Головна » Архів матеріалів

Для Української Нації 14 жовтня – День захисника України об’єднало вшанування нескорених воїнів України минулого, сьогодення та майбутнього.

Ми переконалися, що доля держави залежить від Збройних Сил, де служать віддані Батьківщині сини й доньки України, у яких впевнений народ України.

Військовий досвід і героїчні здобутки захисників України свідчать про відродження славетних традицій та створення армії України, готової миттєво дати відсіч агресору.

Почуття захищеності та впевненості у мирне і незалежне майбутнє наповнили серця українців.

Слава про Силу нескорених стала живою історією України для майбутніх її поколінь.

Ми мирним шляхом відновимо суверенітет і територіальну цілісність України.

Боєздатна сучасна українська армія захистить кордони держави, забезпечить їх недоторканість – мир на території України.

Зі святом, народе України! З Днем захисника України!

ТВО військового комісара

Верховинського районного військового комісаріату

майор                                                  Р.В. ДЕМЧУК

Переглядів: 9 | Додав: vrr | Дата: 12.10.2017

Голова районної ради Іван Шкіндюк 11 жовтня 2017 року був у прямому ефірі на телеканалі Еспресо.

Відео можна переглянути за посиланням:

Переглядів: 17 | Додав: vrr | Дата: 12.10.2017

Керуючий виконавчим апаратом районної ради Роман Ванівський, апарат районної ради сьогодні, 11 жовтня 2017 року, взяли участь у пішій молитовній ході з Вервицею від УГКЦ Успіння Пресвятої Богородиці вулицями селища Верховина. Хода присвячена 100-річчю появи Пресвятої Богородиці у Фатімі. За мир в Україні, розквіт нашого селища та сіл району молилися разом жителі Верховинщини.

Парафіяни прийшли лампадками, свічками  та вервицею. В церкві відбулася  молебень до Пресвятої Богородиці.  Маршрут молитовної вервичної ходи охопив п’ятнадцять капличок.

Переглядів: 17 | Додав: vrr | Дата: 11.10.2017

Сьогодні 11 жовтня 2017 року керуючий справами виконавчого апарату районної ради Роман Ванівський взяв участь у зустрічі з громадою села Бережниця, за участю голови райдержадміністрації Олега Лютого. У зустрічі також взяли участь депутати районної ради, селищний та сільські голови, лідери громадських організацій району та представники засобів масової інформації. Найбільш болючим для жителів села Бережниця є функціонування районного сміттєзвалища, яке розміщене на території населеного пункту.

Громада вкотре висловилась проти завезення твердих побутових відходів на сміттєзвалище та припинення його експлуатації до 1 червня  2017року.

Своє бачення вирішення проблеми висловили голова райдержадміністрації Олег Лютий, депутати районної ради та окремі сільські голови, які наголошували що потрібно вирішувати питання консервації полігону твердих побутових відходів та поступового припинення його експлуатації.

Після відбулося засідання у залі районної ради, під час якого обговорено питання узгодження подальших дій з вирішення проблем функціонування полігону твердих побутових відходів у селі Бережниця Криворівнянської сільської ради.

Враховуючи пропозиції, що прозвучали на нараді, було прийнято рішення про покращення експлуатації полігону ТПВ та налагодження роботи щодо сортування сміття як бюджетними установами, підприємцями так і приватними господарствами.

Також на нараді було обговорено питання про стан виплати заробітної плати в бюджетних установах району.

Переглядів: 13 | Додав: vrr | Дата: 11.10.2017

Голова районної ради Іван Шкіндюк провів зустріч з головою Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Миколою Княжицьким та Надзвичайним і Повноважним Послом Польші в Україні Яном Пєклом.

Під час зустрічі обговорено питання про дружні взаємовідносини між Україною та Польщею, розвиток взаємозв’язків у галузі культури та духовності.

Накреслено перспективу спільного плану розвитку Верховинського краю, зокрема будівництво музею Станіслава Вінценза у селі Криворівні. Погоджено ідею проведення у столиці Гуцульщини – Верховині автентичного фестивалю всіх гірських народів Європи.

Учасники зустрічі отримали благословення пароха Церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Криворівня отця Івана Рибарука.

Переглядів: 29 | Додав: vrr | Дата: 11.10.2017

Описание: Z:\03.10.17р\09 жовтня\оголошення\4aedb-pilgrimvirgin.jpg

Дорогі жителі селища Верховини та сіл району. Дорогі брати і сестри у Христі!

11 жовтня 2017 року  о 15.00 год. відбудеться піша молитовна хода з Вервицею від УГКЦ Успіння Пресвятої Богородиці вулицями селища Верховина, присвячена 100-річчю появи Пресвятої Богородиці у Фатімі, за мир в Україні, розквіт нашого селища та сіл району.

Запрошуємо всіх християн.

В церкві відбудеться молебень до Пресвятої Богородиці.

З собою мати лампадки, свічки, вервицю.

З Божого провидіння та прохання Богородиці із Фатіми.

Для ознайомлення з  Програмою, присвяченою 100 річчю появи Пресвятої Богородиці у Фатімі, за мир в Україні, розквіт нашого району, селища і сіл, та маршрутом молитовної вервичної ходи.

Декан УГКЦ Роман Болехівський

Переглядів: 12 | Додав: vrr | Дата: 10.10.2017

Дорогі жителі та гості Верховинщини, запрошуємо вас на урочисті заходи з відзначення 75-ої річниці створення УПА та День захисника України, які відбудуться 13 жовтня о 11.00 год.  по вул. Андрея Шептицького ( панахида за загиблими воїнами ОУН-УПА та молебень за захисниками України) після, урочисті заходи на Співочому полі.

Переглядів: 13 | Додав: vrr | Дата: 10.10.2017

« 1 2 3 4 ... 211 212 »

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 25.09.2017 року №82-р «Про скликання позачергової дванадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 вересня 2017 року відбудеться дванадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

«  Жовтень 2017  »