Головна » 2017 » Вересень » 14 » В Івано-Франківську проведено засідання Оргкомітету з презентації Верховинщини в обласному центрі

Сьогодні у приміщенні Івано-Франківської міської ради проведено спільне засідання Оргкомітету представників Верховинської районної ради, Верховинської райдержадміністрації та Івано-Франківської міської ради з питання проведення Дня Верховинщини в місті Івано-Франківську 24 вересня 2017 року, яке провів перший заступник міського голови Микола Вітенко.

З верховинської сторони участь у засіданні взяли заступник керуючого справами виконавчого апарату Верховинської районної ради Василь Нагірняк, заступник голови Верховинської райдержадміністрації Світлана Уршеджук, а також представники структурних підрозділів міської ради, які залучені до організації проведення презентаційного заходу.

Обговорено та проаналізовано хід проведення організаційних заходів з презентації Верховинського району в обласному центрі.

Василь Нагірняк ознайомив присутніх на засіданні Оргкомітету з Програмою урочистих та культурно-мистецьких автентичних заходів, яку верховинці демонструватимуть на сцені площі Ринок для жителів Івано-Франківська та гостей Прикарпатського краю.

Світлана Уршеджук поінформувала присутніх про проведену роботу райдержадміністрацією та районною радою з підготовки презентаційного заходу в обласному центрі, про хід реалізації спільного розпорядження РДА та районної ради «Про проведення «Дня Верховинщини в м. Івано-Франківськ» від 11 вересня 2017 року №258/77-р.

Про проведення вперше в області такого презентаційного заходу домовилися раніше під час ділової зустрічі голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк та міський голова  Івано-Франківська Руслан Марцінків. Це своєрідна презентація культурно-мистецької автентики та широкої програми економічно-інвестиційних, туристично-відпочинкових можливостей Верховинського району для жителів Івано-Франківська, всього Прикарпаття та гостей нашого чарівного, мальовничого краю.

Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк, голова Верховинської райдержадміністрації  Олег Лютий та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків о 12.00 год. підпишуть у залі засідань міської ратуші Угоду про співпрацю між Верховинщиною та містом Івано-Франківськом у галузі соціально-економічного, зокрема інвестиційного, туристичного та культурно-духовного розвитку регіонів.

З 13-ої до 18-ої години творчі мистецькі колективи Верховинського району демонструватимуть на сцені Вічевого майдану культурно-мистецьку шоу-програму «Струни Карпатської душі» – неперевершене автентичне мистецтво Верховинщини – пісню, гуцульську співанку, запальний народний танець, гуцульське весілля, театральне мистецтво, здійснюватимуть показ автентичної гуцульської убирі та ще чимало видовищних культурно-мистецьких заходів.

На площі Ринок у виставочних палатках-павільйонах діятиме святкова виставка-продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва, вишивки, ткацтва, кушнірства, бісероплетіння, писанкарства та інших видів народного гуцульського мистецтва. Верховинці пропонуватимуть тури вихідного дня і запрошуватимуть усіх бажаючих на відпочинок до столиці Гуцульщини –  Верховини та розписаних Господньою рукою неймовірно красивих та екзотичних гуцульських сіл, де в кожному з них на вас чекають привітні та гостинні ґазди-гуцули у сучасних туристично-відпочинкових садибах і нададуть весь спектр туристичних послуг.

Діятимуть гуцульська кухня та видовищні  майстер-класи зі вдягання гуцульської княгині, уміння танцювати «Гуцулку» й інші.

Отож на вас чекає феєрія мистецької автентики Верховинщини і неймовірної краси відпочинкові гуцульські дійства.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 17.11.2017 року №125-р 28 листопада 2017 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 17.11.2017 року №124-р «Про скликання п’ятнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  30 листопада 2017 року відбудеться п’ятнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

«  Вересень 2017  »