Головна » 2017 » Липень » 25 » В районі створено нового типу загальноосвітні навчальні заклади
В районі створено нового типу загальноосвітні навчальні заклади

20 липня 2017 року на 11 сесії районної ради сьомого демократичного скликання прийнято рішення «Про реорганізацію Кривопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верховинської районної ради Івано-Франківської області» і «Про реорганізацію Зеленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верховинської районної ради Івано-Франківської області». Відповідно до зазначених рішень припинено юридичну особу – Кривопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Верховинської районної ради Івано-Франківської області шляхом реорганізації (перетворення) в Кривопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Верховинської ради Івано-Франківської області і припинено юридичну особу — Зеленську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Верховинської районної ради Івано-Франківської області шляхом реорганізації (перетворення) в Зеленський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Верховинської районної ради Івано-Франківської області. Визнано Кривопільський навчально - виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Верховинської районної ради Івано-Франківської області правонаступником прав та обов’язків Кривопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верховинської районної ради Івано-Франківської області і Зеленський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Верховинської районної ради Івано-Франківської області правонаступником прав та обов’язків Зеленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верховинської районної ради Івано-Франківської області. Нинішня практика запровадження нового типу загальноосвітнього навчального закладу під назвою навчально-виховний комплекс є інноваційною і спрямована на зміну змістових і функціональних структур. ЗНЗ та ДНЗ. Основними завданнями навчально-виховного комплексу є: - створення умов для різнобічного розвитку дитини дошкільного віку, учня, формування гармонійної особистості, збереження та зміцнення її фізичного і психічного здоров'я; - створення умов для здобуття дітьми дошкільного віку, учнями безперервної дошкільної та загальної середньої освіти в обсязі державних стандартів дошкільної та загальної середньої освіти, розвитку їх творчих здібностей і нахилів. - формування основних норм загальнолюдської моралі; Реорганізація має свої переваги, які працюють на розвиток школи, освіти загалом і цього вимагає сучасність. У НВК підготовка до школи розпочинається задовго до шкільного життя через оволодіння базовими знаннями, у дитини формується позитивне ставлення до навчання, скорочується термін адаптації і, що дуже важливо, забезпечується логічність і послідовність у завданнях дошкільного та шкільного освітнього процесів.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 17.11.2017 року №125-р 28 листопада 2017 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 17.11.2017 року №124-р «Про скликання п’ятнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  30 листопада 2017 року відбудеться п’ятнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

«  Липень 2017  »