Головна » 2017 » Січень » 30 » Стратегія розвитку туристичного регіону Верховина - 2025
Стратегія розвитку туристичного регіону Верховина - 2025

З ініціативи голови Районної ради Івана Шкіндюка 30 січня 2017 року у залі засідань районної ради відбулася презентація проекту  на тему:  «Стратегія розвитку туристичного регіону Верховина – 2025», розробленою  командою Федерації роботодавців у сфері туризму в Україні (ФРТУ) за участю представників туристичного бізнесу Верховинського району, громадських організацій та активістів.

Федерація роботодавців у сфері туризму в Україні —  це єдина неурядова інституція у сфері українського туризму, яка має в своїй структурі дієздатні регіональні організації.

Основною метою діяльності ФРТУ є представлення та захист інтересів своїх членів для створення високорентабельної туристичної, готельної та санаторно-курортної галузі, покликаної забезпечити потреби внутрішнього і міжнародного туризму з урахуванням особливостей природнокліматичного, рекреаційного, соціально-економічного і історико-культурного потенціалу України.

Серед основних завдань  Федерації  роботодавців у сфері туризму в Україні  здійснення різноманітних заходів для гармонійного входження українського туристичного, готельного та санаторно-курортного бізнесу у загальносвітовий ринок туристичних послуг, що відповідатимуть належному рівню комфортабельності для туристів та відпочиваючих, впровадження системи світових стандартів обслуговування, гарантій безпеки, в тому числі:  створення нових робочих місць та підвищення кваліфікації працівників галузі; загальне поліпшення якості послуг галузі;  створення сприятливого інвестиційного клімату;  розробка всеукраїнських та регіональних галузевих програм; сприяння створенню ділової збалансованої конкуренції; підготовка та розробка законопроектів та підзаконних актів у сфері туризму, готельного та санаторно-курортного бізнесу, а також лобіювання їх у органах законодавчої та виконавчої влади; діалог та взаємодія із органами державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, а також профспілками; співпраця із закордонними організаціями у сфері туризму, готельного та санаторно-курортного бізнесу.

До складу команди ФРТУ входять Тетяна Тимошенко – голова ФРТУ, Павло Бабенко - менеджер групи з реформи туризму в Реанімаційний пакет реформ, проект менеджер ФРТУ та ініціатор проекту туристичного регіону "Краснокутськ" та ін..  Презентація була представлена підприємцем, громадським діячем, експертом в туристичній індустрії, членом  Експертної ради при комітеті Верховної ради України з питань політики молоді, спорту і туризму, засновником центру навчання спеціалістів по туризму «Корпоративний університет» - Юлією Алєксєєвою.  Юлія Вікторівна запропонувала Стратегію, спираючись на спілкування з місцевими жителями, представниками туризму.

Після презентації відбулося активне обговорення проекту. Громадські діячі вносили свої корективи, та на завершення презентації, проголосували – « за » реалізацію стратегії.

Наступним кроком з виконання проекту є створення туристичного кластеру (об‘єднання),  залучення зацікавлених учасників до нього та обрання координатора кластеру - людини, що буде координувати роботу над реалізацією стратегії розвитку кластеру.

Кожна справа, яка починалася з бізнес-плану,  була завершена з хорошим результатом.

Маючи стратегію, план, ми можемо показати його потенційному інвестору чи туристу  та залучити додаткове фінансування та або грантові кошти ЄС.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.07.2017 року №55-р «Про скликання одинадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  20 липня 2017 року відбудеться одинадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання(початок роботи о 10.00 годині).

«  Січень 2017  »