ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)
[04.04.2014][Різне]
Протокол тимчасової комісії Верховинської районної ради (0)
[10.03.2014][Різне]
Довідка Про виконання бюджету району та районного бюджету за 2013 рік (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Завершено навчальний рік. Попереду літо, тривалі канікули, відпочинок. Кожна родина в селі Красник намагається зробити відпочинок своєї дитини якомога цікавішим, корисним, оздоровчим. Оздоровлення дітей під час канікул сприяє поліпшення їхнього здоров’я, забезпечує зайнятість та запобігає явищам бездоглядності, дає змогу продовжувати виховний процес та розвивати творчі здібності, виховати духовно-багату і національно-свідому особистість.

З 19 по 23 червня 2017 року у дитячому оздоровчому таборі на базі Красницько Народного дому громадою села проведено оздоровлення понад 90 дітей.

Кошти на оздоровлення виділила церковна громада, сільська рада та жителі села. Педагоги Красницької школи працюють в таборі вихователями, адже літній відпочинок дітей – невід’ємна частина системи неперервної освіти. Щоденно відвідують табір священнослужитель отець Юрій та священнослужителі церков району.

- Головний об’єкт нашої турботи й уваги, зазначив сільський голова Віталій Федорович, – діти, – Все інше, що ми робимо, – засоби цієї турботи.

Тому питання літнього відпочинку дітей для нас – це школа, яка розміщена на природі, де менше навантажується мозок, а більше працює тіло і святкує душа. Літо на горизонті, школа переїжджає в літо. І ми всі стараємося, щоб воно буде радісним і успішним. І людину будь-якого віку неможливо оздоровити, якщо не створено доброзичливого клімату в колективі, що її оточує, не організовано різнобічну діяльність відповідно до її запитів і потреб.

Діяльність табору базується на християнсько-моральних цінностях, вивчення Біблії. Цілі табору наступні: через спілкування, взаємовідносини, ігри та різні заходи познайомити відпочиваючих з Ісусом Христом, розповісти підліткам Євангеліє, щоб їхнє бажання в пізнанні Бога зростало.  

Переглядів: 6 | Додав: vrr | Дата: 22.06.2017

      

Голова районної ради Іван Шкіндюк та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Роман Ванівський взяли участь у черговому засіданні Організаційного комітету з питань проведення народного автентичного свята «Полонинське літо – 2017».

У засіданні Оргкомітету під головуванням голови РДА Олега Лютого та голови районної ради Івана Шкіндюка взяли участь керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, громадських організацій, підприємств, установ  та організацій району, які задіяні до підготовки та проведення свята.

Проаналізовано виконання протокольних доручень попереднього засідання та предметно обговорено питання виконання заходів  з благоустрою та впорядкування території, де проходитимуть святкові урочистості, порядок ведення виїзної торгівлі, паркування автотранспорту, безпеки учасників свята та гостей, підготовки концертної програми тощо. Розглянуто також пропозиції членів Оргкомітету з питання наповнення програми заходів новими культурно-мистецькими заходами напередодні головного дійства, тобто у суботу, 15 липня.

Озвучено та погоджено Програму заходів у районному центрі, де будуть організовані відпочинкові, ознайомлювально-пізнавальні заходи, зокрема відвідування музеїв та пам’ятних місць Верховинщини, катання на конях, гуцульських бричках, виїзд на найближчі полонини з метою ознайомлення туристів з полонинською ґаздівкою на високогір’ї. Окрім цього – концертна програма за участю мистецьких колективів на Співочому полі у Верховині та ряд інших заходів.

Переглядів: 29 | Додав: vrr | Дата: 21.06.2017

                          

Вчора, 18 червня, на Співочому полі в селищі Верховина відбулася передача обласної творчої естафети «Воскресне волі дух і наша слава» з нагоди  славної події в житті держави – 75-ої річниці Української Повстанської Армії.

Стартувала обласна естафета районів та міст «Воскресне волі дух і наша слава», присвячена 75-ій річниці створення УПА та Року УПА на Прикарпатті, 7 травня 2017 року на Тисмениччині. Цей масштабний творчий захід дасть змогу пізнати нові сторінки з історії визвольного руху й загалом нашої історії.

Головним атрибутом естафети «Воскресне волі дух і наша слава» є фотоальбом, у якому будуть зібрані світлини, пов’язані із історією УПА. Естафета, що супроводжується святковими заходами, проходить у кожному районі та місті обласного значення й завершиться 6 грудня у с. Тишківці Городенківського району, на батьківщині Романа Шухевича. Фотоальбом, який оформляють усі учасники естафети, буде переданий у Музей визвольних змагань Прикарпатського краю.

        Історичний фотоальбом керівництво Косівського району передало керівникам Верховинської райдержадміністрації і районної ради.

Голова районної ради Іван Шкіндюк у привітальному слові сказав, що слава воїнів Української Повстанської Армії, які здобували волю і незалежність для рідної України, назавше залишиться в нашій історії і пам’яті українського народу. Нині справу нескорених повстанців продовжують українські воїни  на сході України, захищаючи рідну землю від московських окупантів. Слава Героїв вічно житиме у наших серцях.

Художні колективи Косівщини виступили перед верховинцями та гостями краю з національно-патріотичною концертною програмою.

Переглядів: 55 | Додав: vrr | Дата: 19.06.2017

 Верховинська районна державна адміністрація та районна рада запросили до  Верховинщини 25 дітей із зони АТО м. Мар’янки, Донецької обл. на оздоровлення в табір, який проводиться в приміщені Верховинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з ОГО  «Християнська асоціація молоді та сім’ї», ГО «Товариство бойових побратимів Гуцульщини» та ГО «Верховинська самооборона». Завдяки підписаній угоді між військово – цивільною адміністрацією м. Мар’янка і с. Побєда, Донецької обл.  та Верховинською районною державною адміністрацією, діти будуть оздоровлюватися в таборі  з 15.06.2017р. по 25.06.2017р.

16.06.2017р в 12.00 відбулася офіційне відкриття табору на якому були присутні перший заступник голови Верховинської РДА Ярослав Скуматчук, заступник голови Верховинської районної ради Іван Маківничук, директор Верховинського РЦСССДМ Ольга Соломійчук та голова ГО «Товариство бойових побратимів Гуцульщини» Іван Потяк які привітали дітей на Верховинщині і побажали набратися сил, здоров’я, приємних вражень від столиці Гуцульщини.

Священник о. Ігор Рибенчук поблагословив молитвою та окропив святою водою дітей  в таборі.

В знак вдячності діти подарували коровай який був спечений та привезений із благодійної пекарні з м. Мар’янки, а Верховина також подарувала сувенір.

Переглядів: 9 | Додав: vrr | Дата: 19.06.2017

                     

З нагоди Дня медичного працівника у п’ятницю, 16 червня, в актовому залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено урочисте зібрання.

Працівників охорони здоров’я району вітали голова районної ради Іван Шкіндюк, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук, заступник Верховинського селищного голови Оксана Чубатько, головний лікар центральної районної лікарі Микола Ілюк.

За сумлінну працю на ниві охорони здоров’я району, високий професіоналізм у роботі ряд медичних працівників Верховинщини відзначено грамотами районної ради, райдержадміністрації, селищної ради та центральної районної лікарні

У вітальному слові голова районної ради Іван Шкіндюк подякував медикам району за нелегку працю, за врятовані людські життя, побажав усім подальших успіхів у роботі, миру, добра, благополуччя, щастя, радості у сім’ях і родинах та Господньої благодаті.

Після урочистої частини заходу для працівників охорони здоров’я району поставлено  святковий концерт.

Переглядів: 216 | Додав: vrr | Дата: 17.06.2017

                                

З нагоди професійного свята висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто, не жаліючи зусиль і часу, приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

Висловлюємо всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Від усього серця бажаємо вам успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай збудуться всі ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю, а клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Голова районної ради                                                       Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації                    Олег Лютий

 

Переглядів: 44 | Додав: vrr | Дата: 17.06.2017

З ініціативи радника голови районної ради Марії Маківничук та викладача іноземних мов Верховинського відділення Івано-Франківського коледжу туризму та готельного господарства Олени Потоцької (Бєлих) група молодих Верховинців бере участь у міжнародному проекті «Хороше життя для всіх».

Молодіжну організацію заснували ще минулого року, після того як Марія Маківничук пройшла Європейську волонтерську службу у Німеччині та зацікавилася у міжнародній співпраці.

- «Працюючи п’ять місяців волонтером у Німеччині з європейськими дітьми у мене з’явилася мета - показати нашим молодим українцям, що у них теж є все для того, щоб розвиватися, удосконалюватися і будувати рідну країну, набираючись досвіду за кордоном» - каже Марія.

Перший семінар німецько-української молоді відбувся у місті Остраудерфейн, земля Нижня Саксонія, Німеччина. Дев’ять верховинців протягом десяти днів жили, знайомилися, обмінювалися досвідом, били стереотипи та давали відповіді на питання : «Яке воно, хороше життя?».

Дітям було організовано велопрогулянки, екскурсії містом, походи у музеї, а також відвідування школи. З української сторони було завдання презентувати рідний край та країну.

У вишиванках учасники молодіжного обміну розповідали про культуру, традиції, співали народних пісень та ознайомлювали з ситуацією, яка склалася в Україні.

Завдяки цій поїздці діти для себе зрозуміли, що слід змінювати себе, навколишнє середовище. Цей проект дав поштовх зародженню нових ідей, які потрібно втілювати в життя для покращення району, України та усвідомлення, що матеріальні цінності – це не головне у житті.

Перший семінар завершився і учасники вже вдома, проте вони продовжують спілкуватися з новими друзями, партнерами і з нетерпінням чекають наступної зустрічі, яка відбудеться уже у Верховині.

Переглядів: 42 | Додав: vrr | Дата: 16.06.2017

« 1 2 3 4 5 ... 191 192 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 12.01.2017 року №4-р 18 січня 2017 року о 15-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 24.02.2017 року №14-р «Про скликання сьомої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  09 березня 2017 року відбудеться сьома сесія районної ради VІІ демократичного скликання (друге пленарне засідання)(початок роботи о 10.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2015 по грудень 2016 року

Бюджет

Районний бюджет на 2017 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2017

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода