ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

          Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом.

        Ваша праця нелегка та надзвичайно потрібна людям. Саме ви відповідаєте охайність і чистоту вулиць, за надання доступних та доброякісних побутових послуг для населення району. Від вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт.

 

          Вдень і вночі, без вихідних, у складних фінансових умовах, завдяки відданості своїй справі вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення району.

          Дякуємо вам за нелегку працю і від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

 Голова районної ради Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації Олег Лютий

 

            

Переглядів: 511 | Додав: vrr | Дата: 15.03.2019

 

Сьогодні у залі засідань Верховинської районної ради відбулася ХХV сесія районної ради VІІ демократичного скликання – перше пленарне засідання.

 

Настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Криворівня о. Іван Рибарук виступив із духовною проповіддю. Виголосили молитву та вшанували пам'ять полеглих героїв на сході України у боротьбі з московськими окупантами.

         Перед початком сесії голова районної ради Іван Шкіндюк та голова райдержадміністрації Олег Лютий вручили спільні Грамоти районної ради та райдержадміністрації  учаснику АТО, добровольцю батальйону  спеціального призначення «Івано-Франківськ» Івану Потяку за проявлену мужність і відвагу під час виконання патріотичного обов’язку із захисту суверенітету та Соборності України та з нагоди відзначення Дня добровольця; Гергелюк Тамарі Миколаївні – матері учасників АТО, добровольців на сході України за патріотичне виховання синів Миколи – добровольця батальйону «Айдар» та Михайла – добровольця батальйону «Донбас», які проявили мужність і відвагу під час виконання патріотичного обов’язку із захисту Суверенітету та Соборності України та з нагоди відзначення Дня добровольця.

         Керівники району вручили спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації Михайлу Юрнюку та Івану Слижуку за сумлінну працю, активну громадську позицію та вагомий вклад у розбудову незалежної Української держави, а також привітали ряд депутатів і сільських голів із Днем народження.

         Районна рада розглянула наступні питання: звіт голови райдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Верховинського району за 2018 рік; про підсумки виконання бюджету району та районного бюджету за 2018 рік, про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, про план роботи районної ради сьомого демократичного скликання на 2019 рік, про затвердження переліку об’єктів комунального майна району, які підлягають приватизації у 2019 році, про внесення змін в регіональну цільову програму заходів та робіт у галузі розвитку земельних відносин у Верховинському районі до 2020 року, про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Верховинського відділу Надвірнянської місцевої прокуратури на території Верховинського району у 2018 році, інформація начальника Верховинського відділення поліції Косівського відділу Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Верховинського району протягом 2018 року,  про скасування рішення Верховинської районної ради від 17 серпня 2017 року «Про реорганізацію Ільцівської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів та Ільцівського дошкільного навчального закладу «Квітка Карпат» Верховинської районної ради Івано-Франківської області та створення Ільцівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів – дошкільний навчальний заклад» Верховинської районної ради Івано-Франківської області», про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету, про надання згоди на визнання права власності  на житлове приміщення, про делегування Верховинській райдержадміністрації  окремих повноважень засновника закладів освіти, про вихід із складу засновників та передачу Білоберізькій сільській раді об’єднаної територіальної громади установ, про затвердження фінансового плану КНП «Верховинський центр ПМСД» на 2019 рік, про звернення районної ради щодо відшкодування у грошовій формі учасникам АТО/ООС вартості земельної ділянки, про районну програму «Покращення ефективності використання земель, які розташовані на території Верховинського району на 2019 рік». З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

         Депутати прийняли також звернення щодо зменшення тарифів на електроенергію, про надання дозволу на забір гравію з русел річок Чорний і Білий Черемош, про перехід парафій УПЦ МП до Православної Церкви України.

                         

 

Переглядів: 434 | Додав: vrr | Дата: 14.03.2019

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у презентації телепроекту телеканалу "Еспресо" «Унікальні церкви Верховинського району».

Працювали над проектом Микола Княжицький та режисер і оператор Михайло Крупієвський.
Це розповідь про історичні пам`ятки церковної архітектури, збудовані у 17-20 сторіччі у Верховинському високогірному районі.
Ідея проекту, кажуть автори, це - не тільки зафільмувати пам'ятки, показавши їхню автентичність, красу, а й показати, як люди бережуть та підтримують культурні надбання своїх предків і як спільна справа гуртує громаду.

Це - 11 телепередач, кожна із яких розкаже про окрему унікальну церкву Верховинського району, її історію, ставлення людей та історичну значущість.

Кожна з сільських громад отримала в подарунок dvd-диски з усіма серіями телефільмів.

Переглядів: 478 | Додав: vrr | Дата: 09.03.2019

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у Вечорі української пісні до свята весни від композитора, Народного артиста України Остапа ГАВРИША та співачки МаріАнни ГАВРИШ.

Переглядів: 409 | Додав: vrr | Дата: 07.03.2019

 

07 березня 2019 року о 12.00 год. в актовому залі Верховинської ЗОШ I-III ст. відбудуться урочистості та святковий концерт, присвячені 205 – ій річниці від дня народження  Т.Г. Шевченка.

Запрошуємо жителів району – колективи установ і організацій, учнівську і студентську молодь, громадськість району – долучитися до відзначення 205 - ї  річниці від дня народження Великого Кобзаря.

 

Переглядів: 356 | Додав: vrr | Дата: 06.03.2019

У Верховинському районі Івано-Франківської області налічується 11 унікальних пам'яток дерев'яної церковної архітектури: 17 –  початку 20 століть. Усі вони діючі,  більшість з яких знаходяться у задовільному стані завдяки зусиллям місцевої громади. Люди збирають гроші для ремонту та підтримання культових споруд, беруть участь у реставрації. Саме тому ідея проекту –  не тільки зафільмувати пам'ятки, показавши їхню автентичність, красу, а й показати, як люди бережуть та підтримують культурні надбання своїх предків і як спільна справа гуртує громаду.  
  Ще в червні 2013 року до списку Світової спадщини ЮНЕСКО було внесено 16 дерев’яних церков Карпатського регіону: 8 –  в Україні і 8 – у Польщі. Це стало сенсацію не лише у галузі дерев'яної архітектури, але й в цілому для України, адже раніше у списку було лише три українські архітектурні об’єкти: Софійський собор і Києво-Печерська лавра, ансамбль історичного центру Львова і резиденція митрополитів Буковини й Далмації у Чернівцях.
  Цикл передач про старовинні церкви Верховинського району є унікальним для України, адже до цього часу ніхто не знімав таких проектів. Завдяки сприянню Українського культурного фонду espreso.tv  зняв 11 передач, кожна з яких розкаже про окрему унікальну церкву Верховинського району, її історію, ставлення людей та історичну значущість.

Переглядів: 381 | Додав: vrr | Дата: 27.02.2019

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у колегії районної державної адміністрації у рамках якої відбувся публічний звіт голови райдержадиіністрації Олега Лютого про діяльність районної державної адміністрації у 2018 році.

Колегію  проведено за участю  заступників голови РДА, селищного та сільських голів, представників громадських організацій, керівників підприємств, установ та  організацій району.

Голова районної державної адміністрації зазначив, що впродовж 2018 року діяльність Верховинської районної державної адміністрації була спрямована на забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку району, створення сприятливих умов для залучення інвестицій, вирішення питань з реалізації державної політики у всіх напрямках, поліпшення добробуту та соціального захисту населення у непростий для країни час.

Голова районної ради Іван Шкіндюк подякував голові райдержадміністрації Олегу Лютому за співпрацю, спільні дії та побажав усім плідної праці задля розвитку  нашого краю.

$IMAGE2$

На колегії розглянуто наступні питання, зокрема: про стан виплати заробітної плати в установах, організаціях та підприємствах усіх форм власності району за 2018 рік; про стан виконання  розпорядження районної державної  адміністрації від 12.03.2018 року №65 «Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів району,  ефективного та раціонального  використання  бюджетних коштів і посилення  фінансово-бюджетної дисципліни на 2018 рік; про надання первинної медичної допомоги населенню Верховинського району в умовах реформування галузі охорони здоров’я.

Розглянувши вищевказані питання колегія райдержадміністрації прийняла відповідні рішення.

 

 

Переглядів: 452 | Додав: vrr | Дата: 25.02.2019

« 1 2 3 4 ... 278 279 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2019 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

Гранти / Проекти

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ОГОЛОШЕНИХ ГРАНТОВИХ КОНКУРСІВ

СТАНОМ НА 05.02.2019 Р.

Скачати

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода