Головна » 2017 » Травень » 2 » Красницький ярмарок на праотчій гуцульській землі
Красницький ярмарок на праотчій гуцульській землі

Мальовниче село Красник ніжно пригорнуло до лона дивовижної краси Карпатських гір і вічнозелених смерекових пралісів гостей зі столиці Гуцульщини – Верховини, з Франкового Прикарпаття, зі столиці Соборної України – міста Києва й усієї України та братів-українців з Союзу Українців Румунії.

На ярмарок, на мистецьке свято-фестиваль «Красницький ярмарок» поспішали гості зблизька і здалека, щоб віддати честь славній громаді краю, щоб разом поринути у вир веселого гуцульського дійства і звеселитися разом на праотчій гуцульській землі.

Торік з ініціативи сільського голови Віталія Мартищука та директора Будинку культури, організатора і натхненника видовищних культурно-мистецьких програм Світлани Федорчук запалено незгасиму ватру Першого Фестивалю «Красницький ярмарок». Сьогодні гуцульська ватра веселкового мистецького дійства запалала у горах з новою силою.

Відкрив свято сільський голова Віталій Мартищук, після священик УПЦ КП Пресвятої Покрови Богородиці о. Юрій Мануляк разом зі всіма присутніми на Співочому полі, де відбувалося мистецьке дійство, виголосили Святу Молитву.

Господь обдаровував Красницький ярмарок то крапельками благодатного дощу, то променями веселкового сонечка – гості ярмаркували на славу.

Учасників фестивального дійства та гостей привітали: голова районної ради Іван Шкіндюк, голова райдержадміністрації Олег Лютий, заступник начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Корнелюк, голова Національної Спілки письменників України Михайло Сидоржевський, секретар Національної Спілки письменників України Ярослав Ткачівський, голова Союзу Українців Румунії, депутат румунського парламенту Микола Мирослав Петрецький…

Верховинський музичний гурт «Струни Орфея» презентував на ярмарку мистецький проект «Красницькі водограї» й обдарував учасників фестивалю українськими піснями, мелодією рідних гір та вірою у безхмарне небо і щасливе завтра.

Дивовижне розмаїття виробів декоративно-ужиткового мистецтва, літературна та живописна мозаїка творів митців, дари Карпатського лісу, настоянки з цілющого зілля, святковий концерт, розіграш лотереї, спортивні змагання… усі весело і святково ярмаркували, відпочивали і дякували Господу за його благодать.

Наша рідна, мила Гуцульщина квітнутиме повік, допоки височіють гори, допоки сива і мудра Чорногора дає наснагу до життя у Карпатах, доки українська твердиня – Говерла разом зі променистим сонцем освячують Господньою благодаттю Самостійну, Соборну Україну.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.07.2017 року №55-р «Про скликання одинадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  20 липня 2017 року відбудеться одинадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання(початок роботи о 10.00 годині).

«  Травень 2017  »