ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів


            
Проведено засідання комісії з присудження Верховинської районної літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка.
Голова комісії, голова районної ради Іван Шкіндюк, відкриваючи засідання, сказав, що премія заснована згідно з рішенням районної ради 24 грудня 2015 року на першій сесії ради VІІ демократичного скликання з метою вшанування світлої пам’яті великого патріота і пропагандиста Гуцульщини, голови Всеукраїнського Товариства «Гуцульщина», видавця та упорядника «Гуцульського календаря», багаторічного редактора районної газети «Верховинські вісті», активного громадського діяча Гуцульського краю Дмитра Михайловича Ватаманюка.
Іван Юрійович підкреслив, що дана премія є найвищою в районі відзнакою в галузі культури щодо збереження та примноження матеріальної і духовної культури гуцулів, історико-культурної скарбниці предків та популяризації автентики Гуцульщини. Премією відзначають народних умільців, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, капели музикантів, музичні гурти, колективи художньої самодіяльності, пропагандистів автентичної культури та мистецтва Гуцульщини, авторів книг на гуцульську тематику про історію рідного краю, його видатних людей та легендарних борців за волю України – за вагомий внесок у збереження та примноження матеріальної і духовної культури гуцулів, розвитку духовних оберегів предківського краю.
Розглянувши та обговоривши подання-рекомендації на здобуття премії із зазначенням вагомих заслуг кандидатів та мистецьких колективів, районна комісія визначила голосуванням наступних лауреатів премії у трьох номінаціях і прийняла такі ухвали.
Лауреатом літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка у номінації «Матеріальна культура гуцулів» визначено наукового співробітника історико-краєзнавчого музею Гуцульщини, народну майстриню з бісероплетіння та вишивки, пропагандиста культури і мистецтва Гуцульщини Галину Кутащук. Премію присуджено за багаторічну діяльність, вагомий внесок у збереження, примноження та популяризацію матеріальної і духовної культури гуцулів, за унікальні мистецькі вироби з бісеру, вагомий вклад у популяризацію автентики Гуцульського краю.
Лауреатами літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка у номінації «Духовна культура гуцулів» за рішенням комісії визначено два мистецькі колективи: народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив с. Буковець, керівник Калина Лесюк (премію присуджено за високі заслуги у популяризації та розвитку автентичного мистецтва Гуцульщини, зокрема традицій, звичаїв та обрядів, вагомий внесок у культурно-мистецьку діяльність, збереження і примноження духовної культури гуцулів) та народний аматорський хореографічний колектив клубу села Віпче «Запальні Гуцули», керівник Василь Ілюк (за збереження та розвиток хореографічного мистецтва Гуцульщини, автентику гуцульських танців, пропагування танцювального мистецтва гуцулів в Україні та за кордоном, збереження і примноження духовної культури гуцулів).
Лауреатами літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка у номінації «Літописання історії Гуцульщини» визначено двох наукових працівників: Івана Зеленчука - кандидата фізико-математичних наук, методиста районного методичного центру відділу освіти Верховинської РДА та Ярослава Зеленчука - кандидата історичних наук, начальника наукового відділу НПП "Верховинський", які внесли вагомий вклад у вивчення історії Гуцульщини; протягом багатьох років проводили історико-краєзнавчі  студії у філії «Гуцульщина» Науково-дослідного інституту українознавства, підготували сотні наукових статей, описів та розвідок з питань збереження гуцульської автентики. Зараз продовжують науково-дослідницьку роботу в громадській організації «Верховинський центр дослідження і розвитку Гуцульщини, яку очолює Петро Пониполяк. 
На основі рішення комісії голова районної ради Іван Шкіндюк видасть відповідне розпорядження і вручить лауреатам 2018 року Дипломи та районну літературно-мистецьку премію з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка.

Переглядів: 15 | Додав: vrr | Дата: 27.11.2018

 

       Сьогодні проведено чергове засідання  комісії районної  ради з  підтримки учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередньо участь в  антитерористичній операції в районах її проведення, воїнів ОУН-УПА та учасників бойових дій на території інших держав, яку провів заступник голови районної ради Іван Маківничук.

На засіданні комісії розглянуто 17 заяв громадян Верховинського району учасників бойових дій та матерів загиблих учасників АТО.

Комісія  вирішила  надати допомоги всім заявникам.

Переглядів: 17 | Додав: vrr | Дата: 27.11.2018


21 листопада у селищі Верховина проведено урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи, за участю представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, духовенства, учнівської і студентської молоді, громадськості.


Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Роман Ванівський та в.о. керівника відділу культури РДА Оксана Коломийчук покли квіти до стели Героїв Небесної Сотні.


Запаливши лампадки, учасники заходу спільно з духовенством району провели поминальну панахиду за полеглими Героями Небесної Сотні та воїнами АТО, за всіма загиблими жителями району - бійцями АТО, що вписали в історію України нову сторінку боротьби за Суверенну Соборну Україну.


У молитві за Україну та український народ прозвучав клич до об»єднання з єдиним бажанням – бажанням жити у мирній та європейській країні – Україні.
Урочисте віче було наповнене декламуванням віршів та виконанням патріотичних пісень.

Переглядів: 21 | Додав: vrr | Дата: 21.11.2018

Україна відзначає п'яту річницю початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року) та вшановує громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Події, які сталися у 2013-му, привели до корінних змін у нашій країні. Вони дали старт важким випробуванням для кожного українця, однак ми, об’єднавшись, продемонстрували всьому світу своє прагнення до свободи і реальної незалежності. Беззаперечним є те, що гідність і свобода коштували нам дуже дорого – до сих пір ми платимо за них життями наших земляків. Але саме від кожного з нас залежить, в якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

Саме сьогодні ми маємо шанс створити таку Україну, за яку бореться вже навіть кілька поколінь патріотів, таку, що буде повноцінною демократичною європейською державою. Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, це підтвердження того, що листопадові події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас. В цей день ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, чий подвиг надихнув на боротьбу за свободу, а також усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаться в пам’яті народу назавжди і вже стали гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогодні, в День Гідності та Свободи, закликаємо усіх нас до миру, порозуміння й згуртованості.

З впевненістю у краще майбутнє нашої країни, від щирого серця бажаємо добра, злагоди і непохитної віри в те, що ми все зуміємо зробити як вільний і великий народ на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Адже гідними нащадками наших батьків нас робить єдність і свобода.

Отож, єднаймося, бо в єдності наша сила, діймо і працюймо задля гідного життя!

 

Слава Україні! Слава її Героям!

 

Голова районної ради                                          Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації            Олег Лютий

Переглядів: 16 | Додав: vrr | Дата: 21.11.2018

Відповідно до Указу Президента України від 24.10.2018 року №339/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи» та у зв'язку з п'ятою річницею початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності:

 

21 листопада 2018 року, о 14-00 год., у селищі Верховина біля стели Героїв Небесної Сотні відбудеться урочисте віче, покладання квітів, встановлення лампадок біля стели Героїв Небесної Сотні та поминальна панахида за загиблими учасниками Революції Гідності, воїнами АТО за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, духовенства, учнівської і студентської молоді, громадськості, учасників масових акцій громадського протесту.

 

Запрошуємо всіх жителів району взяти участь у заходах!

В День Гідності та Свободи віддаймо шану мужнім патріотам!

 

Переглядів: 56 | Додав: vrr | Дата: 19.11.2018

Шановні працівники сільського господарства району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе  цю професію, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякуємо усім працівникам сільського господарства  за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Нехай ваше вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної та виготовленої продукції.

Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю. Хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

 

Голова районної ради                                          Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації      Олег Лютий

Переглядів: 25 | Додав: vrr | Дата: 16.11.2018

             

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Роман Ванівськи спільно з  головою районної державної адміністрації Олегом  Лютим, керівником апарату райдержадміністрації Василем Бровчуком, директором  коледжу Ганною  Дзвінчук та викладачами привітали студентську молодь Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника з Міжнародним днем студента.

У привітальних словах йшлося про те, що цей день не має кордонів, він єднає всіх, хто прагне до вершин знань, суспільного самоствердження і прогресивних змін.

Студентське життя - це період особистісної та професійної самореалізації, розкриття своїх талантів, перші кроки самостійного життя, прийняття принципових рішень і формування громадянської позиції.

А ще - це час молодості, романтики і кохання.

Ми впевнені, що наші студенти завжди будуть прогресивними шукачами найсучасніших тенденцій розвитку професійної галузі й суспільства.

Творчо мислити, прагнути пізнавати, ставити для себе амбітні цілі і досягати їх - таким є кредо студента.

Також студентам побажали здобути гідну освіту та згодом  поповнити  робочі місця  на Верховинщині, адже саме туризм є пріоритетною та перспективною галуззю нашого району.

Після привітальних слів кращим студентам коледжу вручено грамоти та першокурсникам студентські квитки.

Натомість студентська молодь розважала гостей та викладачів дотепними жартами,сценками та виступами, які були майстерно виконані до тематики свята.

Переглядів: 13 | Додав: vrr | Дата: 16.11.2018

« 1 2 3 4 5 ... 269 270 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода