ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Сьогодні 7 березня 2018 року проведено товариський матч з волейболу між жіночими колективами районної ради та районної державної адміністрації з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня.

Обидві команди відзначені спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації та нагороджені солодким подарунком.

Переглядів: 451 | Додав: vrr | Дата: 07.03.2018

Голова районної ради Іван Шкіндюк та заступник голови районної ради Іван Маківничук взяли участь у засіданні «За круглим столом» представників Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування на тему: «Шляхи активації процесу добровільного об’єднання територіальних громад Верховинського району» з участю керівництва райдержадміністрації, селищного та сільських голів, депутатів, представників громадських організацій району.

У ході «Круглого столу»  обговорено проблеми та переваги добровільного об’єднання територіальних громад. Активне обговорення тривало більше двох годин. Голови сільських рад мали можливість задати питання, які їх цікавлять щодо добровільного об’єднання громадян.

Голова районної ради Іван Шкіндюк у своєму виступі сказав, що Верховинський район є найвисокогірнішим в Україні, тому потрібно зважати на специфіку гірського регіону та важкодоступність до нього.

 – У нас зовсім по іншому сформувався уклад життя та специфіка гірської господарки і життєдіяльності, ніж у низинних районах, – підкреслив Іван Юрійович, – тому наша позиція чітка – це зміна у перспективному плані області та збереження Верховинського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці. Ми – за об’єднання, потрібно об’єднуватися, це є добровільна справа територіальних громад. Якщо голови сільських рад, сільські громади  хочуть об’єднуватися – то це їх рішення. Просто при цьому потрібно враховувати всі аспекти добровільного об’єднання та надавати можливості покращувати інфраструктуру гірських територій і поліпшування життя її громадян.

Переглядів: 207 | Додав: vrr | Дата: 06.03.2018

«Гаряча лінія» для звернень громадян Івано-Франківської області.

Івано-Франківський обласний військовий комісаріат просить Вас у випадку відомостей про факт вимагання хабара (неправомірної вигоди) за сприяння ухиленню від військової служби посадовими особами військових комісаріатів Івано-Франківської області негайно повідомити за телефоном «гарячої лінії» Івано-Франківського обласного військового комісаріату: (0342) 57-27-37 (черговий, цілодобово) або за фактичною адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Довженка, 21, а також Верховинського районного військового комісаріату: 2-14-59 (черговий, в робочі дні
з 09:00 – 18:00 год., 068 6813072) або за фактичною адресою: смт. Верховина,
вул. Франка, 6.

Разом–ми переможемо це зло під назвою хабарництво

 

З повагою

 

ТВО військового комісара

Верховинського районного військового комісаріату

майор                                                   Р.В. ДЕМЧУК

Переглядів: 4 | Додав: vrr | Дата: 06.03.2018

Відповідно до розпорядження районної ради від 05.03.2018 року №20-р «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»,  та на підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається  вісімнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання  22 березня 2018 року об 11-ій годині в залі засідань районної ради з наступним порядком денним

 1. 1) Звіт голови райдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2017 рік.
  2) Інформація райдержадміністрації про стан діючого полігону твердих побутових відходів та про роботу з вишукування та облаштування нового полігону твердих побутових відходів.
  3) Про підсумки виконання бюджету району та районного бюджету за 2017 рік.
  4) Про затвердження переліку об’єктів комунального майна району, які підлягають приватизації у 2018 році.
  5) Про стан фінансування закладів та установ освіти району у 2018 році.
  6) Про створення комунального закладу районног8о інклюзивно-ресурсного центру Верховинської районної ради Івано-Франківської області.
  7) Різне.

   

На сесію районної ради запрошено: народного депутата України Ю.Солов’я, депутатів обласної ради, голову та заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівників районних установ та організацій, селищного та сільських голів, представників ЗМІ.

Переглядів: 5 | Додав: vrr | Дата: 05.03.2018

Сьогодні,  27 лютого 2018 року,  у залі засідань районної ради проведено районний семінар на тему: «Сортування сміття і принцип розподілу відходів для населення і представників влади».

Голова районної ради Іван Шкіндюк відкрив семінар, і наголосив, що сортування сміття - дуже актуальна тема для всіх жителів району та України.

Засновник Всеукраїнської громадської організації «Україна без сміття», лектор Євгенія Аратовська презентувала проблемні питання, які стосуються забруднення екології у зв’язку з неправильним використанням твердих побутових відходів та шляхи їх вирішення.

Семінар пройшов доступно, цікаво та продуктивно. Ми закликаємо жителів району бути відповідальними за природу та здоров’я рідних і близьких.

Переглядів: 34 | Додав: vrr | Дата: 27.02.2018

Сьогодні, 27 лютого 2018 року, голова районної ради  Іван Шкіндюк взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації. На колегії розглянуто два питання порядку денного, зокрема:

1. Про стан виконання розпорядження районної державної адміністрації від 31.03.2017 року №98 «Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів району, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2017 рік».

2. Про стан виплати заробітної плати в установах, організаціях та підприємствах усіх форм власності району 2017 року. Додатково було розглянуто питання щодо раціонального використання бюджетних коштів на об’єктах будівництва в 2017 році.

З розглянутих питань висловлено ряд пропозицій та прийнято відповідні рішення.

Переглядів: 31 | Додав: vrr | Дата: 27.02.2018

    Верховинці спільно з українцями Румунії відзначили у Бухаресті

                                      Свято  материнської мови

На запрошення голови Бухарестської філії Союзу Українців Румунії Ярослави Колотило делегація Верховинської районної ради та просвітянський музичний гурт «Струни Орфея» взяли участь у відзначенні в місті Бухаресті, Румунія, Міжнародного Дня рідної мови.

Делегацію районної ради очолив голова ради Іван Шкіндюк. В її складі: керівник музичного гурту «Струни Орфея», заслужений журналіст України Василь Нагірняк, радник голови районної ради Марія Маківничук, директор Верховинського відділення ФССУ в Івано-Франківській області Валерій Синітович, молоді талановиті артисти просвітянського музичного гурту «Струни Орфея»: Роман Тафійчук, Петро Марусяк, Юлія Близнюк та Ніна Іванійчук.

Відкрила свято материнської мови голова Бухарестської філії Союзу Українців Румунії Ярослава Колотило і запросила українців Румунії, дорогих гостей з України на свято, присвячене Міжнародному Дню рідної мови. Пані Ярослава, зокрема, сказала: «Ми хочемо материнську мову тримати в душі, зберегти її для наших наслідників, для нових поколінь. Тому дякуємо Богові, що таке свято є…»

 З вітальними словами та поезією української душі виступили: радник-посланник Посольства України в Румунії та Тимчасово повірений у справах України в  Румунії Євген Левицький; голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк; голова Верховинського Товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Василь Нагірняк; заступник голови Союзу Українців Румунії і Бухарстської філії СУРУ, голова Товариства українців Румунії імені Тараса Шевченка, редактор популярного в світі журналу українських письменників Румунії «Наш голос», член Національних спілок письменників України та Румунії Михайло Трайста; викладач української мови, член Національної Спілки письменників України Іван Кідещук, дружина покійного письменника і першого голови та депутата від Союзу Українців Румунії Вірджінія Ткачук.

– Дорога наша українська родино. Дорогий та дружній  народе Румунії, – звернувся до присутніх у залі голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк. – Нам дуже приємно завітати до Бухаресту і вітати усіх вас зі святом рідної мови. Мова – це один із основних аспектів, через який ми ідентифікуємося як нація. Це  той фундамент, на якому збудована держава, цементується народ, відбуваються процеси державотворення. Кожна нація, кожен народ повинні поважати і любити свою мову. Поки ми розмовляємо рідною мовою, поки плекаємо, любимо і оберігаємо її,  доти ми є великий український народ. На жаль, протягом останнього часу дуже багато мов у світі зникає. І це проблема не тільки того народу, мова якого забувається, зникає, це є проблема всіх людей, тому що кожна нація, її мова несе знання, розвиває етнос, культуру народу. Тому цінуймо, поважаймо і навчаймося мови незабутніх предків, які сформували націю – і покликали на світ Божий мову.

читати далі>>>

 

Переглядів: 39 | Додав: vrr | Дата: 26.02.2018

« 1 2 3 4 5 ... 238 239 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 05.03.2018 року №20-р «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  22 березня 2018 року відбудеться вісімнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода