Головна » 2016 » Липень » 18 » День депутата у віддаленому селі Голошино: вирішення проблем горян
День депутата у віддаленому селі Голошино: вирішення проблем горян

У селі Голошино проведено виїзне засідання Дня депутата в районній раді за участю голови районної ради Івана Шкіндюка, депутата обласної ради Миколи Ілюка, депутатів районної ради, керівників районних установ та організацій, сільської громади.

Про соціально-економічний розвиток території Голошинської сільської ради поінформував Олексій Федорчак – Голошинський сільський голова, який звернув особливу увагу на наповнення сільського бюджету в 2015 та 2016 роках, використання коштів на розвиток села та пріоритети подальшого поступу.

Про ринок праці за перше півріччя 2016 року та надання послуг Службою зайнятості розповів присутнім директор районного Центру зайнятості Василь Федюк.

Про розширення території Національного природного парку «Верховинський» як один з важливих чинників збереження біорізноманіття Чивчино-Гринявських гір вів розмову Михайло Понеполяк – заступник директора НПП «Верховинський», який акцентував увагу на тому, що для розширення території парку  розробляється проект територій включення, а саме: землі полонин, землі водного фонду, річка Чорний Черемош, гора Писаний Камінь, урочище Запідок загальною площею 6536 га. З даного питання відбулися жваві дискусії, в яких взяли участь голова ради І.Шкіндюк, депутати  Ю.Федорчук, В.Коман, В.Маротчак, Я.Кікінчук.

Виступаючі  рекомендували керівництву НПП»Верховинський», яке є розробниками проекту, надати громадянам чітке роз’яснення через засоби масової інформації про території, які планується приєднати до Національного природного парку «Верховинський», а також проводити громадські слухання у селах, причетних до цього проекту.

Під час  виступів  в процесі обговорення порядку денного депутати районної ради та жителі села Голошино піднімали питання про поліпшення медичного обслуговування в районній поліклініці,  проходження медичних оглядів громадян та дітей в літній період. Зокрема йшла мова про відкриття аптечного пункту в селі Голошино, оскільки село найвіддаленіше, а людям  постійно потрібні медикаменти.  Жителів села також турбує стан доріг та подальша доля  автобусного маршруту до села Голошино.

За підсумками виступів і обговорень рекомендовано: виконавчому апарату районної ради звернутись до філії «Верховинський РЕМ» щодо перегляду графіку відключень електроенергії по ремонту ліній електропередач на території Голошинської сільської ради. Депутат районної ради Василь Коман апелював до районного керівництва з приводу нагальної необхідності будівництва дитячого садка в селі Гринява.

Рекомендовано начальнику відділу культури і мистецтв В.Кімейчуку спрямувати роботу сільських Будинків культури в автентичному напрямку. Постійній комісії районної ради з гуманітарних питань: освіти, культури, молодіжної політики, спорту, національного і духовного відродження та засобів масової інформації необхідно розглянути на засіданні комісії питання «Про роботу Центру дитячої та юнацької творчості».

Голова районної ради Іван Шкіндюк ознайомив депутатів районної ради із порядком денним, який пропонується внести для розгляду на другому пленарному засіданні ІV сесії районної ради сьомого демократичного скликання.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 17.11.2017 року №125-р 28 листопада 2017 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 17.11.2017 року №124-р «Про скликання п’ятнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  30 листопада 2017 року відбудеться п’ятнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

«  Липень 2016  »