Головна » 2017 » Квітень » 20 » Всеукраїнський проект «Лідери, єднаймо Україну» на Верховинщині
Всеукраїнський проект «Лідери, єднаймо Україну» на Верховинщині

Основою сучасного навчально-виховного процесу є людина як найвища  цінність, а система цінностей і якостей молодої особистості розвивається у великій мірі через її ставлення до рідного краю, суспільства, держави, людей, природи, мистецтва, праці та до самого себе. Саме за такими напрямками 19 квітня 2017 року на базі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування Надвірнянського та Верховинського районів у рамках Всеукраїнського проекту «Лідери,  єднаймо Україну». Зі  словами вітання та побажаннями до учнівської молоді звернувся голова районної ради І.Ю.Шкіндюк , акцентувавши  увагу на важливу роль  учнівського самоврядування у взаємодії з батьками, громадськими організаціями та представниками  влади для створення новітніх проектів розбудови рідного краю та України. В ході спільної роботи, методистом районного методичного центру відділу освіти  В.І.Дідушком  детально проаналізовано стан, проблеми та перспективи розвитку органів учнівського самоврядування району, загальні особливості розвитку лідерських якостей серед молоді, та важливість збереження, зміцнення і примноження найкращих творчих й наукових напрацювань . Учасниками зустрічі вшановано хвилиною мовчання героїв, які поклали своє життя за мирне небо над рідною землею. Також для гостей та всіх учасників зустрічі  виступив зразковий танцювальний  учнівський колектив «Арніка»  (керівник  Г.В.Паньків),  неповторну енергію подарували  своїм співом  вокаліста Ніна Іванійчук та зразковий  вокальний  ансамбль «Гуцульські дівчата»,( керівник І.В.Кікінчук) . Колоритно відбулася передача  полотнища лідерами з Надвірнянщини  у вигляді карти Івано-Франківської області для відображення на ній власноруч вишитої  емблеми учнівського самоврядування  нашого району, яке 21 квітня 2017 року буде урочисто передано лідерам учнівського самоврядування Косівського району. В процесі обміну досвідом лідери районів презентували свою роботу, аналізували плани та шляхи їх реалізації  в найближчому майбутньому. Також методистом РМЦ  Н.Ю.Юр’євою професійно проведено психологічні тренінги з виявлення та розкриття лідерських якостей серед учнівської молоді як майбутньої еліти краю. Високу активність в ході зустрічі та проведенні екскурсійно-пізнавальної мандрівки  історичними стежками Верховини продемонстрували педагог-організатор Л.І.Полоз,  заступники директора школи з навчальної й виховної роботи Т.В,Александрова та Л.М.Гулюк . Щирі слова вдячності висловили учні та керівники з Надвірнянщини всім організаторам даного проекту, а також приватному підприємцю М.Р.Лемішу та його колективу за організацію гарячого харчування для всіх учасників даного заходу. В підсумку з впевненістю можна сказати, що такі акції є вкрай необхідними, адже вони формують справжніх лідерів, які своїми активними діями впливатимуть на реалізацію важливих завдань районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Методист РМЦ                                                        В.І.Дідушко

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 25.09.2017 року №82-р «Про скликання позачергової дванадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  29 вересня 2017 року відбудеться дванадцята сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи о 11.00 годині).

«  Квітень 2017  »