Головна » 2016 » Червень » 18 » Із болем в серці я до хворого іду
Із болем в серці я до хворого іду

Сьогодні у Верховині, в актовій залі Верховинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено святкові урочистості з нагоди професійного свята працівників охорони здоров’я району – Дня медичного працівника.

Урочисте свято розпочалося з виконання Державного Гімну України, після до пам’ятника Української Державності та Стелли Героям Небесної Сотні покладено квіти. Медичних працівників району, які відійшли в інші, Господні світи, вшановано скорботною хвилиною мовчання.

Працівників охорони здоров’я району привітали з професійним святом та вручили Подяки, Грамоти і грошові винагороди заступник голови районної ради Іван Маківничук, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук та Верховинський селищний голова Василь Мицканюк.

Керманич медиків району Микола Ілюк та голова профспілкового комітету Микола Дячук щиро привітали колег зі святом – після зачитання святкового наказу вручили медичним працівникам грамоти, грошові премії та квіти вдячності за сумлінну і наполегливу працю.

На святкову сцену виходили завідувач поліклінічним відділом центральної районної лікарні Галина Кікінчук, завідувач хірургічним відділом Олександр Щирський, завідувач педіатричним відділенням Наталія Федінчук, завідувач терапевтичним відділом Василь Томин, завідувач акушерсько-гінекологічним відділом Марія Германюк, завідувач інфекційним відділом Галина Щирська, завідувач клінічно-діагностичною лабораторією Андрій Денисюк, які запрошували ветеранів своїх медичних підрозділів на сцену, дякували за невтомну працю, дарували квіти і теплими, щирими словами вітали колег з професійним святом.

Верховинський музичний гурт «Струни Орфея» підготував і продемонстрував на сцені новий музичний проект «Із болем в серці я до хворого іду», який розливався упродовж свята веселковими барвами українських естрадних пісень, даруючи радість і приємний відпочинок медичним працівникам.  Зі сцени прозвучали пісні «Сорочка-вишиванка», «Краю рідний», «Пісня буде поміж нас», «Гуцулочка», «Ріка життя», «Лети, моя любов», «Квітка-розмарія», «Грай, музико моя», «Іванку, Іванку, вдягни вишиванку», «Запали вогонь», «Червона рута» у виконанні талановитих співаків музичного гурту «Струни Орфея» Ігоря Недоходюка, Христини Шуфлетюк,  Світлани Федорчук, Олега Маротчака та Олесі Якіб’юк.

На завершення урочистостей ведучі святкового заходу Світлана Федорчук та Ніна Іванійчук висловили медичним працівникам від імені учасників музичного гурту «Струни Орфея» найщиріші вітання зі словами вдячності від усіх жителів району за благородну працю. І – до нових зустрічей у мистецьких проектах з музичним гуртом «Струни Орфея».

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 17.11.2017 року №125-р 28 листопада 2017 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 17.11.2017 року №124-р «Про скликання п’ятнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  30 листопада 2017 року відбудеться п’ятнадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

«  Червень 2016  »