Головна » 2017 » Квітень » 28 » Сад Божественних пісень розквітнув у Верховині
Сад Божественних пісень розквітнув у Верховині

«Співаймо Господу, співаймо» – під такою назвою 27 квітня 2017 року в актовій залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся другий районний Фестиваль духовної пісні, який організовано та проведено відділом культури і мистецтв РДА за підтримки райдержадміністрації та районної ради.

Фестиваль проведено за участю 13 церковних хорів, які діють при духовних храмах району. Хорові колективи супроводжували духовні отці – настоятелі церков, які разом з учасниками духовного заходу виголосили  спільну молитву до Господа. Декан УПЦ КП району о. Дмитро Михавків звернувся до всіх присутніх у залі духовною проповіддю, щиро подякувавши учасникам церковних хорових колективів та районній владі за велику справу для Всевишнього і для душі кожного християнина.

Учасників фестивалю та духовенство привітали керівники району: голова районної ради Іван Шкіндюк та голова райдержадміністрації Олег Лютий.

Голова районної ради Іван Шкіндюк, завдяки якому і народилася добра традиція проведення духовних фестивалів на Верховинщині й торік було проведено перший Фестиваль духовного співу, щиро привітав священослужителів і подвижників духовного співу – церковні хорові колективи за те благодатне Господнє дійство, яке відбувалося на сцені актової зали Верховинської загальноосвітньої школи: уславлення Творця світу піснеспівами, молитва до Всевишнього у пісні, душевне поклоніння Богу.

Іван Юрійович впевнений, що такі духовні Фестивалі проводитимуться щороку, і проводитимуться ще з більшою духовною наснагою і спільною духовною молитвою.

Того знаменного дня шкільна зала перетворилася на сад божественних пісень, який квітнув весняними Господніми піснеспівами у виконанні учасників другого районного Фестивалю духовної пісні «Співаймо Господу, співаймо». Представляємо Вам ці надзвичайно мелодійні, співучі духовні колективи: це хор церкви Успіння Пресвятої Богородиці селища Верховина, керівник – Оксана Коломийчук; хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Криворівня, керівник – Марія Потяк; хор церкви Вознесіння Христа Спаса села Устеріки, керівник – Юлія Данильчик; хор церкви Архистратига Михаїла села Черемошна, керівник – Любов Попадюк; хор церкви Пресвятої Трійці села Верхній Ясенів, керівник – Микола Максим’юк; хор церкви Спомин чуда Архистратига Михаїла села Замагора, керівник – Ірена Кермощук; хор церкви Усікновення Голови Івана Хрестителя села Зелене, керівник – Іван Янушевський; хор церкви Святителя Миколая села Стебні, керівник – Василь Гаврильчук; хор церкви Покрови Пресвятої Богородиці села Красник, керівник – Василь Зузяк; хор церкви Вознесіння Господнього села Буковець, керівник – Іван Плитка; хор церкви Святих апостолів Петра і Павла села Красноїлля, керівник – Оксана Гладкова; хор церкви Пресвятої Трійці села Ільці, керівник – Володимир Дутчак; хор церкви Святого Пророка Іллі села Кривопілля, керівник – Володимир Дутчак.

Зерна зі Святого письма, освячені Господніми піснеспівами на духовному Фестивалі у Верховині, обов’язково проростуть – і зацвіте Сад Божественних пісень по всій Гуцульщині та Україні, який принесе на рідну землю Мир, Злагоду, Єдність та щасливе майбутнє для українців.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 25.09.2017 року №82-р «Про скликання позачергової дванадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 вересня 2017 року відбудеться дванадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

«  Квітень 2017  »