ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

 

Керуючий виконавчим апаратом районної ради Роман Ванівський взяв участь у нараді голови районної державної адміністрації Олега Лютого з питань підготовки заходів до відзначення в районі Дня захисника України та 75-ої річниці з Дня створення Української повстанської армії. Участь в нараді взяли представники галузі освіти, культури, соціального захисту, мобілізаційної роботи та інші. На нараді обговорили формат проведення заходів 13 жовтня (так як 14 жовтня цього року припадає на вихідний день - суботу), в основу яких буде покладено вшанування воїнів УПА та бійців АТО, а також їх родин.

За пропозиціями учасників наради заплановано провести ряд військово-патріотичних, культурно-мистецьких, молодіжних, спортивно-масових та інших тематичних заходів, присвячених Дню захисника України та 75-ої річниці з Дня створення Української повстанської армії. Протягом вересня-жовтня в навчальних закладах відбудуться конкурси строю та пісні учнівської молоді з предмету «Захист Вітчизни». Також делегація з району матиме можливість взяти участь у Форумі захисників України в Івано-Франківську.

Основне що планується - це організація відвідувань представниками органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, депутатами районної, селищної і сільських рад воїнів УПА, демобілізованих бійців, членів сімей військовослужбовців та загиблих захисників України.

 

 

Переглядів: 11 | Додав: vrr | Дата: 10.10.2017

Звертаюся до призовників та батьків, відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» статті 15. Призовний вік. Призов громадян України на строкову військову службу.

- призовники, яким надійшла повістка районного військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці;

- у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Громадяни, які призиваються на строкову військову службу до виконання завдань в зоні АТО не залучаються, за винятком, якщо особисто нададуть на це згоду, та відповідну згоду нададуть їхні батьки, завірену печаткою військового комісара Верховинського РВК.

Громадяни, які мають право на відстрочку від призову відповідно статті 17 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» після подання власноручно написаної заяви з необхідними документами її отримають.

 

Порушення законодавства про військовий обов’язок і військову службу тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Тож, щоб не притягувати юнаків Верховинського району до адміністративної та кримінальної відповідальності запрошую прибути до призовної дільниці Верховинського району для проходження медичної військово-лікарської та призовної комісій для визначення придатності до служби в Збройних Силах України.

 

Шановні краяни надіюсь на Вашу свідомість та бажання спільними зусиллями будувати державу Україну, тільки від нас залежить майбутнє наших дітей в нашій Богом даній Державі!

 

 

З повагою

ТВО військового комісара

Верховинського районного військового комісаріату

майор                                                     Р.В. ДЕМЧУК

Переглядів: 5 | Додав: vrr | Дата: 10.10.2017

Сьогодні 10 жовтня 2017 року  керуючий виконавчого апарату районної ради Роман Ванівський, заступник селищного голови Оксана Чубатько, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційно-аналітичної роботи райдержадміністрації Оксана Коломийчук   взяли участь у відкритті виставки молодої  художниці Тетяни  Павлінець , жительки села Стаїща, члена ГО Спілки художників та майстрів  декоративно-прикладного мистецтва Верховинщини.

Тетяна у  2012 році  закінчила Прикарпатський національний університет  імені Василь Стефаника  та у 2015 році почала працювати над іконо –писанням.  У колекції молодої художниці багато різних жанрів.

Роман Ванівський подякував організаторам даного заходу та побажав талановитій художниці натхнення та розвитку.

Дана виставка буде радувати відвідувачів протягом місяця.

 

 

Переглядів: 13 | Додав: vrr | Дата: 10.10.2017

У зв’язку з погіршанням погодних умов та відповідно до вимог пункту 7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 року № 71, яким передбачено початок опалювального періоду, районною державною адміністрацією видано розпорядження від 05 жовтня 2017 року № 324 «Про початок опалювального періоду», яким встановлено з 05 жовтня 2017 року по 30 квітня 2018 року опалювальний період для бюджетних підприємств, установ та організацій, а також котелень будинків та квартир з індивідуальним опаленням.

 

Переглядів: 16 | Додав: vrr | Дата: 09.10.2017

   

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти! Ваша професія – не з легких, але потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день. Ваша невтомна праця забезпечує зв'язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку.

Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще.

Висловлюємо щиру подяку за вашу роботу. Бажаємо всім поштовикам щастя, благополуччя, доброго здоров'я та наснаги у нелегкій праці. Нехай вам завжди посміхається доля та дарує міцне здоров’я й довголіття, а вісточки, які ви приносите людям, будуть лише радісними.

 

Голова районної ради                                                      Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації                       Олег Лютий

Переглядів: 25 | Додав: vrr | Дата: 09.10.2017

 

Образотворче мистецтво є однією з найдовершеніших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, бринять кольори глибоких почуттів. Ваші роботи пробуджують потяг до прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття.

Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика є невід'ємною частиною національної культури, джерелом духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства. Доробок художників засвідчує могутній потенціал нашого народу, сприяє створенню позитивного іміджу України в світі.

Бажаю Вам, творцям краси і гармонії, наснаги, щастя та добробуту. Прийміть слова подяки за самовіддане служіння музі та невгамовний творчий пошук.

 

Голова районної ради                                            Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації         Олег Лютий

http://ww2.gov.if.ua/data/img/1x1.gif

 

                   

 

Переглядів: 24 | Додав: vrr | Дата: 08.10.2017

Щиросердечно вітаємо вас із професійним святом! День юриста - це свято тих, хто вносить свій безпосередній і посильний внесок в правову розбудову нашої незалежної держави. З кожним днем фах юриста набуває ще більшого авторитету в державі, адже саме юристи активно сприяють руху України шляхом побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Ми переконані, що служіння Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашої держави, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави.

Тож нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

 

http://ww2.gov.if.ua/data/img/1x1.gifГолова районної ради                                              Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації           Олег Лютий

 

 

Переглядів: 28 | Додав: vrr | Дата: 08.10.2017

« 1 2 3 4 5 ... 211 212 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 12.01.2017 року №4-р 18 січня 2017 року о 15-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 25.09.2017 року №82-р «Про скликання позачергової дванадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 вересня 2017 року відбудеться дванадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2015 по грудень 2016 року

Бюджет

Районний бюджет на 2017 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2017

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода