Головна » 2012 » Квітень » 26 » Засідання районної комісії з присудження журналістської премії імені Василя Якуб’яка 2012 року

Визначено лауреатів журналістської премії імені Василя Якуб’яка 2012 року

Відбулося засідання районної комісії з присудження щорічної журналістської премії імені Василя Якубяк’а. До районної комісії надійшли два подання: від депутата районної ради Руслана Якуб’яка, який висунув на здобуття журналістської премії імені публікації юного кореспондента, активного дописувача газети «Верховинські вісті» та багатьох інтернет-видань, учениці 11 класу Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Терези-Софії Володимирівни Кавінської та редакції газети «Верховинські вісті», яка  на зборах трудового колективу та первинної організації Національної Спілки журналістів України висунула публікації кореспондента, члена Національної Спілки журналістів України Ярославу Іванівну Максим’юк, надруковані у 2011 та 2012 роках, на здобуття районної журналістської премії імені Василя Якуб’яка.

Коміся провела остаточне обговорення публікацій номінантів для присудження районної щорічної премії. Вислухано думки усіх присутніх на засіданні членів комісії. Вони відзначили високопрофесійність та художню цінність творів Я.І. Максимюк, надрукованих під рубриками «Вільний мікрофон» та «Гуцульська леді». Це високохудожні, публіцистичні, глибоко психологічні нариси з цікавими людьми краю, публіцистичні роздуми про національні та духовні цінності українського народу. Перед читачем постають яскраві жіночі гуцульські постаті, сильні вольові натури – сільські керівники, вчителі, громадські діячі, високоментальна інтелігенція, які невтомно працюють, вносять вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Верховинщини, служать рідному краю. Ці твори отримали схвальну оцінку читачів, а їх автор своєю творчою працею заслуговує на здобуття районної журналістської премії імені Василя Якуб’яка.

Виступаючі відзначили вагомий творчий доробок, як на юний вік,  учениці 11 класу Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Терези-Софії Володимирівни Кавінської. Представлені публікації оприлюднено на сторінках газети «Верховинські вісті» та на сайтах багатьох інтернет-видань. Члени комісії звернули особливу увагу на творчий почерк юного кореспондента, неординарне мислення школярки та філософський виклад думок. Тереза-Софія Кавінська пише про шкільне життя, співставляючи його ритм з аналітичними роздумами про проблеми дорослих, про події політичного, соціального та духовного штибу. Про шкільну буденність і віртуальну реальність. Про книги, про Бога, про духовний світ і про все, що оточує дітей і дорослих у просторовому вимірі. Все це дає підстави, підкреслили члени комісії, удостоїти юного кореспондента Терезу-Софію Кавінську районної журналістської премії імені Василя Якуб’яка.

У результаті проведеного голосування прийнято рішення присудити районну журналістську премію імені Василя Якуб’яка кореспонденту редакції газети «Верховинські вісті», члену Національної Спілки журналістів України Ярославі Іванівні Максим’юк та юному кореспонденту, активному дописувачу газети «Верховинські вісті» й багатьох інтернет-видань, учениці 11 класу Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Терезі-Софії Володимирівні Кавінській за високохудожні публіцистичні, інформаційно-аналітичні  твори, які отримали схвальну оцінку читачів.

Щиро вітаємо лауреатів журналістської премії 2012 року і бажаємо їм подальших творчих успіхів та заврожаєної новими публіцистичними досягненнями журналістської ниви.

Переглядів: 634 | Додав: Василь

«  Квітень 2012  »