Головна » 2017 » Травень » 11 » Засідання «за круглим столом»
Засідання «за круглим столом»

Відповідно до рекомендацій  учасників  районного семінару, який проведений   27 квітня 2017 року, з метою продовження співпраці районної ради, учителів «Основ християнської етики»  і священнослужителів району щодо виховання духовно-багатої і національно-свідомої особистості 11 травня 2017 року проведено засідання «за круглим столом».

Мета засідання: визначити основні аспекти співпраці священнослужителів  та вчителів християнської етики у справі  виховання духовно-багатої і національно-свідомої особистості на засадах християнства.

Засідання «за круглим столом» відбулося під головуванням голови районної ради Івана Шкіндюка.

На  засіданні були присутні голова районної державної адміністрації Олег Лютий та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Василь Гуцуляк.

Розпочалося засідання із спільної благословляючої молитви. Виступаючи перед присутніми   голова районної ради Іван Шкіндюк, зазначив  на важливості домогтися кожному з нас зустрітися з живим Богом у його Слові, допомогти запалити світло і нести його нашим дітям, вказати дитині як жити вірою кожного дня, зробити правильний вибір свого майбутнього. Принагідно налагодити співпрацю районної ради, районної державної адміністрації, відділу освіти районної державної адміністрації, адміністраціям загальноосвітніх навчальних закладів,  учителів «Основ християнської етики»  і священнослужителів району щодо виховання духовно-багатої і національно-свідомої особистості на засадах християнства. Адже, духовність є хорошим засобом збереження душевної рівноваги для дотримання толерантності та справедливості не лише у виховному процесі, а у власному житті.

З доповідями виступили священнослужителі району, серед них отець Дмитро Михавків, декан УПЦ КП («Значення християнської літургії для формування світогляду школяра), отець Юрій Мануляк, парох церкви «Покров Пресвятої Богородиці» села Красник («Організація і проведення літнього відпочинку для парафіяльної молоді: «Канікули з Богом»), отець Іван Рибарук, парох церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» села Криворівня («Основні кроки співпраці священнослужителів  та школи у справі виховання духовно-багатої, національної свідомої особистості на засадах історичних даних України та Гуцульщини).

А також на засіданні  виступила  методист районного методичного центру відділу освіти райдержадміністрації Оксана Федорчук, яка розповіла про особливості викладання предмету «Основи християнської етики», про пріоритетні напрямки та перспективні кроки співпраці церкви і школи для створення виховного середовища у процесі вивчення християнської етики. Про організацію роботи «недільної школи» розповів отець Петро Данильчик, парох церкви. «Вознесіння Христа Господнього» села Устеріки.

У процесі спілкування учасники засідання обмінялися досвідом та намітили спільні завдання щодо виховання духовно-багатої і національно-свідомої особистості шляхом продовження співпраці церкви, школи, владних структур району і громадськості.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 25.09.2017 року №82-р «Про скликання позачергової дванадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 вересня 2017 року відбудеться дванадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

«  Травень 2017  »