ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів
                                                                                                      

 Голова районної ради Ярослав Кікінчук спільно з головою райдержадміністрації Василем Гондураком взяли участь у першому засіданні оргкомітету з питань підготовки та проведення заходів з нагоди 20-ї річниці незалежності України за участю керівників установ та організацій, селищного і сільських голів.

         Згідно плану заходів щодо підготовки та проведення урочистих заходів на Верховинщині, особлива увага органів місцевого самоврядування та органів державної виконавчої влади району буде зосереджена на благоустрої населених пунктів, приведенні до належного стану пам’ятників та місць поховань осіб, які загинули у боях за волю і незалежність України.

Голова районної ради Ярослав Кікінчук поінформував присутніх, що всі сільські територіальні громади району ведуть активну підготовку щодо гідного відзначення у кожному населеному пункті району Соборного Великодня України.

Переглядів: 339 | Додав: Василь | Дата: 01.07.2011

  Щиро вітаємо Вас  з професійним святом - Днем Державної податкової служби!      Від вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед нашою країною.

Сьогодні ми можемо з впевненістю стверджувати – Україна має ефективно діючу податкову службу, здатну забезпечити виконання податкового законодавства.

Слова шани і подяки адресуються податківцям, які демонструють високу професійність, знання справи, громадську мужність і відповідальність, які своєю повсякденною клопіткою працею сприяють розв’язанню невідкладних завдань соціально-економічного розвитку країни.

Від щирого серця бажаємо завжди бути на рівні тих складних завдань, які покладаються на Вас, і тим високим вимогам, які визначені для податкової служби законами нашої держави.

Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя й нових професійних здобутків.


Голова районної                                         Голова районної
державної адміністрації                           рад
и                                     
              Василь Гондурак                                        Ярослав Кікінчук

 

 

 

Переглядів: 298 | Додав: Василь | Дата: 01.07.2011

15 років тому Парламент ухвалив основний закон – Конституцію Української держави. Було закладено фундамент для розвитку України як суверенної, демократичної, соціальної та правової країни. Нині Конституція –  головна правова угода українського народу.


            26 червня 2011 року в селищі Верховина проведено урочисте віче з нагоди 15-ої річниці Конституції України за участю керівництва районної ради та районної державної адміністрації, представників підприємств, установ, організацій та громадсько-політичних об’єднань району.

Звучить Державний Гімн України. До пам’ятників видатним діячам українського державотворення та братських могил полеглим воїнам лягають живі квіти. До присутніх з вітальним словом звернувся голова районної ради Ярослав Кікінчук, який, зокрема, сказав про те, що прийняття Основного Закону нашої держави має не тільки історичне значення, але й відіграє надзвичайно важливу роль у розвитку демократії в суспільстві та проведенні реформ в усіх сферах суспільного життя. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Ми впевнені, що кожного українця свято Конституції сповнює гордістю за свою державу, за утвердження у ній принципів демократії та права. 

                                                          

  

Переглядів: 389 | Додав: Василь | Дата: 28.06.2011

Сердечно вітаємо вас з державним святом –  Днем Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України –  Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність –  фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

 

Голова районної                                         Голова районної

державної адміністрації                           ради

Василь Гондурак                                       Ярослав Кікінчук

Переглядів: 322 | Додав: Василь | Дата: 27.06.2011

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, –  воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Бажаємо Вам із притаманною юності глибиною почуттів любити свою країну, не розчаровуватися у житті. Будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

 

Голова районної                                         Голова районної

державної адміністрації                            ради

 

Василь Гондурак                                       Ярослав Кікінчук

Переглядів: 329 | Додав: Василь | Дата: 26.06.2011

       У неділю, 19 червня, на смарагдовій галявині-полонині «Запідок», що у Верхньому Ясенові на Гуцульщині», відбулося традиційне гуцульське свято «Полонинське літо-2011». Основним лейтмотивом свята є відродження вівчарського господарства на Верховинщині. Воно приходить до нас із високогірних смарагдових лук і накриває столи першим літнім ужинком гірської полонинської газдівки – бринзи, сиру, вурди, масла. Таких гуцульських наїдків нема ніде в світі. Такими благодатними дарами багата тільки наша карпатська українська земля.


Переглядів: 1602 | Додав: Василь | Дата: 24.06.2011Поздоровляємо Вас з професійним святом та бажаємо усіляких гараздів. Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства.

Висловлюємо Вам також велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України, адже саме через Вашу діяльність на державній службі ми маємо сучасну незалежну європейську державу.

            Зі святом Вас, дорогі працівники державної служби!

 

Голова районної                                         Голова районної

державної адміністрації                            ради

 

 Василь Гондурак                                       Ярослав Кікінчук

Переглядів: 323 | Додав: Василь | Дата: 23.06.2011

« 1 2 ... 195 196 197 198 199 200 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 12.01.2017 року №4-р 18 січня 2017 року о 15-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 02.08.2017 року №66-р «Про скликання одинадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  17 серпня 2017 року відбудеться одинадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (друге пленарне засідання)(початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2015 по грудень 2016 року

Бюджет

Районний бюджет на 2017 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2017

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода