ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » Архів матеріалів
  Щиро вітаємо Вас  з професійним святом - Днем Державної податкової служби!      Від вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед нашою країною.

Сьогодні ми можемо з впевненістю стверджувати – Україна має ефективно діючу податкову службу, здатну забезпечити виконання податкового законодавства.

Слова шани і подяки адресуються податківцям, які демонструють високу професійність, знання справи, громадську мужність і відповідальність, які своєю повсякденною клопіткою працею сприяють розв’язанню невідкладних завдань соціально-економічного розвитку країни.

Від щирого серця бажаємо завжди бути на рівні тих складних завдань, які покладаються на Вас, і тим високим вимогам, які визначені для податкової служби законами нашої держави.

Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя й нових професійних здобутків.


Голова районної                                         Голова районної
державної адміністрації                           рад
и                                     
              Василь Гондурак                                        Ярослав Кікінчук

 

 

 

Переглядів: 635 | Додав: Василь | Дата: 01.07.2011

15 років тому Парламент ухвалив основний закон – Конституцію Української держави. Було закладено фундамент для розвитку України як суверенної, демократичної, соціальної та правової країни. Нині Конституція –  головна правова угода українського народу.


            26 червня 2011 року в селищі Верховина проведено урочисте віче з нагоди 15-ої річниці Конституції України за участю керівництва районної ради та районної державної адміністрації, представників підприємств, установ, організацій та громадсько-політичних об’єднань району.

Звучить Державний Гімн України. До пам’ятників видатним діячам українського державотворення та братських могил полеглим воїнам лягають живі квіти. До присутніх з вітальним словом звернувся голова районної ради Ярослав Кікінчук, який, зокрема, сказав про те, що прийняття Основного Закону нашої держави має не тільки історичне значення, але й відіграє надзвичайно важливу роль у розвитку демократії в суспільстві та проведенні реформ в усіх сферах суспільного життя. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Ми впевнені, що кожного українця свято Конституції сповнює гордістю за свою державу, за утвердження у ній принципів демократії та права. 

                                                          

  

Переглядів: 722 | Додав: Василь | Дата: 28.06.2011

Сердечно вітаємо вас з державним святом –  Днем Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України –  Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність –  фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

 

Голова районної                                         Голова районної

державної адміністрації                           ради

Василь Гондурак                                       Ярослав Кікінчук

Переглядів: 657 | Додав: Василь | Дата: 27.06.2011

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, –  воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Бажаємо Вам із притаманною юності глибиною почуттів любити свою країну, не розчаровуватися у житті. Будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

 

Голова районної                                         Голова районної

державної адміністрації                            ради

 

Василь Гондурак                                       Ярослав Кікінчук

Переглядів: 711 | Додав: Василь | Дата: 26.06.2011

       У неділю, 19 червня, на смарагдовій галявині-полонині «Запідок», що у Верхньому Ясенові на Гуцульщині», відбулося традиційне гуцульське свято «Полонинське літо-2011». Основним лейтмотивом свята є відродження вівчарського господарства на Верховинщині. Воно приходить до нас із високогірних смарагдових лук і накриває столи першим літнім ужинком гірської полонинської газдівки – бринзи, сиру, вурди, масла. Таких гуцульських наїдків нема ніде в світі. Такими благодатними дарами багата тільки наша карпатська українська земля.


Переглядів: 2212 | Додав: Василь | Дата: 24.06.2011Поздоровляємо Вас з професійним святом та бажаємо усіляких гараздів. Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства.

Висловлюємо Вам також велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України, адже саме через Вашу діяльність на державній службі ми маємо сучасну незалежну європейську державу.

            Зі святом Вас, дорогі працівники державної служби!

 

Голова районної                                         Голова районної

державної адміністрації                            ради

 

 Василь Гондурак                                       Ярослав Кікінчук

Переглядів: 692 | Додав: Василь | Дата: 23.06.2011

22 червня 1941 року розпочалася найжахливіша в історії нашого народу Велика Вітчизняна війна, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.


З нагоди цієї трагічної сторінки, яка увійшла в життя мільйонів українців, 22 червня у селищі Верховина проведено скорботне віче за участю голови районної ради Ярослава Кікінчука, голови райдержадміністрації Василя Гондурака, працівників районної ради та районної державної адміністрації, представників підприємств, установ, організацій та громадсько-політичних об’єднань району.

До Братських могил загиблим у роки війни лягають квіти, які покладають перші керівники району та представники громадськості. Учасники скорботного віча вшановують пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

– Цей день навіки залишиться в нашій пам’яті як День великої скорботи, – звернувся зі словом до присутніх голова районної ради Ярослав Кікінчук. – Виявивши нечуваний героїзм та єднання у жорстоких боях, у гіркоті нищівних поразок і славі звитяг, українці здобули мир та омріяну єдність у межах однієї держави, яка ще мала пройти свій тернистий шлях до незалежності. Наш святий обов’язок – оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам'яті тих, хто ціною свого життя йшов до великої Перемоги.

Перед учасниками скорботного заходу виступили голова райдержадміністрації Василь Гондурак та Верховинський селищний голова Василь Мицканюк.

Переглядів: 614 | Додав: Василь | Дата: 22.06.2011

« 1 2 ... 274 275 276 277 278 279 »

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2019 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

Гранти / Проекти

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ОГОЛОШЕНИХ ГРАНТОВИХ КОНКУРСІВ

СТАНОМ НА 05.02.2019 Р.

Скачати

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Жовтень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода