ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Відповідно до розпорядження голови районної ради Ярослава Кікінчука від 11.12.2013 року №80-р «Про скликання позачергової двадцять першої сесії районної ради VІ демократичного скликання» та на підставі ст. 46,55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликано позачергову двадцять першу сесію районної ради VІ демократичного скликання 13 грудня 2013 року (початок роботи о 10.00 годині) з наступним порядком денним:

1) Про підтримку вимог Майдану;

2) Різне.

На сесію районної ради запрошено: депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, начальників управлінь і відділів районної державної адміністрації, селищного та сільських голів, керівників підприємств, установ та організацій району, керівників громадських організацій району, представників засобів масової інформації.

 

Прес-служба районної ради

Переглядів: 283 | Додав: vrr | Дата: 11.12.2013

       10 грудня ц.р. відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної ради від 06.12.2013 року №769-р «Про скликання позачергової двадцять шостої сесії обласної ради» та від 06.12.2013 року № 770-р "Про проведення Консультативної ради з питань місцевого самоврядування" голова районної ради Ярослав Кікінчук взяв участь у Консультативній раді з питань місцевого самоврядування на якій розглядалося питання "Про оцінку ситуації в Україні обласною, районними та міськими радами міст обласного значення" та у позачерговій двадцять шостій сесії обласної ради.
Переглядів: 232 | Додав: vrr | Дата: 10.12.2013

Шановні працівники органів місцевого самоврядування району!

 Щиро вітаємо Вас з святом – Днем місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органам місцевого самоврядування уготована висока честь і відповідальна місія об'єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити Верховинщину і всю Україну щасливими і багатими.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами - майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами.

З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району і держави в цілому.

Бажаємо від щирого серця - усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань.


Голова районної                                              Голова районної ради

державної адміністрації

         

                       Василь Гондурак                                     Ярослав Кікінчук

Переглядів: 346 | Додав: vrr | Дата: 07.12.2013

Шанoвні захисники Українськoї держави!

 6 грудня – ми святкуємо День Збрoйних Сил України.

Незважаючи на дoсить невелику oфіційну істoрію українськoгo війська, справжній вік Українськoї армії сягає кількoх стoліть. І сьoгoдні сoлдати і oфіцери Збрoйних Сил України гіднo прoдoвжують традиції свoїх дідів і батьків. На них покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Адже армія – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку української держави.

Українська армія проходить складний етап становлення. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Ми віримо в те, що Збройні Сили України стануть національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки держави.

З нагоди свята щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо Вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх ваших мрій і побажань.


Голова районної                                              Голова районної ради

державної адміністрації

         

                       Василь Гондурак                                     Ярослав Кікінчук

Переглядів: 291 | Додав: vrr | Дата: 06.12.2013

Шановні працівники статистики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. На Вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати, опрацьовувати, зберігати та аналізувати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Ви є першими соціальними експертами, які, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку.

Бажаємо Вам, шановні працівники статистики району, щастя, здоров'я та подальших успіхів у виконанні почесного державного завдання, ефективності праці в ім'я процвітання нашого краю та України.Голова районної                                              Голова районної ради

державної адміністрації

         

                       Василь Гондурак                                     Ярослав Кікінчук

Переглядів: 220 | Додав: vrr | Дата: 05.12.2013

         Щороку третього грудня ми відзначаємо Міжнародний день інвалідів. У цей день ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

Громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги,  для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівних. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Відзначення цієї дати  — це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людей з особливими потребами, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

Наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення для них необхідних правових, соціально-побутових умов життя, надала ряд пільг, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства.

 Користуючись нагодою хочемо подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Від усього серця зичимо Вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх ваших справах.Голова районної                                              Голова районної ради

державної адміністрації

         

                       Василь Гондурак                                     Ярослав Кікінчук

Переглядів: 255 | Додав: vrr | Дата: 03.12.2013

        Другого грудня 2013 року відбулася  позачергова XX сесія Верховинської районної ради шостого демократичного скликання, на якій розглянуто питання «Про суспільно-політичну ситуацію» в Україні.

Враховуючи рішення президії районної ради від 2 грудня 2013 року, беручи до уваги резолюцію зборів депутатів Івано-Франківської обласної, районних, міських рад від 1 грудня 2013 року, на яких прийнято резолюцію про суспільно-політичну ситуацію в Україні, та зважаючи на суспільно-політичну ситуацію, яка склалася в Україні у зв'язку із непідписанням Президентом України Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на Саміті Східного Партнерства у Вільнюсі, районна рада схвалила резолюцію та заяву.

читати далі >

Переглядів: 257 | Додав: vrr | Дата: 03.12.2013

« 1 2 ... 196 197 198 199 200 ... 252 253 »

Пошук

Анонс подій

програма >

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 26.06.2018 року №63-р «Про скликання дев’ятнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  28 червня 2018 року відбудеться дев’ятнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (ІІІ пленарне засідання) (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода