ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Відповідно до розпорядження районної ради від 25.06.2018 року №63-р «Про скликання дев’ятнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»,  та на підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається  дев’ятнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (третє пленарне засідання)  28 червня 2018 року об 11-ій годині в залі засідань районної ради з наступним порядком денним

 1. 1. Про припинення діяльності шляхом ліквідації комунального закладу Верховинського ліцею Верховинської районної ради Івано-Франківської області.
  2. Про зміну типу навчального закладу з Верховинської загальноосвітньої школи-інтернат І-Ш ступенів на Верховинську спеціалізовану мистецьку школу-інтернат І-Ш ступенів.
  3. Про припинення діяльності шляхом ліквідації комунального закладу Верховинської вечірньої ЗОШ ІІ-ІІІ  ступенів Верховинської районної ради Івано-Франківської області.
  4. Про очікувану мережу установ і закладів освіти в 2018 – 2019 навчальному році.
  5. Різне.

  На сесію районної ради запрошено: народного депутата України Ю.Солов’я, депутатів обласної ради, голову та заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівників районних установ та організацій, селищного та сільських голів, представників ЗМІ.

Переглядів: 23 | Додав: vrr | Дата: 25.06.2018

          Одізвалось літо голосом трембіти,

Запалала ватра в горах до небес.

Полонина горнеться до душі привітно,

Славить руку гуцула, кличе рід увесь!

Сьогодні на міні-полонині «Запідок» в селі Верхній Ясенів на Верховинщині відбувається традиційне народне гуцульське свято «Полонинське літо-2018». Це свято першої полонинської продукції та вшанування праці літувальників на високогірних пасовищах-полонинах.

Кілька днів напередодні свята падав дощ, на Чорногорі випав сніг. Проте душі гуцульських предків зуміли випросити у Всевишнього гарну сонячну погоду на неділеньку Божу – і свято видалося на славу.

Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан відкрив «Полонинське літо» щирими словами звернення до гуцулів, очільників влади Прикарпаття та Верховинщини, гостей свята і поблагословив усіх словами Господньої молитви на добро, злагоду, перемогу над агресором і мир на українській землі.

До багатотисячної аудиторії звернулися зі сцени на міні-полонині «Запідок» голова обласної державної адміністрації, Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич, голова районної державної адміністрації Олег Лютий, голова районної ради Іван Шкіндюк, голова Всеукраїнського товариства «Гуцульщина Дмитро Стефлюк,  які щиро дякували літувальникам за нелегку працю на високогір’ї, випасання отар корів та овець, вироблення екологічно чистої полонинської продукції. Наголошували на тому, що свято шани і поваги до людей праці об’єднало поціновувачів гуцульської культури.

Народний депутат України, голова Комітету з питань культури і духовності Верховної Ради України Микола Княжицький у своєму виступі наголосив, що сьогодні одночасно зі святом «Полонинське літо» ми відкриваємо Перший міжнародний форум культур Східної і Центральної Європи VIA CARPATIA, який покликаний привернути увагу до надзвичайно колоритної, унікальної автентичної культури і мистецтва Гуцульського регіону, до чарівного і казкового Верховинського краю, а також допомогти спільно з високопосадовцями Кабміну, політиками та представниками влади іноземних держав вирішити проблеми найвисокогірнішого в Україні Верховинського району та його подальший розвиток.

Верховинців та гостей свята щиро вітали також народні депутати України Павло Пинзеник, Віктор Тимошенко, Вікторія Сюмар, Ігор Мусійчук, гетьман Українського козацтва Микола Пантелюк, координатор фундації гуцулів Румунії Василь Попович та інші.

Після до самого вечора учасники художньої самодіяльності району, творчі мистецькі колективи з інших областей України, Литви дарували аудиторії українські пісні, гуцульські співанки, запальні народні танці та інші мистецькі дійства.

Під час свята встановлено національний рекорд України: 70 учасників одночасно виконали гуцульські мелодії на народному інструменті – дримбі. 

Переглядів: 24 | Додав: vrr | Дата: 24.06.2018

ДОЩ НЕ СТАВ НА ЗАВАДІ СВЯТУ

23 червня відбулося неофіційне відкриття Міжнародного форуму Східної та Центральної Європи «Via Carpatia».

Він стартував із фестивалю українських виробників "У пошуках Made in Ukraine: зустріч в Карпатах".

Після обіду розпочалась музична програма «World musik».

Першою випробувала велику сцену, яку обладнали на сільському стадіоні, Мар'яна Гавриш, яка представила загалу пісні в стилі поп-рок на основі гуцульського мелосу.

Перед глядачами виступи також гурт Кораллі з сценічним рок-перфоменсом, в якому використали традиційні карпатські інструменти: сопілку, дримбу та справжню карпатську трембіту; JONYCH і Ципа band; DZ`OB зі своєю крос-жанровою акустично-електронною музикою. А ось, як адаптувати оперу для широкого загалу - продемонструвала Мар`яна Боднар в рамках проекту Boxedge & Maryana Bodnar Project.

Як каже сама виконавиця, це інтелектуальний синтез електронної музики та класичного співу. До Криворівні вже з`їжджаються туристи, тож Форум обіцяє бути доволі велелюдним.

В кінотеатрі розпочалися демонстрації фільмів у рамках Кінофоруму "Transcarpatia"

 

Переглядів: 82 | Додав: vrr | Дата: 24.06.2018

 

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Новая папка\fe3d31b55414cf664439a10e8ec47f01_1435394511_den_molodi2-695.pngШановна молодь Верховинщини! 

Прийміть щирі вітання зі святом. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.

         Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

       Тому з нагоди свята бажаю усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа і тіло. Хочу побажати вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі.

Залишайтесь молодими!

  

Голова районної ради                                                  Іван Шкіндюк

 

Голова районної державної адміністрації                 Олег Лютий

Переглядів: 35 | Додав: vrr | Дата: 23.06.2018

 

Описание: Картинки по запросу 100-річчя державної службиВітаємо Вас з професійним святом - Днем державної служби України. 

      Вірно, чесно, шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання в усі часи було почесним обов'язком державного службовця.

      Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.
      Україна переживає глибокі й вирішальні перетворення, і суспільство очікує від працівників державної служби ефективного і відповідального управління.
      Обов'язок кожного посадовця - дотримуватися конституційних прав і свобод громадян, створювати умови для сталого економічного та соціального розвитку країни, сприяти досягненню європейських стандартів рівня життя українців.

      Від Ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні.
         Від усієї душі бажаємо Вам, шановні колеги, наснаги, терпіння, силиволі, міцного здоров’я та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.

 

 

Голова районної ради                                                  Іван Шкіндюк

 

Голова районної державної адміністрації                  Олег Лютий

Переглядів: 30 | Додав: vrr | Дата: 22.06.2018

           

У рамках укладеної Угоди про партнерство та співпрацю працівники органів місцевого самоврядування Канівського району Черкаської області відвідали з робочим візитом Верховинський район. Делегацію очолив голова Канівської районної ради Олег Лактіонов та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Зоць.

Між Верховинською і Канівською районними радами склалися давні дружні відносини співробітництва у галузі місцевого самоврядування, культури, освіти та інших сферах соціально-культурного життя. Співпраця триває вже більше десяти років. Працівники районної ради, інтелігенція району мали можливість відвідати українську святиню у Каневі – могилу Тараса Шевченка на Чернечій горі, вклонитися Кобзареві, скласти шану і повагу Пророку української нації від усієї Верховинщини.

Під час перебування у Верховині працівники органів місцевого самоврядування Канівського району ознайомилися з досвідом роботи районної та сільських рад і територіальних громад Верховинського району. Голова районної ради Іван Шкіндюк ознайомив гостей з основними напрямками роботи ради у вирішенні питань соціально-економічного розвитку, зі станом реформаторських процесів у районі. Сільські голови Михайло Дзюбак з Красноїлля, Михайло Кочерган зі Стебнів, Дмитро Джуряк з Довгополя поділилися досвідом роботи територіальних громад та вирішення питань соціально-економічного розвитку територій.

Для делегації Канівського району організовано цікаві екскурсії у музейні заклади району, гостей ознайомлено з культурно-мистецьким надбанням Верховинщини.

 

Переглядів: 16 | Додав: vrr | Дата: 22.06.2018

       Сьогодні проведено чергове засідання  комісії районної  ради з  підтримки учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередньо участь в  антитерористичній операції в районах її проведення, воїнів ОУН-УПА та учасників бойових дій на території інших держав, яку провів заступник голови районної ради Іван Маківничук.

         На засіданні комісії розглянуто 14 заяв громадян Верховинського району учасників бойових дій та матерів загиблих учасників АТО.

         Комісія  вирішила  надати допомоги всім заявникам.

Переглядів: 9 | Додав: vrr | Дата: 21.06.2018

« 1 2 3 4 ... 252 253 »

Пошук

Анонс подій

програма >

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 26.06.2018 року №63-р «Про скликання дев’ятнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  28 червня 2018 року відбудеться дев’ятнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (ІІІ пленарне засідання) (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода