Головна » 2017 » Листопад » 17 » Відкриття дороги європейського рівня
Відкриття дороги європейського рівня

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у відкритті дороги Р-62 «Криворівня - Чернівці» у Верхньому Ясенові, за участю народних депутатів Олександра Шевченка, Миколи  Княжицького та гуцульської громади.

Це відбулася велика подія, яка буде вписана прописними літерами в історії Верховинського району та всієї Гуцульщини. Відкриття такої  архіважливої для нашого краю дороги, яка дасть поштовх і розвитку економіки, і туризму, і залученню інвесторів та інвестицій в інтенсивний розвиток Верховинщини. Напевно, ніхто не вірив, що в такий короткий термін буде збудована добротна, європейська асфальтова дорога, яка пролягає через село Верхній Ясенів. У наступному році, дасть Бог, ця стратегічно важлива дорога з’єднає Івано-Франківщину з Буковиною і дасть поштовх новому розвитку наших територій.

Іван Шкіндюк наголосив що, народні депутати Микола Княжицький та Олександр Шевченко – це ті люди, дійсно, справжні народні обранці, які взялися разом і збудували дорогу в наших горах. Іван Юрійович подякував від усієї присутньої громади на святковому заході, та від усіх горян Миколі Леонідовичу та Олександру Леонідовичу за їхній дійсно вагомий вклад у розвиток дорожньої інфраструктури, за таку прекрасну автомагістраль, збудовану за такий короткий термін.

Народний депутат Олександр Шевченко, коли вперше приїхав на присілок Варятин і проїхався отим страшним бездоріжжям, який ми мали на цій ділянці дороги багато-багато років, сказав: Гуцули мають мати європейські дороги. Такий край, як у Вас, потрібно розвивати, давати людям роботу, запрошувати до Вас у гості весь світ, бо Верховинщина – це унікальний край, і ми допоможемо цьому. За кілька років збудуємо у Вас сучасні дороги як державного, так і місцевого значення. Як бачимо, слова Олександра Леонідовича, не розходяться з ділом. Він слова на вітер не кидав, а взяв і збудував дорогу.

Духовний отець, настоятеля Храму Пресвятої Тройці села Верхній Ясенів Михайло Гергелюк освятив дорогу, аби вона служила багато-багато років й аби по ній завжди мирно їхали люди.

Коли народні депутати і всі ми будемо працювати так, як Олександр Шевченко та Микола Княжицький, то синє небо і жовте поле будуть завжди і вічно на нашій рідній українській землі. А ми віримо, що буде саме так. То ж працюймо усі разом на совість і боронімо разом наші рідну матір – Вільну, Соборну Україну.

Віримо, що наступного року робота на будівництві дороги буде продовжена та завершена.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження районної ради від 05.03.2018 року №20-р «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  22 березня 2018 року відбудеться вісімнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Районний бюджет на 2018 рік

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування