ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів

Перспективи відкриття пункту пропуску та будівництва автодороги

через румунсько-український державний кордон в Шибеному (с.Зелене) та Поеніле-де-суб-Мунте повіту Марамуреш, Румунія»

 

 Голова Верховинської районної ради Ярослав Кікінчук спільно з головою райдержадміністрації Василем Гондураком взяли участь у складі делегації Прикарпаття в засіданні Наглядової ради у рамках виконання проекту «Місцевий розвиток та передумови відкриття пункту пропуску та будівництва автодороги через румунсько-український державний кордон в межах населених пунктів Шибене (с.Зелене) Верховинського району та Поеніле-де-суб-Мунте повіту Марамуреш, Румунія», співфінансування якого здійснюється Європейським Співтовариством у рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2007-2013 роки. Засідання відбулося у м. Вішеу-де-Сус, повіт Марамуреш, Румунія. Поїздку здійснено на запрошення громадської організації «Агентство з розвитку приватної ініціативи».

читати далі >

Переглядів: 295 | Додав: vrr | Дата: 10.07.2013

Протягом 2-5 липня 2013 року делегація під керівництвом голови районної ради Ярослава Кікінчука та голови районної державної адміністрації Василя Гондурака перебуває у Румунії. На запрошення громадської організації «Агентство з розвитку приватної ініціативи» вони беруть участь у засіданні Наглядової ради в рамках виконання проекту «Місцевий розвиток та передумови відкриття пункту пропуску та будівництва автодороги через румунсько-український державний кордон в межах населених пунктів Шибене (с.Зелене) Верховинського району та Поеніле-де-Суб-Мунте повіту Марамуреш Румунія», співфінансування якого здійснюється Європейським Співтовариством в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2007-2013 роки.


читати далі >

Переглядів: 268 | Додав: vrr | Дата: 04.07.2013

Голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк видав розпорядження «Про затвердження рішення журі обласного щорічного творчого конкурсу журналістів «Писанкове Прикарпаття» за 2012 рік».

Кращим друкованим засобом масової інформації визнано газету «Верховинські вісті».

Вітаємо редакцію газети: Вам відведена одна з провідних ролей у створені інформаційного простору Верховинщини. Як представники «четвертої влади» Ви формуєте громадську думку, здійснюєте велику просвітницьку роботу, спонукаєте читачів до конкретних дій в розбудові правової держави та становленні демократичного суспільства. Ви сієте зерна в серцях і душах наших читачів. Хочеться щоб із них проростали лише паростки правди, добра і користі!

Переглядів: 294 | Додав: vrr | Дата: 03.07.2013

Шановні працівники Державної податкової служби України!


Щиро вітаємо вас з професійним святом! Ваші заслуги у забезпеченні функціонування правової демократичної держави з ринковою економікою очевидні. Ви виконуєте надзвичайно важливу справу – наповнюєте державну скарбницю. Від вашої енергії та наполегливості значною мірою залежить вирішення важливих соціально-економічних завдань, які стоять перед державою.

Сподіваємося, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

В цей урочистий день вітаємо вас із професійним святом, бажаємо наснаги і творчої енергії у відповідальній праці на благо   Українського народу, міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього!Голова районної                                              Голова районної ради

державної адміністрації

         

                       Василь Гондурак                                     Ярослав Кікінчук

Переглядів: 300 | Додав: vrr | Дата: 02.07.2013

Відповідно до розпорядження голови районної ради Я.Кікінчука від 01.07.2013 року №47-р «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради VІ демократичного скликання» та на підставі ст. 46,55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликано вісімнадцяту сесію районної ради VІ демократичного скликання 26 липня 2013 року (початок роботи об 11.00 годині) з наступним порядком денним:

1) Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2013 року;

2) Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2013 року;

3) Про уточнення районного бюджету на 2013 рік;

4) Про хід виконання рішення районної ради від 30.12.2011 року «Про районну цільову Програму розвитку культури Верховинського району на 2012-2016 роки»;

5) Про інформацію голови районної ради Ярослава Кікінчука про хід реалізації проекту «Місцевий розвиток та передумови відкриття пункту пропуску та будівництво автодороги через румунсько-український державний кордон в межах населених пунктів Шибене (с.Зелене) Верховинського району Івано-Франківської області та Поеніле-де-суб-Мунте повіту Марамуреш Румунія»;

6) Про роботу редакції газети «Верховинські вісті» з висвітлення питань національного і духовного відродження у районі;

7) Різне.

На сесію районної ради запрошено: депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, начальників управлінь і відділів районної державної адміністрації, селищного та сільських голів, керівників підприємств, установ та організацій району, представників засобів масової інформації.

 

Прес-служба районної ради

Переглядів: 332 | Додав: vrr | Дата: 01.07.2013

1 липня 2013 року з метою реалізації в районі нових соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення надання якісної медичної допомоги населенню в с.Устеріки відкрито оновлений фельдшерсько-акушерський пункт. На відкритті ФАПу були присутні голова районної ради Ярослав Кікінчук, голова районної державної адміністрації Василь Гондурак,  головний лікар центральної районної лікарні Володимир Пугальський, жителі села. Голова районної державної адміністрації, відкриваючи заклад, наголосив, що зрушення в медичній галузі на селі будуть відбуватися в кращий бік та висловив переконання, що медичні заклади у селах будуть функціонувати за будь-яких умов, закриття не загрожує жодному з них.


читати далі >Переглядів: 249 | Додав: vrr | Дата: 01.07.2013

 Шановні архітектори!


Вітаємо Вас з професійним святом - Днем архітектури! Ваша професія з давніх часів викликала повагу та шану. Протягом віків архітектори створювали безсмертні шедеври, якими ми захоплюємося і сьогодні. Втілюючи в реальність свої сміливі ідеї та використовуючи оригінальні конструкторські рішення ви забезпечуєте комфорт нашого проживання.  Ваша сумлінна праця, перспективне і творче бачення розвитку нашого регіону щодо формування повноцінного життєвого середовища з одночасним забезпеченням охорони навколишнього природного середовища, раціонального природокористування та збереження культурної спадщини здобули належну повагу краян.

Хочемо побажати вам у цей святковий день злагоди, міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення, нових досягнень в справі розбудови Верховинщини. Бажаємо, щоб ваші проекти, ваша праця і талант завжди були правильно та справедливо оцінені.Голова районної                                                Голова районної ради

державної адміністрації

         

                     Василь Гондурак                                     Ярослав Кікінчук

Переглядів: 260 | Додав: vrr | Дата: 01.07.2013

« 1 2 ... 196 197 198 199 200 ... 238 239 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 05.03.2018 року №20-р «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  22 березня 2018 року відбудеться вісімнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2016 по грудень 2017 року

Бюджет

Районний бюджет на 2018 рік

Проект бюджету

.

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Благодійність

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода