ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » 2016 » Вересень » 30

30 вересня 2016 року в Верховинській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів відбулися  урочистості з нагоди професійного свята педагогічних працівників району. Привітали освітян  голова районної ради Іван Шкіндюк та голова районної державної адміністрації Олег Лютий і висловили вдячність педагогам за невтомну працю, високу відповідальність і професіоналізм, за те, що багато років поспіль славлять Верховинський район вагомими здобутками та переконливими успіхами у навчанні та вихованні дітей.

Голова районної ради сказав, що професія вчителя, наставника – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю. Життя сучасного вчителя складне і водночас дуже цікаве. Інтелектуально-емоційний світ нашого сучасника, особливо юного, набуває нових, найтонших відтінків, мислення його нерідко видається дивним, вияв почуттів - незвичним. Все це вимагає від  педагогів, великої відповідальності, творчої праці, довготерпіння і мудрості. Той, хто зважується на це сподвижництво, має бути внутрішньо готовий до нього, до всіх труднощів, які неминуче очікують педагога на освітянській ниві.

За вагомий внесок на освітянській ниві кращі педагогічні працівники нагороджені спільними грамотами  районної ради та районної державної адміністрації.  

Бурхливими оплесками, квітами шани та дяки вітали на святі учителів вихованці загальноосвітніх шкіл району.

Переглядів: 490 | Додав: vrr | Дата: 30.09.2016

Нещодавно на військові навчальні збори поїхали три верховинці. Не побоялися слухів, якими повниться район, буцімто це замаскована мобілізація, і хлопці поїдуть відразу в зону АТО на цілий рік.

В нашій державі є дуже багато тих, хто хоче її розвалити, а необізнані люди їм на руку, досить пустити слух і ці людинки розносять його по секрету всьому світу. Пора задуматись і зробити висновки хто хоче валити Державу Україну, а хто хоче щоб Вона зростала, міцніла та розквітала та ставала з кожним днем сильнішою і могутнішою.

Наші захисники - учасники АТО УЛЬВАНСЬКИЙ Ярополк з
смт. Верховина, КІТЛЯРУК Василь з с. Ільці, та ПЕТРУК Микола з
с. Верхній Ясенів згадають, як вправно користуватися озброєнням і технікою, вивчатимуть нові зразки озброєння, тактику ведення сучасного бою, інженерну справу,  засоби зв’язку та інше військове обладнання. Подібні навчання проводитимуться і надалі.

Верховинщина гордиться тим, що є чоловіки, які готові у важку хвилину стати на захист нашої БАТЬКІВЩИНИ, Україна пишається, що її діти справжні патріоти, не побоялися виклику у Верховинський районний військовий комісаріат та погодились виконати свої обов’язки військовозобовязаних перед державою і народом України визначені Конституцією та Законами України. Нашу націю ніхто не переможе поки живуть такі її діти. Це зразковий приклад для всіх громадян нашого краю.

СЛАВА УКРАЇНІ! - ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

 

З повагою

 

Військовий комісар

Верховинського районного військового комісаріату

майор                                    Р.Т. КОЧМАРСЬКИЙ

Переглядів: 635 | Додав: vrr | Дата: 30.09.2016

МОЗ України відстоює поновлення фінансування з державного бюджету 27 закладів охорони здоров’я, які  надають спеціалізовану допомогу та є унікальними. Серед них – 14 санаторіїв загальнодержавного значення, які обслуговують окремі категорії пацієнтів, такі як діти з ДЦП, хворі на туберкульоз різної форми та ін.

Нагадаємо, що влітку 2016 р. колишнє керівництво Міністерства охорони здоров’я  вирішило передати  медзаклади, підпорядковані МОЗ, на баланс місцевої влади. Це призвело до того, що в державному бюджеті на 2017 рік їх фінансування не було передбачене. Після скарг про підготовку  деяких з цих закладів до продажу, нове керівництво МОЗ відкликало лист та звернулось до уряду з проханням повернути їх у підпорядкування держави, щоб уникнути неконтрольованої приватизації або закриття.

«Ми повинні проводити реформування державних закладів, але не в такий спосіб. Місцеві бюджети не зможуть одразу їх утримувати, і заклади найбільш імовірно будуть або закриті, або виставлені на продаж. Наприклад, один з санаторіїв в місті Трускавець потребує на утримання 40 млн.грн. щороку. Власні доходи міста за рік – всього 68 млн. Неважко здогадатися, що станеться, коли заклад опиниться на балансі міста», - повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Паралельно  планується розпочати процес реформування санаторного лікування в державних закладах з наданням цим закладам фінансової та управлінської автономії.

«Ми виступаємо за те, щоб перейти на монетизацію послуг, перейти на модель «гроші йдуть за пацієнтом», оплачуючи конкретні послуги в санаторіях. Люди  повинні самі обирати санаторій для лікування або реабілітації, а ми, як держава, – оплачувати це. Такий підхід покращить конкуренцію, дасть можливість санаторіям заробляти гроші на свій розвиток та надавати путівки більшій кількості людей», - заявив Ковтонюк.

Він підкреслив, що якість медичної допомоги і обслуговування в санаторіях наразі низької якості, оскільки модель утримання цих закладів – неефективна. Зарплати персоналу низькі, грошей не вистачає ні на ремонт, ні на сучасне устаткування.

Під час наради з керівниками санаторіїв, останні одностайно підтримали ідею поступової автономізації закладів. Аби цей процес не став великим  фінансовим стресом, передбачено перехідний період протягом 1-2 років. За цей час має відбутись перехід від оплати «ліжок» до оплати послуг, а санаторії отримають можливість відкривати нові профілі. «Якщо можна відкрити додатковий напрямок і надавати послуги іншим людям, то таку можливість потрібно забезпечити закладам. Потрібно дати можливість санаторіям заробляти», - вважає заступник міністра.

МОЗ України дотримується чіткої позиції: залишити санаторії у державній власності та під державним контролем, зберігаючи потужності по основному профілю, але перетворити їх на самоокупні підприємства, яким держава оплачує послуги для конкретних громадян.

 

Довідково:

Згідно з розрахунками МОЗ України, у бюджетні на 2017 рік необхідно передбачити 576 млн 682 тис грн на фінансування 27 закладів охорони здоров’я, підпорядкованих МОЗ. Із них 313 млн 551 тис  - на 14 санаторіїв та 263 млн 130 тис грн – на лікарні, диспансери, центри, поліклініки.

Для  забезпечення діяльності 14 спеціалізованих санаторіїв потрібно 313 млн 551 тис грн (145 млн 288 тис. грн - на зарплати,  52 млн 148 тис грн  - на комунальні послуги та енергоносії). Загальна потужність 14 санаторних закладів складає 4 145 ліжок, середня тривалість курсу лікування -  33 дні. Середня вартість курсу лікування  у поточному 2016 році становить  понад 8 тис грн.

 

Переглядів: 427 | Додав: vrr | Дата: 30.09.2016

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2019 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

Гранти / Проекти

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ОГОЛОШЕНИХ ГРАНТОВИХ КОНКУРСІВ

СТАНОМ НА 05.02.2019 Р.

Скачати

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція




Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >



***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Вересень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода