ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів
Роман Мельник,
перший заступник начальника головного управління
охорони здоров’я облдержадміністрації:


                             «У верховинських медичних закладах відчувається домашнє тепло»          Голова районної ради Ярослав Кікінчук взяв участь спільно з першим заступником начальника головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Романом Мельником та головою районної державної адміністрації Василем Гондураком у підсумковій медичній раді працівників охорони здоров’я Верховинського району, яка відбулася 23 січня 2012 року у приміщенні центральної районної лікарні.
         Із звітом про роботу лікувально-профілактичних закладів району в 2011 році виступив головний лікар центральної районної лікарні Володимир Пугальський. Він проаналізував роботу центральної районної, дільничних лікарень, амбулаторій загальної практики сімейної медицини, районної поліклініки та фельдшерсько-акушерських пунктів. При цьому підкреслив, що для надання медичної допомоги населенню, закупівлю медикаментів та харчування хворих виділяються необхідні кошти з районного бюджету. Відрадним показником роботи медиків є поліпшення її якості та зниження рівня смертності громадян.
          Керівники району Ярослав Кікінчук та Василь Гондурак акцентували увагу медичної аудиторії на реалізації в повному обсязі у 2012 році заходів державної та районних медичних програм, проведенні капітального ремонту районної поліклініки та наданні центральній районній лікарні з боку головного обласного управління допомоги у забезпеченні лікарями – рентгенологом, фтизіатром, психіатром та кваліфікованими фахівцями реанімаційної бригади інтенсивної терапії.
          Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Роман Мельник окреслив пріоритетні напрямки роботи медицини області у поточному році. Поінформував присутніх, що для закупівлі санітарно-медичного транспорту в обласному бюджеті 2012 року передбачено кошти в розмірі два мільйони гривень. Звичайно, що медичний транспорт буде виділено і для закладів охорони здоров’я Верховинського району. Давноочікуваний рентгенапарат вартістю 2,4 млн. грн. уже закуплено – і він невдовзі буде у Верховині. Роман Михайлович подякував керівникам районної ради та райдержадміністрації за співпрацю у вирішенні важливих питань медичної галузі. «У верховинських медичних закладах відчувається домашнє тепло», – підсумував свій виступ обласний очільник медицини.
Переглядів: 393 | Додав: Василь | Дата: 24.01.2012

  Буде вічно жити Гуцульська коляда          Щороку із приходом Різдва Христового предківську Гуцульську землю засіває гуцульська коляда, яка дзвенить горами дивовижними звуками трембіт, рогів, промовляє до господарів мелодією чарівної скрипки та переливається на морозному сонці позолотою гуцульських барток.
          19 січня, на величний день Святого Йордана, у Гуцульській столиці – Верховині – відбулася традиційна гуцульська «Розколяда».
         Після Служби Божої у церковних храмах верховинські священики та Єпископ Коломийський і Косівський Іоанн, який завітав із Йорданською місією на  Гуцульщиною, спільно з колядницькими партіями, громадою Верховини та численними гостями з усіх районів Прикарпаття та регіонів України, пройшли центральною частиною селища до річки Чорний Черемош, колядуючи і возвеличуючи Христове Рождество. Так розпочався традиційний колядницький хід-парад.
          На священній Гуцульській ріці Чорний Черемош Владика Іоанн провів обряд Йорданського Водохрещення, після чого щиро подякував гуцулам цього унікального Карпатського краю, Божим посланникам-колядникам та Верховинській владі за те, що відродили традиційний обряд гуцульської коляди й з року в рій організовують таке величне свято у горах.
          Кожен, хто прийшов на це незабутнє Водохресне дійство, яке відбувалося   льодяних Йорданських хрестів на Чорному Черемоші, зачерпнув святої водиці із річки і поніс її у рідну домівку, аби завжди в господі водилися гаразди, були дужі і здорові ґазди та ґаздівські діти, а господарка повнилася чередою корів та кошарами овець, і щоб ніколи не хорувала маржинка.
          Після освячення води знову заблищали над головами колядницьких гуртів золотаві бартки – колядуючи й прославляючи народження Ісуса Христа Йорданська громада направилася до Співочого поля, що в центральній частині селища, де і проходило величне дійство Гуцульської Розколяди – традиційних гуцульських розплєсів.        Владика Коломийський і Косівський Іоанн благословив колядницькі гурти для прославлення народження Спасителя. В цю хвилю здійнялася над горами і полинула над Чорногорою – аж до небес священна предківська мелодія рогів та трембіт – так розпочалося традиційне гуцульське свято Розколяди.      Партія за партією, колядницькі гурти колядували, віншуючи усіх добрих людей на всілякі гаразди. Жодна із колядок не повторилася,  бо кожна  колядницька партія має свою власну, традиційну коляду, яка передається від батька до сина, від найстаріших колядників – до молодих. Відрадним є й те, що цьогоріч 80 відсотків колядників –  то молоді люди. Значить буде вічно жити гуцульська коляда. За благу вість народження Ісуса Христа, за колядницькі дійства Божих посланників обдаровували – на святий хрест і на церкву – голова районної ради Ярослав Кікнчук, голова райдержадміністрації Василь Гондурак, селищний голова Василь Мицканюк та керівники районних установ і організацій.      Завершальним акордом Йорданського Свята, Гуцульської «Розколяди» та найвеличнішого празника – Різдва Христового на Гуцульщині став гуцульський плєс у виконанні усіх колядницьких партій. Многоголосся колядників полинуло до Господа.
Переглядів: 898 | Додав: Василь | Дата: 20.01.2012

                     Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України

          Урочисті збори з нагоди відзначення Дня Соборності України – 93-ї річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину Українську державу відбулися у залі засідань районної ради за участю керівництва та працівників виконавчого апарату районної ради і начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації.
       Звучить Державний Гімн України. Від учасників святкового зібрання до пам’ятника Українській державності в селищі Верховина покладено квіти.        Щиріші вітання з нагоди Дня Соборності України висловлює голова районної ради Ярослав Кікінчук. При цьому наголошує, що проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, яке відбулося 22 січня 1919 року, стало вагомим кроком до об’єднання українських земель, створення незалежної та соборної держави. Важко переоцінити значення цієї події, адже, як зазначено в Універсалі Директорії УНР: «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України, віднині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».
          Про становлення Української Державності розповів присутнім у залі вчитель історії Верховинського ліцею Василь Стецик. Одним із найважливіших завдань уряду ЗУНР, зазначив виступаючий, було об’єднання всіх областей Західної України в єдину Українську державу. Важливою подією на цьому шляху стало укладення 1 грудня 1918р. у Фастові попередньої угоди між Директорією і делегацією Державного секретаріату ЗУНР про злиття УНР і ЗУНР. 3 січня 1919 р. перша сесія Української Національної Ради у Станіславові проголосила об’єднання ЗУНР з УНР в єдину державу. Акт злуки був урочисто виголошений у Києві на Софійській площі 22 січня 1919 року. У відповідності до нього ЗУНР користувалася цілковитою автономією, збройні сили обох держав об’єднувались, усім громадянам гарантувалися демократичні права і свобода. Об’єднання ЗУНР з УНР було спробою вийти з глухого кута та реалізувати споконвічні мрії українців про возз’єднання. Акт злуки УНР та ЗУНР був і залишається важливою подією в історії українських визвольних змагань.          Завершуючи урочисті збори, голова районної ради Ярослав Кікінчук наголосив, що сила українського народу саме в його єдності, з допомогою якої ми зможемо зробити незалежну Україну сильною та процвітаючою Саме на досягнення цієї мети спрямовує свої дії українська влада та органи місцевого самоврядування і державної виконавчої влади Верховинщини.
  
Переглядів: 360 | Додав: Василь | Дата: 20.01.2012

Шановні верховинці!


 
          Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України – свята демократичного єднання українців в Українській державі!
          Цього року відзначаємо 93-тю річницю проголошення Акта Злуки Української та Західноукраїнської народних республік. Протягом сторіч наш народ прагнув жити в єдиній державі. І саме 22 січня 1919 року в Києві на Софіївському майдані було проголошено Акт Злуки – возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.
          Сутністю української соборності стала єдність етнічних земель, консолідація духовного, економічного і культурного життя українського народу.
          Акт Злуки 1919 року Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки став вищим виявом патріотизму, прагненням народу до об’єднання зусиль, зміцнення української нації. І сьогодні ми повинні розуміти, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови багатої, вільної й демократичної України.
          Бажаємо усім Вам міцного здоров’я, щастя та миру. Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її громадян буде успішно реалізовано. Нехай сповнюються серця українців гордістю за свою державу, прагненням порозуміння, добра і успіху! Щастя Вам щодень у шляхетних справах на благо Верховинщини, на благо України!
          Зі святом!


Голова районної                                             Голова районної
ради                                                              державної адміністрації
       Ярослав Кікінчук                                               Василь Гондурак                                                   

                                         
                            
 
 
Переглядів: 299 | Додав: Василь | Дата: 20.01.2012

           В Україні розпочалася кампанія із декларування доходів, отриманих протягом минулого року.
           Цього року декларації про доходи прийматимуться з 1 січня до 1 травня 2012 року. Закликаємо платників сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.
           Звертаємо Вашу увагу, що Міністерство фінансів України затвердило нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи та додатки до неї. Бланки документів розміщено на офіційному веб-сайті ДПС України.  
           Бланки декларацій про доходи за 2011рік та консультації щодо їх заповнення можна отримати у відділі оподаткування фізичних осіб ДПІ у Верховинському районі за адресою: смт. Верховина, вул Жаб’євська 57, кабінет №2, 1 поверх.
          Для зручності громадян – платників податків працівники відділу ДПІ у районі працюють за продовженим графіком, а також у вихідні дні. Контактний телефон 2-15-62.

                                                                                                       ДПІ у Верховинському районі                          
Переглядів: 291 | Додав: Василь | Дата: 12.01.2012

Дорогі верховинці!

                                                    

         Від усього серця вітаємо Вас із довгоочікуваним і світлим святом – Різдвом Христовим, святом радості, веселощів, душевного тепла й надії.

         Нехай у ці дні забудуться всі прикрощі, лихо обходить стороною, а домівка наповнюється щасливим сміхом.

         У День Різдва зичимо Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

         Хай Різдвяна радість прийде в кожну оселю, об’єднає всіх нас в одну велику Українську Родину. Нехай благословення Господнє буде завжди з нами.

 

 

                           Голова районної                                                    Голова районної

                           ради                                                                         державної адміністрації

                                  Ярослав Кікінчук                                                        Василь Гондурак

Переглядів: 322 | Додав: Василь | Дата: 06.01.2012

Дорогі верховинці!
       Щиро вітаємо вас з Новим 2012 роком!

Рік, який минає, був непростим, бурхливим і багатим на події, насичений напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Водночас це був рік складних економічних перетворень. Виклики, які поставали перед нами у 2011 році, були подолані і лише зробили нас мужнішими, згуртували ради спільного блага і майбутнього.

Сподіваюсь, що Новий рік буде сприятливим для подальшого розвитку нашого району в економічній і соціальній сферах. І для кожного з нас принесе благополуччя і впевненість у завтрашньому дні.

      Від усього серця бажаємо усім міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя, гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панує удача!

Нехай свято Нового року принесе радість і спокій до вашої оселі, додасть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним!

 

З Новим Роком!

 

 

Голова районної                                            Голова районної

            ради                                                               державної адміністрації

                   Ярослав Кікінчук                                               Василь Гондурак

 

                                        

Переглядів: 317 | Додав: Василь | Дата: 31.12.2011

« 1 2 ... 195 196 197 198 199 ... 211 212 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 12.01.2017 року №4-р 18 січня 2017 року о 15-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 25.09.2017 року №82-р «Про скликання позачергової дванадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 вересня 2017 року відбудеться дванадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2015 по грудень 2016 року

Бюджет

Районний бюджет на 2017 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2017

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода