Головна » 2018 » Серпень » 23 » Запрошуємо громадськість району взяти участь у духовно-мистецькому проекті «Вірую»

25 серпня о 17 годині з нагоди святкування Дня Незалежності України в с.Крилос, Галицького району на території національного заповідника «Давній Галич» на Крилоській горі, просто неба відбудеться духовно-мистецький проект «Вірую», який об’єднав найкращих українських музикантів світового рівня.

Всі бажаючі взяти участь у заході, будуть мати змогу вирушити до с.Крилос 25 серпня,  о 13-00 год. автобусом від адмінбудівлі районної державної адміністрації по маршруту Верховина – Крилос (Галицький район) -  Верховина.

Довідково

Вперше опера-реквієм «IYOV» формації Nova Opera прозвучить просто неба в Крилосі, своїм неймовірним голосом шанувальників якісної української музики потішать Ніна Матвієнко, Наталка Половинка та Юлія Тарасович з музичним проектом «Радуйся», поціновувачам класики – звук від академічного симфонічного оркестру Івано-Франківської філармонії імені Іри Маланюк. Класичні твори та українські мотиви зазвучать по-новому, адже Ірина Рябчун виконає їх на унікальному інструменті – карильйоні.

Місце проведення проекту обрано не випадково – впродовж XII–XIV століть Крилос був центром Галицько-Волинського князівства. Нині тисячі прочан із вірою в серці приходять у пошуках духовного відновлення в храм на горі. Церква впродовж століть об'єднувала українців, завжди була, є і буде символом незламної віри та натхнення на нові добрі звершення.

На подвір’ї церкви Успіння Пресвятої Богородиці прозвучить нова опера-реквієм «IYOV», що створена за книгою Йова зі Старого Заповіту та з використанням латинських сакральних текстів. Її написано в синтетичному жанрі, що вперше в історії світової музики поєднав у собі оперу, реквієм та ораторію. Книга Йова – не лише розповідь про життя біблійного героя. Це історія людського відчаю, жертовності та пошуку себе. Пронизлива історія про страждання, що перетворюється на оду життю. Цей твір особливо актуальний в сучасних українських реаліях, адже безмежна віра Йова не лише дарує надію, а й повертає все втрачене під час випробувань.

«IYOV» – опера-реквієм для препарованого рояля, ударних, віолончелі та солістів. Режисер: Влад Троїцький. Композитори: Роман Григорів, Ілля Разумейко. «IYOV» вперше було представлено на головній сцені фестивалю сучасного мистецтва ГогольFest у вересні 2015 року. Упродовж 2015 року оперу «IYOV» презентували в Китаї, Австрії та США. У 2016 році оновлену версію опери неодноразово виконували в Данії, Україні та Польщі. У 2017 «IYOV» було виконано у Віденській філармонії, а також Македонській національній опері. У січні 2018 року «IYOV» з успіхом 5 разів виконали на фестивалі сучасної опери PROTOTYPE у Нью-Йорку. Член Американської асоціації театральних критиків Adrian Dimanlig відзначив, що найбільш несподіваною та креативною прем’єрою фестивалю стала опера «IYOV». Повернення найуспішнішої постановки формації Nova Opera на українську сцену відбулося 6 квітня 2018 року на страсну п’ятницю у Національній опері України.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження районної ради від 06.08.2018 року №76-р «Про скликання двадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  22 серпня 2018 року відбудеться двадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Районний бюджет на 2018 рік

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування