ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Сьогодні, 4 грудня, проведено позачергову 22 сесію районної ради сьомого демократичного скликання.

Сесія розпочалася із вшанування молитвою усіх Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України.

Голова районної ради Іван Шкіндюк та голова районної державної адміністрації Олег Лютий вручили Подяку міністерства  освіти і науки України Кошелюк Галині Василівна – вчителю англійської мови Верховинської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів.

 

Керівники району вручили  Дипломи лауреатів літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації  Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка:

- в номінації «Матеріальна культура гуцулів» Галині Кутащук –науковому співробітнику історико-краєзнавчого музею Гуцульщини, народній майстрині з бісероплетіння та вишивки, пропагандисту культури і мистецтва Гуцульщини;

- в номінації «Духовна культура гуцулів» народному аматорському фольклорно-етнографічному колективу с. Буковець, керівник Калина Лесюк;

- в номінації «Духовна культура гуцулів» народному аматорському хореографічному колективу клубу села Віпче «Запальні Гуцули», керівник Василь Ілюк;

- в номінації «Літописання історії Гуцульщини» Івану Зеленчуку – кандидату фізико-математичних наук, методисту районного методичного центру відділу освіти Верховинської РДА;

- в номінації «Літописання історії Гуцульщини» Ярославу Зеленчуку –  кандидату історичних наук, начальнику наукового відділу НПП «Верховинський.

Голова районної ради Іван Шкіндюк виступив перед депутатами із звітом про роботу районної ради за період з грудня 2017 по грудень 2018 року, який рада взяла до уваги. Основну частину звіту буде видрукувано на сторінках газети «Верховинські вісті». На сайті районної ради у розділі «Нормативно-правові акти» подаємо увесь звіт.

Районна рада внесла зміни до районного бюджету на 2018 рік та підбила підсумки виконання районного бюджету за 9 місяців  2018 року. З підсумками програми соціально-економічного та культурного розвитку Верховинського району депутатський корпус ознайомила заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук. Внесено зміни до рішень районної ради від 19.11.2015 року «Про обрання постійних комісій районної ради» та від 26.02.2016 «Про обрання складу постійної комісії районної ради». Депутати підтримали звернення Яремчанської міської ради до Міністерства інфраструктури України, ПАТ Укрзалізниця» та регіональної філії «Львівська залізниця» щодо недоцільності закриття залізничної станції «Ворохта».

В ході розгляду питань депутати рекомендували селищному та сільським головам надати пропозиції щодо соціально-економічного розвитку території до програми сільських населених пунктів Верховинського району, а  також при формуванні проекту бюджету на 2019 рік передбачити кошти на встановлення меж населених пунктів.

Депутати піднімали питання підсипки доріг у районі в зв’язку з погодними умовами. З цього приводу начальник філії «Верховинська ДЕД» Михайло Ватаманюк поінформував, що на зимовий період потрібно 500 тонн підсиплювального матеріалу. На даний час його забезпечено не в повному обсязі. Для цього потрібно додаткове фінансування. Вирішено виділити філії «Верховинська ДЕД» з резервного фонду  районного бюджету кошти у сумі 33 тис. грн. на вищевказані цілі.

На цьому 22 сесія районної ради сьомого демократичного скликання завершила свою роботу.

Переглядів: 3 | Додав: vrr | Дата: 04.12.2018

Голова  Верховинської  районної  ради   Іван   Шкіндюк  взяв  участь  у відкритті виставки «Діалог про долю і душу Станіслава Вінценза (1888-1971)», яка відкрилася сьогодні в Івано-Франківському краєзнавчому музеї,  присвячена видатному письменнику, філософу польського походження, праведнику світу, автору книги «На високій полонині». Ця експозиція розкриває постать видатного польського письменника та філософа.

Захід відбувся за участю народного депутата України Миколи Княжицького, консула республіки Польща у Львові Томаша Коваля, заступника голови обласної ради Сергія Басараба, начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимира Федорака, ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігоря Цепенди, культурних, громадських діячів Івано-Франківщини та представників ЗМІ.

Під час відкриття виставки Микола Княжицький зауважив: «Я думаю, що усім буде цікаво подивитись на цю виставку, оскільки це історія життя однієї людини, історія того світу, в якому ця людина жила, зокрема, історія Гуцульщини. Саніслав Вінценз був насправді великим європейським інтелектуалом. Насправді серед його предків були французи, поляки, українці, один з його прадідів був вірменином. Поза все він любив Україну, гуцулів, вважав гуцульський світ справді невідкритою європейською Атлантидою. Саніслав Вінценз був великим європейським гуманістом».

Народний депутат України розповів: «Ми хочемо побудувати у Криворівні великий центр міжкультурного спілкування імені цієї визначної постаті, де би ми могли розповісти про різні культури, які були присутні впродовж багатьох століть тут, на нашій українській землі. Усі ці люди знаходили між собою спільну мову, вміли дружити, товаришувати та всіх їх об’єднувала любов до України».

Автор цієї виставки літературознавець, викладач Інституту польської філології Вроцлавського університету, доктор наук Ян Анджей Хороший. Ця експозиція розкриває українській аудиторії, висвітлює найважливіші етапи біографії Станіслава Вінценза та передає атмосферу українських Карпат, яким він присвятив свої твори.

Важливо зазначити, що в Польщі цю виставку презентували в 2014 році, її українську версію вперше – у Верховній Раді України 6 листопада цього року.

Виставка Станіслава Вінценза стане першою цеглинкою у створенні Центру міжкультурного діалогу імені Станіслава Вінценза – культурної інституції ХХІ століття, яка відкриє двері першим відвідувачам у Криворівні в 2020 році.

Переглядів: 15 | Додав: vrr | Дата: 03.12.2018

                     

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у науково-теоретичній конференції з нагоди 130-річчя від дня народження польського письменника Станіслава Вінценза. Конференцію проведено у Верховині.

         Село Слобода Рунгурська на Коломийщині, села Криворівня і Бистрець на Верховинщині – особливі місця в долі Станіслава Вінценза. У першому він народився в родині багатого польського нафтопромисловця. Виріс у Криворівні в сім'ї польських дідичів, в опіці няні-гуцулки з Тарночки Палагни Сліпенчук-Ребенчук, завдяки якій вивчив українську мову і полюбив гуцулів. Із Бистреця, де жив у зрілі роки, змушений був втікати за кордон після арешту НКВС. Тому в радянські часи ім’я його замовчувалося.

        Помер у Лозанні (Швейцарія). Похований у Кракові. Тепер разом з дружиною і сином Анджеєм.

Станіслав Вінценз був збирачем і дослідником гуцульського фольклору. Його найвідоміша  праця – роман-епопея «На високій полонині».

 

 

Переглядів: 11 | Додав: vrr | Дата: 01.12.2018

Щиро вітаємо вас із професійним святом! Виконуючи конституційний обов'язок, ви стоїте на сторожі закону, захищаєте демократичний устрій нашої держави, спрямовуєте свої зусилля на втілення в життя норм права в інтересах держави та її громадян. Саме верховенство Закону і Права є головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями. Вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини. Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.

Ми переконані, що ви й надалі будете гідно виконувати покладені на вас обов’язки, захищаючи конституційні надбання українського народу. Хочеться побажати, щоб любов до України й людська повага надихали на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Бажаємо вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту!

Голова районної ради                         Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації

                                                                Олег Лютий

Переглядів: 5 | Додав: vrr | Дата: 01.12.2018

Сьогодні, 30 листопада 2018 року,  голова районної ради Іван Шкіндюк,  керуючий справами виконавчого апарату районної ради Роман Ванівський взяли участь у нараді керівників освітніх закладів  району, де поспілкувався з  освітянами щодо першочергових проблем діяльності закладів, які потребують вирішення. В ході розмови головою районної ради було окреслено механізми та способи вирішення проблем, які виникають у освітніх закладах в зв’язку з незабезпеченістю коштами на виплату заробітної плати педагогічним і технічним працівникам закладів освіти.

На нараді розглянуто також питання «Про порядок  бухгалтерського обліку в закладах освіти району».

 Відповідно до статті 43 Закону України «Про загальну середню освіту» керівник закладу освіти визначає порядок ведення  бухгалтерського обліку в закладі освіти. За рішенням керівника закладу  бухгалтерський облік може здійснюватися самостійно закладом освіти або через централізовану бухгалтерію.

   Іван Юрійович  зазначив, що співпраця між освітянами, районною радою,  райдержадміністрацією допоможе досягнутити позитивних результатів для здобуття дошкільної і повної загальної середньої освіти у  закладах освіти району.

 

Переглядів: 10 | Додав: vrr | Дата: 30.11.2018

       Сьогодні проведено чергове засідання  комісії районної  ради з  підтримки учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередньо участь в  антитерористичній операції в районах її проведення, воїнів ОУН-УПА та учасників бойових дій на території інших держав, яку провів заступник голови районної ради Іван Маківничук.

         На засіданні комісії розглянуто 17 заяв громадян Верховинського району учасників бойових дій та матерів загиблих учасників АТО.

         Комісія  вирішила  надати допомоги всім заявникам.

Переглядів: 10 | Додав: vrr | Дата: 28.11.2018

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»,  та на підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається  двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання 04 грудня 2018 року об 11-ій годині в залі засідань районної ради з наступним порядком денним

  1. 1.Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

    2.Звіт голови Верховинської районної ради.

    3.Про підсумки програми соціально-економічного та культурного розвитку Верховинського району за 9 місяців 2018 року. 4.Про підсумки виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

    5.Різне.

    На сесію районної ради запрошено: народного депутата України Ю.Солов’я, депутатів обласної ради, голову та заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівників районних установ та організацій, селищного та сільських голів, представників ЗМІ.

Переглядів: 32 | Додав: vrr | Дата: 28.11.2018

« 1 2 3 4 ... 269 270 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода