ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

          Сьогодні у залі засідань районної ради проведено друге пленарне засідання двадцятої сесії районної ради сьомого демократичного скликання, яке провів голова районної ради Іван Шкіндюк

     В роботі сесії взяли участь депутат Івано-Франківської обласної ради Микола Ілюк, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук, начальники управлінь та відділів  РДА, керівники  районних установ та організацій, селищний і сільські голови,  представники громадських організацій та засобів масової інформації.

          Депутати та всі присутні у залі вшанували молитвою Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України.

          Голова районної ради Іван Шкіндюк вручив Диплом лауреата Верховинської районної журналістської премії імені Василя Якуб’яка Скоматчуку Ігорю Васильовичу – кореспонденту радіомовлення «Вісті Верховини», члену Національної Спілки журналістів  України  за  високу  професійну  майстерність,  актуальність, суспільну значимість науково-просвітницьких радіопередач «Цей день в історії світу та України», які транслювалися упродовж семи років в ефірі радіомовлення «Вісті Верховини». Окрім цього Іван Юрійович разом з Ярославом Юрійовичем вручили ряду депутатів Грамоти районної ради та райдержадміністрації за вагомий внесок у розбудові Української держави, соціально-економічний розвиток району, а також привітали депутатів-іменинників з Днем народження та вручили вітальні листівки.

Далі>

         

Переглядів: 16 | Додав: vrr | Дата: 11.10.2018

Протягом  жовтня-листопада 2018 року в Україні триває призов офіцерів запасу. Багато різноманітної інформації з різних джерел є стосовно даного питання, тому хочу надати офіційне розяснення щодо призову офіцерів запасу.

         Призову підлягають громадяни України які закінчили військову кафедру та отримали відповідне звання офіцера запасу, віком до 43 років, придатні за станом здоровя до проходження військової служби, мають вищу освіту не нижче бакалавра та раніше не проходили військову службу. Відстрочка від призову надається згідно ст. 17 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу».

         Призиваються офіцери запасу терміном на 18 місяців, у військові частини які не виконують бойові завдання (залучення, призваних офіцерів, до ООС категорично забороняється). Призвані офіцери користуються наступними  правами: заробітня плата 10 000 грн., проживання в гуртожитках або на квартирі, 40-годинний робочий тиждень з двома вихідними, відпустка тривалістю 30 діб на рік, виплачується допомога на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань, повне речове та безкоштовне медичне забезпечення. За офіцерами які призвані на військову службу зберігається робоче місце та заробітна плата за основним місцем роботи на весь період служби.

         Всі офіцери запасу вказаної категорії, які отримували чи не отримували повістки, повинні з'явитися до Верховинського РВК для вирішення питання щодо надання відстрочки чи призову на військову службу, неявка карається згідно чинного законодавства.

 

 

Військовий  комісар

Верховинського районного військового комісаріату

підполковник                                            А.І.РОССІП

Переглядів: 11 | Додав: vrr | Дата: 09.10.2018

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти! Ваша професія – не з легких, але дуже потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день. Ваша невтомна праця забезпечує зв'язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку.

Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще.

Висловлюємо щиру подяку за вашу роботу. Бажаємо всім поштовикам щастя, благополуччя, доброго здоров'я та наснаги у нелегкій праці. Нехай вам завжди посміхається доля та дарує міцне здоров’я й довголіття, а вісточки, які ви приносите людям, будуть лише радісними.

Голова районної ради                                      Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації    Олег Лютий

 

Переглядів: 12 | Додав: vrr | Дата: 09.10.2018

           

Щиросердечно вітаємо вас із професійним святом! День юриста - це свято тих, хто вносить свій безпосередній і посильний внесок в правову розбудову нашої незалежної держави. З кожним днем фах юриста набуває ще більшого авторитету в державі, адже саме юристи активно сприяють руху України шляхом побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Ми переконані, що служіння Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашої держави, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави.

Тож нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

 Голова районної ради                                           Іван Шкіндюк

 Голова районної державної адміністрації        Олег Лютий

 

Переглядів: 11 | Додав: vrr | Дата: 08.10.2018

Сьогодні, напередодні Дня працівника освіти, в актовому залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено урочисті заходи.

 У святкових урочистостях взяли участь голова районної ради Іван Шкіндюк, голова районної державної адміністрації Олег Лютий, начальник відділу освіти РДА Василь Гуцуляк, священнослужителі району, директори та вчителі навчальних закладів району, працівники відділу освіти райдержадміністрації.

Керівники району щиро привітали освітян з професійним святом. Подякували за сумлінну працю у справі навчання та виховання дітей, побажали успіхів у праці, оптимізму і терпіння, міцного здоров’я, злагоди і віри у твердої впевненості у щасливий завтрашній день.

Переглядів: 17 | Додав: vrr | Дата: 05.10.2018

                         

Щиро вітаємо вас з професійним святом! Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Ми переконані, що спільними зусиллями в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

З нагоди свята бажаємо вам, шановні освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя.   Хай завжди щедрою буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях хай будуть супутниками успіх і удача!

Голова районної ради                           Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації

                                                                Олег Лютий

 

Переглядів: 9 | Додав: vrr | Дата: 05.10.2018

Форум тривав два дні: 3 – 4 жовтня, розпочався  в Ужгороді. У роботі форуму взяли участь представники Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької обласних рад, облдержадміністрацій, Спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, понад 70 представників органів місцевого самоврядування 4-х регіонів.

Учасникам форуму провели практичні презентації: «Закарпатська область: кращі практики місцевого та регіонального розвитку», «Нуль відходів: теорія для всіх, практика для кожного» та «Конкурс ініціатив карпатських громад». Відтак – відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу ініціатив карпатських громад, які популяризують історико-культурну та природну спадщину Закарпаття, розвиток інформаційно-комунікаційних технологій.

                                     
           Сьогодні на базі готельного комплексу «Золота гора», що поблизу Ужгорода, у рамках проведення форуму Карпатського Єврорегіону відбулося підписання грантових договорів на реалізацію проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

          Крім того, презентувано проект «Карпатська мережа регіонального розвитку» з подальшим підписанням меморандуму про співпрацю в рамках реалізації цього проекту між Міністерством регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України, Закарпатською, Львівською, Івано-Франківською та Чернівецькою облдержадміністраціями, Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна».

         У рамках Програми  Форуму проведення засідання Правління і Загальних Зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».

Переглядів: 11 | Додав: vrr | Дата: 04.10.2018

« 1 2 3 4 ... 263 264 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 27.09.2018 року №96-р «Про скликання двадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  11 жовтня 2018 року відбудеться двадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (друге пленарне засідання) (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода