ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Сьогодні проведено чергове засідання тимчасової  комісії з реалізації лісосировинних ресурсів для потреб пільгових категорій населення, яку провів заступник голови районної ради Іван Маківничук. На засіданні комісії розглянуто 26 заяв громадян Верховинського району, в тому числі й учасників АТО, які надійшли до районної ради. Комісія рекомендувала керівникам державних підприємств «Верховинське лісове господарство», «Гринявське лісове господарство», а також Верховинському районному лісгоспу виділити будівельний ліс та дрова вищевказаній категорії населення за пільговими цінами.

Переглядів: 357 | Додав: vrr | Дата: 25.02.2019

Заступник голови районної ради Іван Маківничук взяв участь у XIV засіданні експертів України та Республіки Польща, присвяченому реалізації міжнародного проекту з відновлення астрономічної обсерваторії на г. Піп Іван.

22 лютого в м. Яремче підписано Грантову угоду між Прикарпатським національним університетом імені  Василя Стефаника та Міністерством інвестицій і розвитку Республіки Польщі щодо проекту «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван для потреб високогірного рятувального центру» в рамках програми ЄС транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна (PL-BU-UA) 2014-2020.

Концепція запропонована Прикарпатським національним університетом полягає у створенні так званого трансформера, який об’єднає сучасний науково-дослідний центр з базою підготовки фахівців для проведення пошуково-рятувальних операцій. Реалізація проекту грунтується на попередніх угодах міх Прикарпатським національним університетом та Управлінням ДСНС України в Івано-Франківській області, на основі яких з вересня 2017 року в приміщенні Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» на постійній основі функціонує цілодобово Явірницьке пошуково-рятувальне відділення 4-ї спеціалізованої пошуково-рятувальної групи спеціалізованої пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Партнерами Прикарпатського національного університету у цьому проекті є Варшавський університет, з яким реалізується спільний проект створення Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» на горі Піп Іван (Чорногірський хребет, Карпати), а також Управління ДСНС України в Івано-Франківській області та Бещадський гірській рятувальний відділ (м. Сянок, Республіка Польща).

Сума гранту становить 1 млн 53 тис євро.

В рамках реалізації проекту, зокрема, передбачено встановлення сучасного метеорологічного обладнання; придбання необхідної рятувальної техніки та сучасного спорядження для українського і польського рятувальних загонів з метою виконання пошуково-рятувальних операцій у надскладних умовах високогір’я; проведення спільних тренінгів та навчань. Частину коштів буде спрямовано на ремонт та облаштування приміщень у рамках завдань проекту.

Переглядів: 493 | Додав: vrr | Дата: 22.02.2019

Проведено спільне засідання   комісії з   питань надання одноразових грошових допомог громадянам, які проживають у Верховинському районі.

Засідання  провели керуючий справами виконавчого апарату районної ради Роман Ванівський та керівник апарату РДА Василь Бровчук.

 

На засіданні спільної комісії розглянуто 50 заяв громадян Верховинського району. Комісія  вирішила  надати допомоги усім заявникам на лікування,  та покращення житлово- побутових умов.

Переглядів: 357 | Додав: vrr | Дата: 22.02.2019

                   

Сьогодні голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк провів зустріч з головою Державної служби якості освіти України Русланом Гураком.      

Майбутнє України – якісна освіта. Такий основний лейтмотив проведеної розмови. На зустрічі також обговорено питання надання якісної освіти у навчальних закладах гірських регіонів України, оскільки під час децентралізації слід звернути особливу увагу на реформаторські  процеси в гірських та високогірних регіонах Карпат.

 

Переглядів: 378 | Додав: vrr | Дата: 21.02.2019

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у заходах з нагоди вшанування Дня Героїв Небесної Сотні та віче-реквієм «Народе мій, до тебе я ще верну», які відбулися біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина. 


Вшанувати подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні прийшли народний депутат України Юрій Соловей, голова районної державної дміністрації Олег Лютий, священнослужителі, представники підприємств, установ та організацій, громадські активісти, учнівська молодь, учасники АТО.
Голова районної ради Іван Шкіндюк у своєму вітальному слові наголосив, що Герої Небесної Сотні поклали своє життя, найцінніше, що має людина, за свободу і гідність усіх українців. Ми повинні схиляти своє серце і душу перед ними, вони боролися за Україну, яка базується на Європейських цінностях. І ми змушені докладати зусиль і працювати, щоб не підвести наших Героїв. 


В рамках заходу відбулась поминальна панахида за загиблими Героями Небесної Сотні. Верховинці запалили лампадки пам’яті і вшанували загиблих захисників України.
НебеснаСотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для своєї держави.
Вони з нами – світлі воїни Небесної Сотні.

Переглядів: 387 | Додав: vrr | Дата: 20.02.2019

П’ять років тому у Києві відбулися події, які навіки закарбувалися у героїчній історії нашої країни. Учасники Революції Гідності повстали проти цинічної системи брехні та фальші. На шляху боротьби за демократичні цінності та європейські прагнення їх не зупинили ні кулі снайперів, ні гранати, ні людська жорстокість. За таку бажану свободу нам довелося заплатити кров’ю кращих синів України.

Революція Гідності змінила Україну та українців. В державі народилася нація, яка не дасть розділити свою землю і стоятиме за Україну до останнього.

Будуючи нову країну, ми повинні пам’ятати, за що загинула Небесна Сотня та боряться на східному рубежі України учасники операції об’єднаних сил. Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв та не зрадити ідеали Революції Гідності. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв європейське майбутнє для України.

Слава Українську народові!

Вічна пам’ять Героям!

Голова районної ради

                                                       Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації

                                                              Олег Лютий

Переглядів: 369 | Додав: vrr | Дата: 20.02.2019

 

ВЕРХОВИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

філії Державної установи «Центр пробації» у Івано-Франківській області

 

Начальник сектору

 

 

Контактні дані:

 

Мальована Оксана Іванівна, майор внутрішньої служби

_______________________________________________________

поштова адреса: вул. Івана Франка, 23, смт.Верховина, Верховинський район, Івано-Франківська область, 78700

тел.: 098-33-22-611

електронна скринька: if3_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

  1. забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
  2. надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
  3. організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
  4. пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань)

далі ...

Переглядів: 473 | Додав: vrr | Дата: 19.02.2019

« 1 2 3 4 5 ... 278 279 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2019 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

Гранти / Проекти

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ОГОЛОШЕНИХ ГРАНТОВИХ КОНКУРСІВ

СТАНОМ НА 05.02.2019 Р.

Скачати

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода