Головна » Архів матеріалів

22 червня 1941 року розпочалася найжахливіша в історії нашого народу Велика Вітчизняна війна, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

З нагоди цієї трагічної сторінки, яка увійшла в життя мільйонів українців, 22 червня у селищі Верховина проведено скорботне віче за участю голови районної ради Ярослава Кікінчука, голови райдержадміністрації Василя Гондурака, працівників районної ради та районної державної адміністрації, представників підприємств, установ, організацій та громадсько-політичних об’єднань району.

До Братських могил загиблим у роки війни лягають квіти, які покладають перші керівники району та представники громадськості. Учасники скорботного віча вшановують пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

– Цей день навіки залишиться в нашій пам’яті як День великої скорботи, – звернувся зі словом до присутніх голова районної ради Ярослав Кікінчук. – Виявивши нечуваний героїзм та єднання у жорстоких боях, у гіркоті нищівних поразок і славі звитяг, українці здобули мир та омріяну єдність у межах однієї держави, яка ще мала пройти свій тернистий шлях до незалежності. Наш святий обов’язок – оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам'яті тих, хто ціною свого життя йшов до великої Перемоги.

Перед учасниками скорботного заходу виступили голова райдержадміністрації Василь Гондурак та Верховинський селищний голова Василь Мицканюк.

Переглядів: 280 | Додав: Василь | Дата: 22.06.2011

19 червня (неділя)  2011р.  -    у селі Верхній Ясенів  (урочище Запідок) Верховинського району відбудеться неперевершене дійство свято «Полонинське літо – 2011» - відродження вівчарського господарства та проводи на високогірні пасовища

читати далі >
Переглядів: 797 | Додав: Василь | Дата: 07.06.2011

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

За роки незалежності ви багато зробили для встановлення демократії в країні, ви домоглися права на свободу слова і продовжуєте інформувати суспільство про найважливіші події життя. Завдяки вам ми оперативно отримуємо об’єктивну, правдиву інформацію.

У цей святковий для вас день бажаємо великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів. Адже журналістика – це не просто професія, а насамперед - стан душі, саме вона є однією з головних підвалин, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація.

В день вашого професійного свята хотілось би побажати не лише відчуття свободи, не лише вільного розвитку усіх українських медіа, а й створення міцної та надійної законодавчої та матеріальної бази для подальшого розвитку незалежної преси в Україні.

Бажаємо вам успіху у творчому пошуку, натхнення, щастя, здоров'я, родинного благополуччя, миру, злагоди, невичерпної енергії і плідної праці, а також цікавих тем та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай не зраджує вас удача і творче натхнення. Хай доброта і достаток завжди будуть вашими супутниками.

Голова районної                                        Голова районної

державної адміністрації                          ради

Василь Гондурак                                       Ярослав Кікінчук
Переглядів: 340 | Додав: Василь | Дата: 06.06.2011

Розпорядження голови районної ради від 19 травня 2011 року № 52-р
"Про День депутата в районній раді"
Переглядів: 726 | Додав: Василь | Дата: 20.05.2011

Розпорядження голови районної ради від 17 травня 2011 року № 48 -р "Про скликання п"ятої сесії районної ради VI демократичного скликання"
Переглядів: 363 | Додав: Василь | Дата: 18.05.2011

"Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в районній раді"
Переглядів: 620 | Додав: Василь | Дата: 13.05.2011

Прийміть щирі вітання з найвеличнішим святом християн - Світлим Христовим Воскресінням!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією.

Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Тому, щиро вітаючи усіх Вас із цим величним святом, зичимо, щоб серце кожного християнина запалало любов’ю, аби Ваші душі наповнилися радістю, щоби завжди були здорові та багаті. Нехай у Ваших оселях ніколи не змовкає сміх, щоб усі прикрощі відійшли кудись далеко.

Бажаємо всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Хай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя - кращого і добрішого. Нехай цей Великий День дарує всім щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова районної                                    Голова районної

Василь Гондурак                                       Ярослав Кікінчук

Переглядів: 384 | Додав: Василь | Дата: 22.04.2011

« 1 2 ... 196 197 198 199 200 »

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 02.08.2017 року №66-р «Про скликання одинадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  17 серпня 2017 року відбудеться одинадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (друге пленарне засідання)(початок роботи о 11.00 годині).

«  Серпень 2017  »