ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Сьогодні, 12.02.16 року, в залі засідань Верховинської районної ради відбулася зустріч з генеральним консулом Румунії в м. Чернівці Елеонорою  Молдован  голови районної ради Івана Шкіндюка, депутатів районної ради, голови райдержадміністрації Олега Лютого, селищного та сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій, представників громадських об’єднань, засобів масової інформації.

Голова районної ради  Іван Шкіндюк, на чиє запрошення й відвідала генеральний консул Румунії Верховинщину, відкрив офіційну зустріч та привітав шановних гостей на Гуцульській землі. Іван Юрійович щиро подякував усім, хто доклав зусиль, аби ця зустріч відбулася, зокрема керівництву Івано-Франківської обласної ради, керівництву Івано-Франківської обласної державної адміністрації, першому заступнику голови облдержадміністрації Сергію Басарабу, заступнику голови Івано-Франківської обласної ради Ользі Галабалі, начальнику управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму облдержадміністрації Віталію Семківу та іншим.

Щиро дякуючи п. Елеонорі Молдован за надану згоду на офіційну зустріч, голова районної ради Іван Шкіндюк наголосив, що саме сьогодні є вагомою всестороння підтримка на міждержавному рівні у напрямку транскордонного співробітництва. Далі повинна бути співпраця, активна цілеспрямована співпраця сторін, бажання працювати , бажання втілювати, реалізовувати ідеї на практиці. Керівник району закликав депутатів, голів селищної та сільських рад, керівників установ та організацій, а також усіх бажаючих готувати проекти в галузі сільського господарства, у галузі культури, освіти, туризму. Проекти культурно-духовного напрямку повинні бити ціле направлені на збереження автентики Гуцульщини, зокрема звичаїв, традицій, фольклору, збереження тих національно-духовних цінностей, які передаються з покоління в покоління, оскільки між українським та румунськими народами є багато спільного. Отож, не гаючи часу, доконче потрібно з’єднати наші громади у праці, у реалізації добрих справ, потрібно відновити роботу зі збереження і примноження обопільних культурно-мистецьких цінностей, акцентувати увагу на тому, що нас об’єднує. При цьому українцям Румунії потрібно черпати з українських теренів те, що у  них втрачено. А нам –  брати у своїх братів та сестер по той бік Тиси усе те, що збереглося у них.

Очільник району акцентував увагу присутніх на дійсно історичній події, яка відбувається у Верховині – вперше генеральний консул Румунії прибув з офіційним з візитом у Верховинський район. А це свідчить про те, що започаткована співпраця Верховини з Європейським Союзом на високому рівні.

Заступник голови Івано-Франківської обласної ради Ольга Галабала привітала учасників зустрічі зі знаковими кроками у питанні транскордонного співробітництва між Румунією та Івано-Франківською областю в цілому і Верховинським районом зокрема. Даний візит є дуже важливим, він прогнозує готовність подальшого українсько-румунського співробітництва, поглиблює співпрацю. Назвавши цю зустріч знаковою,  Ольга Юріївна наголосила, що потрібно переходити до конкретних дій, так як уже виконана колосальна робота на міждержавному рівні. Зараз головне – активно включитися у реалізацію інвестиційних проектів, проектів транскордонного співробітництва, щоб уже через рік ми бачили реальні результати. Заступник голови обласної ради висловила надію, що після цієї зустрічі буде вироблено чіткий план розвитку, за яким події будуть розгортатися максимально швидко, оскільки це – найголовніше завдання.

Генеральний консул Румунії п. Елеонора Молдован подякувала голові районної ради Івану Шкіндюку, представникам Івано-Франківської обласної ради та обласної державної адміністрації за те, що влада крокує назустріч у питаннях румунсько-українського співробітництва. Представивши румунську делегацію, наголосила, що румунська сторона зацікавлена у транскордонному співробітництві, оскільки протягом історичного розвитку країн-сусідів відносини було згорнуто. Пані Елеонора зауважила, що в останні два роки налагоджено тісні, добросусідські взаємини між двома країнами. Виключно за участі нової української влади, яка сформувалася після Революції Гідності, вдалося підписати угоду про малий прикордонний рух, яка дає можливість перетинати румунсько-український кордон у спрощеному форматі в межах 30-ти кілометрової зони. На жаль, дуже мало громадян звернулося за цей час до консульства, щоб отримати прикордонний дозвіл. Пані Елеонора розповіла процедуру отримання дозволу малого прикордонного руху.

Для отримання карти 30-ти кілометрової зони малого прикордонного руху потрібно: відправити СМС-повідомлення на номер +380932709260, текст повідомлення має складатися  зі вказаного прізвища, ім’я (латиницею з закордонного паспорта), дати народження та ініціалів консульства «PMT» (дозвіл консульства малого прикордонного руху). Потрібно відправити таке СМС-повідомлення, і протягом одного чи двох днів після його відправлення ви отримаєте запрошення, у якому буде чітко вказано дату та час подачі заяви на дозвіл отримання малого прикордонного руху в консульство Румунії у м. Чернівці. На подання заяви у консульство потрібно представити копії двох паспортів: закордонного (закордонний паспорт повинен бути дійсний щонайменше 2 роки і три місяці) та українського, в якому повинна бути вказана прописка, де зазначено, що громадянин проживає у прикордонному регіоні не менше трьох років. Окрім цього потрібно мати (основна умова) контактну особу з румунської сторони, чітко зазначити ім’я, прізвище, адресу та телефон цієї особи Після подачі вищевказаних документів у консульство Румунії в м. Чернівці ви протягом двох місяців отримаєте картку малого прикордонного руху.

Наступний етап зустрічі – експерт Сіґетської міської ради Марамуреського повіту, представник громадських організацій Міхаела  Врабете  розпочала презентацію транскордонних проектів. Розпочала зі слів подиву і вдячності за те, що представники Верховинського району прийшли на зустріч з румунською делегацією у вишитих, національних сорочках – це справило надзвичайне враження. При цьому наголосила, що наступного разу обов’язково приїде у національній сорочці Марамуреського повіту. Міхаела  Врабете  зауважила, що всі справи, які робляться, –  робляться за допомогою людей, і та кількість представників району,  яка була у залі,  викликала задоволення та повагу. Пані Міхаела повідомила, що у співробітництві будуть брати участь два повіти з Румунії та дві області з України. Для того, щоб вибрати найуспішніші проекти, потрібно натхненно працювати. Поштовхом для співпраці, – сказала пані Міхаела, –  є спільні бачення розвитку територіальних громад й одинакові цілі. А головне – розвиток дружніх відносин і поступ уперед.

Фінансування проектів розподілятиметься наступним чином: 10 відсотків загальної вартості проекту  –  від партнерів та 90 відсотків –  від Європейського Союзу. Основною метою реалізації проектів є  покращення життя людей, які живуть по оба боки кордону, розвиток їхніх територій та громад.

Підсумовуючи проведену зустріч, голова районної ради Іван Шкіндюк зі впевненістю сказав, що розпочинається новий етап в розвитку транскордонного співробітництва між Верховинським районом та дружньою Румунією, яку представила на зустрічі генеральний консул Елеонора Молдован, і Європейським Союзом. Верховинщина активно включається у процес транскордонної співпраці, а підготовлені та реалізовані проекти за сприяння Румунії та фінансового забезпечення Європейського Союзу допоможуть районові, селищній і сільським громадам зробити рішучий стрибок уперед в плані соціально-економічного, культурно-духовного розвитку територій та значного поліпшення життя горн.

Ми віримо у щасливе завтра Верховинської Гуцульщини. Ми впевнені, що Верховинський район невдовзі стане процвітаючим, самодостатнім в економічному плані краєм, міжнародним культурно-духовним центром Гуцульщини. Для цього – потрібна наполеглива, цілеспрямована праці. Тож – до праці!

 

Переглядів: 714 | Додав: vrr | Дата: 12.02.2016

   Зустріч з генеральним консулом Румунії в м. Чернівці

         Елеонорою  Молдован  за участю

керівництва обласної ради, обласної державної адміністрації, голови районної ради, голови райдержадміністрації, депутатів районної ради, селищного та сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій, представників громадських об»єднань, засобів масової інформації

 

12 лютого 2016 року                                              поч. о 12. 00 год.

смт. Верховина

                      

                                  ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

 

1. Реєстрація учасників зустрічі : 11.00 год. – 12.00 год.

                                                             Зал засідань районної ради.

 

2. Про співпрацю між Верховинським районом – етнографічним центром Гуцульщини та Республікою Румунія.

Відкриття зустрічі:   Іван Шкіндюк   –     голова районної ради.            

Виступаючі :

Сергій Басараб– заступник голови ОДА, депутат обласної ради.

Ольга Галабала – заступник голови обласної ради.

Елеонора Молдован – генеральний консул Румунії в м. Чернівці.

Олег Лютий   –  голова райдержадміністрації, депутат  районної ради.

Петро Пониполяк -голова районного осередку громадської  організації ветеранів України.

2. Презентація науково-практичної розробки проекту на тему: «Міжнародний культурно-інформаційний центр «Добросусідство України і Румунії», поглиблення культурних зв’язків між карпатськими  українцями України та етнічними карпатськими українцями Румунії.

Іван Зеленчук  - кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Відділення «Гуцульщина»  НДІ українознавства МОН України.

Ярослав Зеленчук  -  кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Відділення «Гуцульщина» НДІ українознавства МОН України.

3. Підбиття підсумків зустрічі.

 

 

Голова районної ради                                              Іван Шкіндюк

 

Переглядів: 470 | Додав: vrr | Дата: 11.02.2016

Сьогодні, 09.02.16 року, у залі засідань районної ради відбулося засідання Оргкомітету з питань організації проведення презентації книги «Гуцульські співанки» Романа Кумлика, у якому взяли участь співголови Оргкомітету Іван Шкіндюк – голова районної ради, Олег Лютий – голова районної державної адміністрації, Василь Мицканюк – селищний голова, співголова Оргкомітету.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Василь Нагірняк ознайомив присутніх з планом заходів, порядком проведення презентації книги «Гуцульські співанки» Романа Кумлика та сценарієм заходу. Поінформував також, що у презентації візьмуть участь: капели гуцульських музикантів, член Національної Спілки письменників України, генеральний директор обласного телебачення «Галичина» Ольга Бабій; заслужений журналіст України Володимир Безгачнюк; народний артист України Михайло Кривень, заслужений журналіст України, автор і виконавець власних пісень Богдан Кучер, а також лауреати всеукраїнських музичних конкурсів і фестивалів Роман Тафійчук та Петро Марусяк.

У ході зустрічі обговорено, та взято до уваги питання та пропозиції в організації презентації.

Переглядів: 764 | Додав: vrr | Дата: 09.02.2016

Сьогодні, 4 лютого, у кабінеті голови Верховинської районної ради відбулася зустріч голови районної ради Івана Шкіндюка зі  спостерігачами ОБСЄ п. Мірославом Демко зі Словакії та п. Андреасом Сампсоном з Данії. У зустрічі також взяли участь заступник голови районної ради Іван Маківничук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Василь Нагірняк, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Всеволод Ватаманюк та сільський голова с. Красноїлля Михайло Дзюбак. Основна тема зустрічі – децентралізація влади.

Спостерігач ОБСЄ п. Мірослав Демко поінформував присутніх про три головних аспекти моніторингової місії ОБСЄ.  Перш за все –  моніторинг безпеки заходу і сходу, другий аспект – забезпечення прав людини, національних меншин, ну і третій – моніторинг процесів децентралізації органів влади в Україні. Представник ОБСЄ п. Мірослав поділився досвідом проведеної децентралізації у Словакії, яка пройшла ще 12 років тому. При цьому наголосив на труднощах, з якими зіткнулися словаки, і як нелегко проходили реформаторські процеси, допоки не окреслилася прийнятна для людей модель управління на місцях.

Представник місії ОБСЄ п. Андре звернувся до керівництва ради для отримання інформації  з приводу децентралізація влади у районі, яким чином він має бути реформований , як до цього ставляться територіальні громади.

Голова районної ради Іван Шкіндюк, привітавши представників місії на Гуцульській землі, коротко охарактеризував соціальний, економічний та культурно-духовний розвиток найвисокогірнішого в Україні Верховинського району. Район має свою самобутню історію, свій етнодуховний аспект, етномову, етномистецтво, етномедицину, етноландшафти, етнотуризм. Матеріальна і духовна культура гуцулів, зокрема традиції, звичаї, побут гуцулів, які збереглися від предків у наших горах, можуть бути знищені у зв’язку з децентралізацією влади, оскільки децентралізація робить акцент на економічній вигоді для державного бюджету, при цьому забуває про духовний стан суспільства.  Іван Юрійович сказав також про те, що люди у горах добре пам’ятають гіркий досвід бездумного об’єднання територій за часів СРСР, коли розвивалися лише ті села, які були ближче до центральних садиб колгоспів, а  навколишні – занепадали, тому що про них ніхто не дбав, не турбувався. Їх було кинуто напризволяще.

Очільник району констатував, що Верховинський район має селищну та 21 сільські ради, є навіть такі сільради, до яких немає під’їзду. Коли об’єднувати громади, та ще й з такими дорогами, а точніше – бездоріжжям, тоді жителям сіл потрібно буде долати незначну  відстань годинами довше, дітям же добиратися до школи по цілій днині. Про які медичні послуги чи приїзд «швидкої» до хворого по бездоріжжю за 20 хвилини можна говорити. Іван Юрійович звернув увагу на те, що потрібно спочатку зберегти район, налагодити інфраструктуру, залучати інвесторів для його розвитку, а вже потім говорити про децентралізацію. Якщо до людей не будуть прислухатися чиновники зверху – буде народний протест. У Польщу під час децентралізації збережено два гірські райони – Бещадський і Ліський. Люди відстояли їх, будемо і ми відстоювати збереження нашого гірського району, відстоювати спільно з іншими гірськими регіонами України.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Всеволод Ватаманюк підкреслив, що децентралізація нанесе сильний удар жителям району, оскільки є такі села, що фінансуються лише на 35 відсотків, і коли не буде фінансування – то потрібно буде закривати соціальні заклади, що понесе за собою скорочення робочих місць – селяни змушені будуть покидати рідні гори, виїжджати за межі гірського краю, щоб вижити.

Заступник голови районної ради Іван Маківничук звернув увагу представників ОБСЄ на те, що жителі району в основному живуть за рахунок прибутків від сільського господарства, тому якщо район поділять, заберуть полонини, на яких вони випасають велику рогату худобу влітку, люди будуть позбавлені засобів до життєдіяльності. Район буде з кожним роком занепадати. Цього допустити не можна.

На завершення представники ОБСЄ подякували голові районної ради та присутнім співрозмовникам за надану можливість зустрітися і поспілкуватися, а голова ради Іван Шкіндюк закликав гостей до співпраці.

 

Переглядів: 539 | Додав: vrr | Дата: 04.02.2016

 

Запрошуємо у Верховину на презентацію книги

 «Гуцульські співанки» Романа Кумлика, яка відбудеться

15 лютого в актовій залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ст. о 14.00 год.

 

Він і досі горить, як ватра, – у вічному пломені музики. Смичком торкався він небес. Гуцульський віртуоз. Людина музики і світла. Він житиме в душі і серці Гуцульщини та України.

Є люди, які ще за життя стають легендою. Такою людиною-легендою у мистецькому світі був Роман Кумлик – музикант-віртуоз, скрипаль від Бога, Гуцульський Паганіні, який передчасно відійшов у вічний світ Господньої музики 22 січня 2014 року.

Гуцульщина, вічнозелені верховини, родина Романа Петровича, верховинська влада та відділ культури і мистецтв щиро запрошують усіх шанувальників віртуозної музики великого Маестро на презентацію книги «Гуцульські співанки» Романа Кумлика. Презентація книги, до якої увійшли найвідоміші авторські співанки та співанки, зібрані й записані Романом Петровичем на Гуцульщині, відбудеться у столиці Гуцульщини – Верховині 15 лютого, на свято Стрітення Господнє, в актовій залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ст. о 14.00.год.

У презентації беруть участь відомі на Гуцульщині капели троїстих музикантів та виконавці гуцульських співанок, а також народний артист України Михайло Кривень, заслужені журналісти України Богдан Кучер (відомий композитор та виконавець пісень), Ольга Бабій, Володимир Безгачнюк. Будуть розгорнуті виставки виробів декоративно-ужиткового мистецтва, вишивки, книжкова виставка тощо.

Ми щиро запрошуємо шанувальників віртуозної музики Романа Петровича та поціновувачів автентичного гуцульського мелосу з усієї України та закордоння на презентацію книги «Гуцульські співанки» Романа Кумлика у Верховину,  15 лютого, на свято Стрітення Господнє, до актової зали Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Початок презентації о 14.00. год.

 

                            Оргкомітет презентаційного заходу

                                    Контактний телефон: (098) 588-89-90

 

Переглядів: 603 | Додав: vrr | Дата: 03.02.2016

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації.

На порядок денний засідання колегії було винесено 6 питань, зокрема: про звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за 2015 рік; про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2015 рік; про підсумки виконання Програми оновлення містобудівної документації на 2014-2018 роки за 2015 рік; про роботу Громадської ради при Верховинській районній державній адміністрації за 2015 рік; про стан виконавської дисципліни в роботі з документами в структурних підрозділах райдержадміністрації за 2015 рік в контексті вимог доручення Кабінету Міністрів України від 19.05.2010 року № 27554/2/1-10; про підсумки роботи із зверненнями громадян в районі за 2015 рік в контексті вимог Указу Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Іван Шкіндюк звернув увагу на активізацію співпраці з громадською радою, посилення соціального захисту воїнів АТО та забезпечення земельними ділянками.

З розглянутих питань, комісія прийняла відповідні рішення.

 

Переглядів: 464 | Додав: vrr | Дата: 02.02.2016

Ось так виглядатиме візит-центр у с. Ільці Верховинського району

(перейти по посиланню)
https://www.youtube.com/watch?v=KjlWJ1Mwet4&feature=youtu.be

Переглядів: 676 | Додав: vrr | Дата: 02.02.2016

« 1 2 ... 182 183 184 185 186 ... 278 279 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2019 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

Гранти / Проекти

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ОГОЛОШЕНИХ ГРАНТОВИХ КОНКУРСІВ

СТАНОМ НА 05.02.2019 Р.

Скачати

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція




Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >



***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода