ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

6 грудня, щорічно, наша держава відзначає День Збройних Сил України. З цієї нагоди ми щиро вітаємо зі святом усіх, хто стоїть на стoрoжі України з метою захисту її суверенітету. Не зважаючи на дoсить невелику офіційну історію українського війська, сьoгoдні ми маємо мужніх і сміливих солдатів і офіцерів Збрoйних Сил України, які готові гідно прoдoвжувати традиції своїх дідів і батьків. Саме на вас покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Ми завжди з особливою увагою дивимось на своїх захисників, а особливо зараз – коли на сході нашої держави ви з відвагою та героїзмом захищаєте нас від ворога в зоні АТО.

Ми переконані, що в будь-якій ситуації військовослужбовці Збрoйних Сил України надійно захистять територіальну цілісність України, віримо, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості.

В цей день ми звертаємось до вас, щоб висловити безмежну вдячність за вашу мужність, за те, що прикладаєте сили для того, щоб був мир та щоб запанував спокій в нашій державі.

З нагоди свята щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Слава Україні! Слава Українським Збройним Силам!

 

Голова районної ради                                                           Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації                           Олег Лютий

Переглядів: 12 | Додав: vrr | Дата: 06.12.2017

5 грудня, керуючий справами апарату районної ради Роман Ванівський, перший заступник  голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук та керівник апарату райдержадміністрації Василь Бровчук зустрілися із волнтерами району з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера, який проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 17 грудня 1985 року.

Це була зустріч за круглим столом, керівництва району із волонтерами району, в ході якої розповідали про справу, що стала значною частиною їх життя, пригадували історії, ділилися спогадами, говорили про напрацювання.

Найактивніших волонтерів керівництво району нагородили спільними грамотами  районної ради та райдержадміністрації та вручили кожному «Біблію».

 

Переглядів: 10 | Додав: vrr | Дата: 05.12.2017

З нагоди Дня місцевого самоврядування в обласній раді відзначили депутатів та працівників виконавчих апаратів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад, а також нагородили переможців восьмого обласного конкурсу розвитку місцевого самоврядування.

"Розвинене місцеве самоврядування – найголовніша ознака справжньої демократії. Чим ближче місцеве самоврядування до людей, тим більше йому довіряють і тим вищим є рівень демократії. Дослідження, які нещодавно обласна рада замовила в рамках Програми розвитку місцевого самоврядування, показали, що люди найвищу довіру із усіх органів влади висловлюють саме місцевому самоврядуванню. Щиро зичу, аби кожен з нас настільки професійно і відповідально перед громадою виконував свої повноваження, щоби людська довіра до нас ніколи не висихала!" – наголосив голова обласної ради Олександр Сич.

В рамках урочистостей керівники вищого представницького органу влади області вручили дипломи переможцям восьмого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, цього року з Верховинського району переможцями стали: Головівська, Ільцівська, Красноїлівська, Стебнівська, Довгопільська сільські ради та Білоберізька сільська рада об’єднаної територіальної громади.

Проект «Краща етнокультурна громада» виграла Замагірська сілька рада та отримала 200 тис.грн. призового фонду.  

 

Переглядів: 370 | Додав: vrr | Дата: 05.12.2017

Сьогодні 05 грудня 2017 року о 14 год. 30 хв., голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк буде виступати у прямому ефірі телеканалу Еспресо.

Ефір можна дивитися на супутниковому телебаченні або в режимі он-лайн http://espreso.tv/stream/

Переглядів: 19 | Додав: vrr | Дата: 05.12.2017

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужасть та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Дуже приємно, що жителі Верховинського  району не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Певен - кожен мешканець Верховинського району вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти.  Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки Ваші підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

 

Голова районної ради                                                Іван Шкіндюк

Переглядів: 26 | Додав: vrr | Дата: 05.12.2017

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. На вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Й не тільки збирати, але й правильно, точно узагальнювати. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку. На основі інформації, наданої вашою службою, приймаються важливі рішення. Саме тому подальший розвиток країни без належної роботи органів статистики забезпечити неможливо.

З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, добра і благополуччя в родинах, нових професійних здобутків, ефективності праці в ім'я процвітання нашого краю та України.

 

Голова районної ради                                                           Іван Шкіндюк

Голова райдержадміністрації                                              Олег Лютий 

Переглядів: 12 | Додав: vrr | Дата: 05.12.2017

 

Щороку третього грудня ми відзначаємо Міжнародний день інвалідів. У цей день ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

Громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги,  для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівних. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства. Наша держава взяла на себе і виконує певні зобов’язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення для них необхідних правових, соціально-побутових умов життя, надала ряд пільг, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства.

Користуючись нагодою хочемо подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги - реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Від усього серця зичимо вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх ваших справах.

 

Голова районної ради                                                           Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації                           Олег Лютий

Переглядів: 23 | Додав: vrr | Дата: 03.12.2017

« 1 2 3 4 5 ... 224 225 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 17.11.2017 року №125-р 28 листопада 2017 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 12.12.2017 року №144-р «Про скликання п’ятнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  15 грудня 2017 року відбудеться п’ятнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (ІІ пленарне засідання) (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2015 по грудень 2016 року

Бюджет

Районний бюджет на 2017 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2017

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода