдержадміністрації, голові Верховинської районної ради Івану Шкіндюку та Верховинській райдержадміністрації.

«Хочу подякувати всім, хто долучився до організації цієї події. В команді можна зробити все. Цей фестиваль залишає світлий образ любові. Після перегляду кожного фільму ми виходили з зали, але думками та емоціями ще були з героєм. Приємно, що Україна настільки багата талановитими митцями. Це наше українське кіно, близьке, рідне, про нас. Коли ми будемо дивитися своє - цінуватимемо, любитимемо своє. Держава зараз підтримує кіно. І це дуже важливо закладати гроші на культуру та кіно, розвивати та пропагувати», –  відзначив Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк.

Заступник начальника управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації Мирослава Корнелюк зізналась: щаслива, що потрапила на закриття фестивалю. «Моє серце весь час було тут і я щиро заздрила, що в самому серці Гуцульщини проходять Дні українського кіно. Я впевнена, що наші актори та режисери ще нас подивують українським кіно. Українським продуктом, який милий нашому серцю, близький нам по духу», –  додала Мирослава Корнелюк.

Майже усі стрічки особисто представляли режисери та актори фільмів.

Гостями Днів українського кіно у Верховині стали:

- генеральний директор «Молодості» Андрій Халпахчі;

- Голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко;

- актриса фільму «Припутні» Олена Узлюк;

- режисер фільму «DZIDZIO Контрабас» Олег Борщевський;

- актори фільму «Сторожова застава» Олег Волощенко та Роман Луцький;

- продюсер фільму «Межа» Андрій Єрмак;

- актор фільмів «Кіборги» та «Межа» Олександр Піскунов;

- режисер фільму «Червоний» Заза Буадзе;

- художник-постановник стрічки «Червоний» Ольга Світлична;

- продюсер фільму «Червоний» Володимир Філіппов.

Найактивніший глядач Днів українського кіно у Верховині зможе безкоштовно відвідати наш 47-й фестиваль, який відбудеться 27 травня – 3 червня 2018 року.

27 грудня о 12.00 в Києві у конференц-залі інформагенції «Укрінформ» відбудеться прес-конференція за підсумками Днів українського кіно у Верховині, де і планується вручення нагороди «Скіфський олень» фільму «Кіборги», який отримав найбільшу кількість голосів від глядачів.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження районної ради від 10.01.2018 року №6-р «Про скликання сімнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  22 січня 2018 року відбудеться сімнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

«  Грудень 2017  »