ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Заступник голови районної ради Іван Маківничук взяв участь у урочистому заході, присвяченому Дні вшанування учасників бойових дій на території інших держав та тридцятої річниці виведення військ з Афганістану.

Заходи із вшанування учасників бойових дій на території інших держав розпочалися  тематичним заходом, організованим колективом Ільцівської загально - освітньої школи І-ІІІ ступенів. Учасники заходу поклали квіти і вінки до пам’ятного знаку Василю Зузяку та могил загиблих воїнів в Республіці Афганістан та території інших держав.

Опісля, у залі засідань районної ради заступник голови районної ради Іван Маківничук та заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав нагородили воїнів-ветеранів грамотами та грошовою премією.

Іван Маківничук у своєму виступі подякував колишнім воїнам за активну громадську позицію та наголосив, що ми віддаємо глибоку шану синам нашої Вітчизни, які в різних «гарячих точках» світу виконували і виконують свій військовий обов’язок.

Захід завершився концертною програмою.

 

Переглядів: 378 | Додав: vrr | Дата: 15.02.2019

 

Шановні учасники бойових дій!

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, дозвольте висловити слова пошани усім воїнам локальних війн. 15 лютого український народ віддає глибоку шану всім, хто пройшов вогняне горнило за межами своєї Батьківщини, хто залишився вірним своєму військовому обов’язку, хто витримав тяжкі військові будні, демонструючи приклади мужності, офіцерської честі та відчув, що таке війна, коли всі ми жили мирно. Ми схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися живими. Тисячі співвітчизників, серед яких і наші земляки, так і не повернулися до рідної домівки. Це тяжкі втрати для батьків, рідних, близьких і друзів. Шановні учасники бойових дій, воїни-миротворці! Ви чесно виконали присягу, зберегли бойове братерство та передаєте свої знання і великий досвід нашій молоді. Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра та мирного неба.

 

 

Голова районної ради                                              Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації                           Олег Лютий

 

Переглядів: 333 | Додав: vrr | Дата: 15.02.2019

        

Голова районної ради Іван Шкіндюк 13 лютого 2019 року взяв участь у підсумковій нараді відділу культури і мистецтв райдержадміністрації з працівниками   культури району. В нараді взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, заступник селищного голови та голова постійної комісія районної ради з гуманітарних питань Оксана Чубатько, в.о. начальника відділу культури і мистецтв райдержадміністрації Оксана Коломийчук, директор централізованої бібліотечної системи Ганна Валігурська, директор Верховинської дитячої школи мистецтв Марія Ілійчук, а також працівники культури району (керівники установ культури району, майстри декоративно – ужиткового мистецтва, керівники народних та зразкових  аматорських колективів, солісти – вокалісти, аматори народної творчості, бібліотечні та музейні працівники та ін.)  

На нараді було розглянуто наступні питання: - про підсумки роботи централізованої бібліотечної системи району за 2018 рік; - про підсумки роботи Верховинської дитячої школи мистецтв за 2018 рік; - про культурно – мистецьку  та матеріально – господарську роботу організаційно – методичного центру при відділі культури і мистецтв райдержадміністрації  за 2018 рік; - про стан релігійної ситуації у районі за 2018 рік  та надання Томосу Українській Православній Церкві; - про музейну діяльність у Верховинському районі  протягом 2018 року.

Голова районної ради Іван Шкіндюк, виступаючи з привітальним словом, щиро подякував працівникам культурної галузі за творчі презентації автентики Гуцульщини під час проведення Днів Гуцульської культури  в обласних центрах України, зокрема  у м.Полтаві, м.Івано-Франківську, м.Львові та м.Чернівцях, за свою відданість культурі та традиціям Гуцульщини.

Заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук подякувала  працівникам установ культури району за проведену  культурно – мистецьку роботу  у 2018 році, побажала подальшої натхненної та  творчої праці на ниві культури у 2019 році.  

Іван Шкіндюк та Світлана Уршеджук нагородили спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації працівників галузі культури   -  за вагомий внесок у розвиток і збереження гуцульських звичаїв та традицій.

Заступник селищного голови  та голова постійної комісія районної ради з гуманітарних питань Оксана Чубатько привітала працівників культури та щиро  подякувала за культурно – мистецьку працю в 2018 році.

В.о. начальника відділу культури і мистецтв райдержадміністрації Оксана Коломийчук підсумувала роботу культпрацівників та вручила  грамоти відділу культури і мистецтв райдержадміністрації.

Завершилася нарада культурною програмою.

Хороший настрій та  щирі емоції  дарували глядачам зразковий вокальний ансамбль «Гуцульські дівчата» районного організаційно – методичного центру при відділі культури і мистецтв райдержадміністрації (керівник – Ірлана Кікінчук), зразковий танцювальний колектив «Арніка»   районного організаційно – методичного центру при відділі культури і мистецтв райдержадміністрації (керівник – Ганна Паньків), народний аматорський фольклорний вокально – інструментальний колектив «Горицвіт» районного організаційно – методичного центру при відділі культури і мистецтв райдержадміністрації (керівник – Марія Ілійчук), ансамбль народної музики дитячої школи мистецтв (керівник – Степан Паньків), дует баяністів у складі Захара Глушка та Владислава Гуцинюка дитячої школи мистецтв (керівник – Любомир Бушватюк), народний аматорський вокальний ансамбль «Смеріченьки» районного організаційно – методичного центру при відділі культури і мистецтв райдержадміністрації (керівник – Марія Кизик). 

Під час святкового концерту   прозвучали пісні у виконанні солістів – вокалістів Івана Гаврищука («Українська родина», «Вишиванка»), Романа Мельничука («Причарувала», «Без тебе») та Олега Маротчака («Розкажіть смереки», «Додому повернусь»).

На завершення заходу капела троїстих музик «Черемош» ім. Романа Кумлика (керівник – Іван Мартищук) та фольклорний гурт жінок «Карпатські джерела» Будинку культури с. Замагора (керівник - Параска Мартищук) подарували глядачам драйвовий  настрій та море позитиву.

 

 

Переглядів: 327 | Додав: vrr | Дата: 13.02.2019

      

Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк зустрівся із Предстоятелем Православної Церкви України, Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.

Розмова проходила у щирій і відкритій атмосфері. Велика дяка Господу, що дарує нам молодих, талановитих, духовно багатих лідерів церкви. Господь благословляє тих, хто іде Його дорогою.

Нація і народ сильні тоді, коли між людьми панує повага, любов, злагода і взаєморозуміння.

Хай Господь допомагає нам підніматись до нових вершин і утверджувати Українську державу.

 

Переглядів: 331 | Додав: vrr | Дата: 09.02.2019

     

       Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк зустрівся з головою Верховної ради України Андрієм Парубієм.

  Обговорили ряд питань, які є важливими для Української держави, в тому числі й проблемні питання розвитку гірських територій України.

          Домовились, що найблищим часом буде винесено на розгляд Верховної ради України проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів». Суб‘єктом законодавчої ініціативи законопроекту виступили народні депутати України Микола Княжицький, Сергій Соболєв, Іван Рибак, Микола Величкович, Валерій Лунченко, Михайло Довбенко.

      Іван Юрійович вірить і переконаний, що спільними діями ми зробимо нашу державу сильною і могутньою. Щиро подякував Андрію Парубію і всім народним депутатам за розуміння і підтримку горян.

     Успіх там, де є віра у перемогу. Слава Богу! Слава Україні!

Переглядів: 342 | Додав: vrr | Дата: 08.02.2019

Сьогодні голова районної ради Іван Шкіндюк провів зустріч в Міністерстві інфраструктури України з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном. Обговорено питання проведення ремонту автодоріг на території Верховинського району. Спільна праця, численні звернення до профільного міністерства, народних депутатів України  в підсумку увінчалися успіхом. Дороги державного значення на Верховинщині цьогоріч будуть ремонтувати.

Для проведення ремонту автомобільних доріг  Р-24 «Татарів – Кам’янець-Подільський» та  Р-62 «Криворівня – Чернівці» виділено з державного бюджету відповідно  100 млн. і 20 млн. гривень.

Голова районної ради Іван Шкіндюк щиро подякував від імені усіх верховинців міністру інфраструктури Володимиру Омеляну та всім причетним високопосадовцям до відстоювання  інтересів горян у питанні проведення ремонту дорожнього полотна у наших горах – за працю і турботу про наш край.

 

Переглядів: 398 | Додав: vrr | Дата: 07.02.2019

     Сьогодні проведено засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та пенсійного забезпечення (голова комісії – Галина Кікінчук.

         Комісія розглянула наступні питання: про погодження штатного розпису Верховинської ЦРЛ станом на 01 січня 2019 року; про затвердження штатного розкладу комунального некомерційного підприємства «Верховинського центру первинної медико-санітарної допомоги» станом на 01 січня 2019 року; лист КНП «Верховинського центру первинної медико-санітарної допомоги» про призначення на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Верховинський ЦПМСД» Петрус-Зітинюк Уляну Павлівну; подання Верховинської ЦРЛ щодо ліквідації інфекційного відділення Верховинської ЦРЛ; проект рішення «Про план роботи районної ради на 2019 рік та інші.

         Дані питання будуть винесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради з відповідними рекомендаціями постійної комісії.

Переглядів: 306 | Додав: vrr | Дата: 07.02.2019

« 1 2 3 4 5 6 ... 278 279 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2019 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

Гранти / Проекти

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ОГОЛОШЕНИХ ГРАНТОВИХ КОНКУРСІВ

СТАНОМ НА 05.02.2019 Р.

Скачати

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода