ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

 Верховинський районний  військовий комісаріат повідомляє, що згідно ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», в Україні розпочинається черговий призов  громадян України (1991-2000 років народження)  на строкову військову службу. Згідно Указу Президента призову підлягають громадяни які досягли 20 річного віку, однак згідно Закону України за бажанням юнака він може бути призваний при досягненні 18 річного віку.  Терміни призову  визначено:

  • квітень – травень (весняний призов);
  • жовтень – листопад (осінній призов).

Військкомат нагадує громадянам призовного віку, що згідно ст. 15 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" призовники, яким надійшла повістка   на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці;

у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

далі ...

Переглядів: 10 | Додав: vrr | Дата: 14.03.2018

 

Голова обласної ради Олександр Сич, перший заступник Василь Гладій та заступник Сергій Басараб з робочим візитом відвідали Верховинщину. Метою такої поїздки є аналіз використання коштів обласного бюджету, реалізації проектів обласних конкурсів органів місцевого самоврядування та визначення пріоритетів розвитку району. Об’єкти соціальної інфраструктури керівники обласної ради оглядали з головою районної ради Іваном Шкіндюком та головою райдержадміністрації Олегом Лютим.


Роботу на Верховинщині посадовці розпочали з відвідин Головівської сільської ради, де ознайомилися з реалізацією проекту обласного конкурсу "Тепло в школі – здоров’я дітям" у рамках проекту з обласного бюджету виділено 150 000 грн. Разом з цим керівники обласної ради побували в сільському будинку культури, де на ремонт з обласного бюджету виділено 125 000 грн.


Керівники обласної ради оглянули Красноїльську загально-освітню школу І-ІІІ ступенів дах якої знаходиться у аварійному стані і протікає. Голова районної ради Іван Шкіндюк звернувся до керівництва області посприяти у вирішення даної проблеми та вишукати кошти у розмірі 1 200 000 грн..


Добрі результати впровадження проекту в рамках обласного конкурсу продемонстрували в селищі Верховина. Усього минулого року на селище було виділено 3 000 000 грн з обласного бюджету. Завдяки коштам з обласного бюджету відремонтовано центральну площу у селищі Верховина, прокладено тротуари по вулиці Жаб’євській, проведено водопровід по вулиці Артема Скульського, продовжувалося будівництво очисних споруд,відремонтовано котельну у ЦРЛ. Закуплено сміттєві контейнери та рамках проекту «Краща етнокультурна громада», який у 2017 році виграла Верховинська селищна рада, закуплено гуцульську убирю для аматорсько-танцювального колективу села Віпче, зроблено частково ремонт у приміщенні будинку культури та кімнату для музею.
Голова обласної ради Олександр Сич урочисто вручив керівнику колективу Василю Ілюку гуцульський одяг та побажав процвітання та розвитку.
На завершення візиту керівники обласної ради традиційно зустрілися з очільниками органів місцевого самоврядування, депутатами районної ради, керівниками районних служб, відомств, підприємств, установ та організацій.
Олександр Сич поінформував присутніх, що у минулому 2017 році з обласного бюджету виділено 22 000 000 грн., та закликав жителів району писати та брати участь у конкурсі обласних проектів, так як це чудова можливість залучити кошти до сільських та селищних рад. Олександр Максимович зауважив, що такі зустрічі з громадами та поїздки чудова можливість бути ближче до людей, бачити і відчувати проблеми та перспективи розвитку району.
Голова районної ради Іван Шкіндюк щиро подякував керівництву обласної ради за підтримку, яку вони надають Верховинському району, за можливість поспілкуватися. Також Іван Юрійович звернув увагу на те, що у даному 2018 році є проблема недофінансування на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, наголосив, що вже не одноразово районна рада зверталася до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів про те щоб вивчити та вирішити проблеми недофінансування високогірного Верховинського району.

Переглядів: 17 | Додав: vrr | Дата: 14.03.2018

Верховна Рада вдосконалила процедуру реабілітації жертв політичних репресій 1917-1991 років.

За прийняття відповідного законопроекту №6574 на засіданні 13 березня проголосували 237 депутатів.

Документом зокрема визначено, що повноваження щодо прийняття рішення про визнання осіб реабілітованими або потерпілими від репресій покладено на Національну комісію з реабілітації, утворену при Українському інституті національної пам’яті за поданням регіональних комісій.

 

Закон прийнято з техніко-юридичними правками.

Перший заступник голови Українського інституту національної пам’яті Аліна Шпак раніше пояснювала, що документ суттєво розширює коло осіб, які підпадають під реабілітацію:

"Зокрема, в ньому прописана автоматична реабілітація осіб, які були покарані позасудовими органами ("двійками", "трійками", особливими нарадами НКВС тощо). Право на реабілітацію отримають ті, хто зі зброєю в руках боровся за незалежність України, був ув’язнений, примусово поміщений у психіатричний заклад, трудову армію, позбавлений майна через "експропріацію" чи "розкуркулення".

Окрім того, за словами Шпак, вводиться категорія потерпілих від репресій - родичів людини, що була репресована комуністичним режимом.

 
для збільшення натисніть на зображення
 
 
для збільшення натисніть на зображення
 

 

Українська правда
Переглядів: 8 | Додав: vrr | Дата: 13.03.2018

   

Сердечно вітаємо вас із професійним святом, яке символічно відзначають в Україні з початком весни. Саме навесні оживає Земля – наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, берегти і розумно ним розпоряджатися.

На вас покладено особливі надії і сподівання у вирішенні надзвичайно важливих суспільних питань: реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за раціональним використанням та охороною земель. Ваша плідна й ефективна праця є запорукою розвитку економіки нашої держави, піднесення добробуту громадян, формування ринкових відносин. Саме від вашого професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовуватиметься земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.

У день професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя та нових звершень у справі збереження нашого безцінного багатства. Зичимо вам миру, добра, успіхів у праці на благо народу України!

 

 

                              

Голова районної ради                                                     Іван Шкіндюк

 

Голова райдержадміністрації                                        Олег Лютий

Переглядів: 18 | Додав: vrr | Дата: 07.03.2018

Дорогі жінкиприйміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня. 

Міжнародний жіночий день є символом усього найкращого у нашому житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам.

Від усієї душі бажаю вам здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Нехай з вами буде все найсвітліше, що може дарувати Господь Бог!

 

Голова районної ради                                                     Іван Шкіндюк

 

Голова райдержадміністрації                                          Олег Лютий

Переглядів: 20 | Додав: vrr | Дата: 07.03.2018

Сьогодні керуючий справами виконавчого апарату районної ради Роман Ванівський та заступник керуючого справами  виконавчого апарату районної ради Василь Нагірняк взяли участь в урочистому заході та тематичному концерті «Шлях до Тараса» приуроченому 204-річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, який відбувся у Верховинській школі мистецтв.

Заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради, голова районного товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Василь Нагірняк привітав поважне зібрання від імені голови районної ради, депутатського корпусу та правління товариства «Просвіта» з Шевченківським святом та наголосив, щоб громадяни України жили за Шевченковими заповідями та пам’ятали його науку, як Пророка нації, тоді ми побудуємо справжню незалежну Самостійну Соборну Українську державу.

 

Переглядів: 81 | Додав: vrr | Дата: 07.03.2018

06 березня відбулися зустрічі голови районної ради Івана Шкіндюка  з трудовими колективами Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Буковецької ЗОШ І- ІІ ступенів.

В ході зустрічей   було обговорено питання: 

-  незабезпеченості  фінансовим ресурсом на виплату заробітної плати  технічному персоналу;

- відсутність фінансування на покращення матеріально-технічної бази шкіл;

- необхідність завершення добудови Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів і проведення капітального ремонту приміщення Буковецької ЗОШ І-ІІ ступенів, яке перебуває в аварійному стані.

Також в рамках зустрічі обговорювалися етапи впровадження адміністративно-територіальної і освітньої реформ та їх сприйняття жителями району.

Окрім цього, працівників освітніх закладів  цікавили питання перспектив наповнення районного бюджету, ремонту доріг, виділення державою дотацій за виробництво тваринницької продукції, безпеки дорожнього руху біля   навчальних закладів, покращення матеріально- технічної бази  закладів освіти.

 

Іван Юрійович надав конкретні відповіді на порушені освітянами питання.  

 

Переглядів: 19 | Додав: vrr | Дата: 07.03.2018

« 1 2 3 4 ... 238 239 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 05.03.2018 року №20-р «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  22 березня 2018 року відбудеться вісімнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода