Головна » 2016 » Листопад » 23 » 22 листопада 2016 року відбувся День депутата
22 листопада 2016 року відбувся День депутата

22 листопада 2016 року відбувся День депутата в  районній раді  на якому голова   районної  ради  Іван Шкіндюк  ознайомив  присутніх  про  проведення ІІ Карпатського Форуму народовладдя у селищі Воловець Закарпатської області і у  своєму виступі  підкреслив, що потрібно спільно працювати, не переставати звертатися до Верховної Ради України, зустрічатися з профільними міністрами Кабінету Міністрів України, потрібно виробляти пріоритетні напрямки та стратегії збереження та розвитку гірських районів України як окремих адміністративно- територіальних одиниць, ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ гірських районів поточного 2016 року та покращення фінансування галузей освіти, культури і медицини у 2017 році, враховуючи ландшафтно-кліматичні, географічні, демографічні, соціальні та інші специфічні особливості гірського регіону Українських Карпат.

Також Іван Шкіндюк довів до відома присутніх, що 11-12 грудня відбудеться  зустріч представників Карпатського Форуму народовладдя у Сколівському районі Львівської області з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, на якій будуть вироблятися стратегії та пропозиції щодо  застосування коефіцієнту 1.7, що дало  б змогу забезпечити фінансовим ресурсом потребу на виплату заробітної плати працівникам галузей охорони здоров»я, освіти,  культури, соціального захисту населення, установ фізкультури і спорту,  органів місцевого самоврядування гірських та високогірних районів України.

З інформацією про проведену  роботу філією «Верховинська ДЕД» з експлуатаційного утримання доріг у Верховинському районі в 2016 році виступив Михайло Вишиванюк, який проінформував присутніх, що філією «Верховинська ДЕД» зосереджені основні зусилля на експлуатаційне утримання доріг, розчистку обочин та куветів. За 2016 рік проведено ямковий ремонт доріг Гринява-Голошино, Устеріки-Пробійнівка, Дземброня-Шибене, декілька разів було розчищено зсув на дорозі в селі Красник, замінено старі бардюри на нові в селищі Верховина, відновлено асфальтове покриття автодоріг В.Ясенів-Буковець, Ільці-Верховина. На сьогоднішній день  виникла велика проблема – немає достатньо техніки, (а та що є – на ремонті) щоб своєчасно проводити ямковий ремонт та грейдерування доріг. На даний момент філією проводиться усунення першочергових проблем на  дорогах у районі, буде ще завезений щебінь, продовжуться роботи по розчищенню, підсипленню доріг В.Ясенів-Голови, Замагора-Верховина, Ільці-Буркут, Стебні-Довгопілля.

На Дню депутата виступила громада села Устеріки щодо недопущення передачі комунального майна Устеріківської ЗОШ І-ІІ ступенів та допомогти в правовому полі вийти із Білоберізької ОТГ.  Іван Шкіндюк запевнив громаду села Устеріки, що районна рада та депутатський корпус підтримує рішення громади села Устеріки і на сесії районної ради 24 листопада 2016 року буде прийнято відповідне рішення.

Розглядали питання про надання дозволу на самостійне ведення бухгалтерського обліку комунальними загальноосвітніми навчальними закладами Верховинського району. Виступили представники Путильського району, які розповіли про те, що бухгалтери відділу освіти РДА нараховують заробітну плату і є створена  при відділі освіти РДА комісія, яка має резервний фонд та розприділяє кошти тим школам, яким невистачає фінансового ресурсу на ведення фінансово-господарської діяльності, а  бухгалтер при школі (0.5 ставки) веде розрахунок по господарській діяльності.  Пріоритетом для директорів шкіл є те, що  при купівлі господарських матеріалів не проводиться тендер і простіше проводиться розподіл та перепланування коштів. При необхідності додаткових  коштів директори шкіл звертаються за допомогою до районної ради та райдержадміністрації. Інформацію представників Путильського району взяли до відома і буде вивчатись їхній досвід роботи по   самостійному  веденню  бухгалтерського обліку комунальними навчальними закладами.

Іван Шкіндюк ознайомив присутніх з переліком питань, що вносяться на розгляд У сесії  районної ради ІІ пленарного засідання УІІ демократичного скликання, яка відбудеться 24 листопада 2016 року.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.07.2017 року №55-р «Про скликання одинадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  20 липня 2017 року відбудеться одинадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання(початок роботи о 10.00 годині).

«  Листопад 2016  »